Jump to content

Simba ar lemken


Da-rius

Recommended Posts

Mano Lemkenas 3 m suskuto apie 2000 ha, volu guoliai laikosi puikiai, o va disku guoliu jau reikia kokiu 16, daugiau nei puse tikrai. Diskai, sukeitus eiles vietomis dar butu galima siek tiek dirbti, bet jau ne kas, reiktu keisti. As manau, jog nelabai butu verta sumoketi papildomus 30000 Lt uz gumuota vola, kai uz panasia suma siuo metu iseina tankinimo volai ir ne 4 o 6 m plocio. Siaip ant pakabinamu as buvau tik uz vienguba vola, taciau Kioskiniai papasakojo ka daryti kad ir dvigubas volas nedarytu bangu. Pavasari isbandysim ir bus aisku, gal nebusiu piktas daugiau ant dvigubo volo:)

iki vasario uzsakant kesko guolis lekstes su nuolaida 235lt :icon-eek: pas mus 48 lekstes vienos kaina 208 lt... kainos ispudingos :icon-eek:

O gal zinai originalu koduka tos detales kur reikia, arba bent konkretu modeli kuriam reikia siu guoliu, gal galetume pasiulyt kazka ir uz protingesne kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 172
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Mano Lemkenas 3 m suskuto apie 2000 ha, volu guoliai laikosi puikiai, o va disku guoliu jau reikia kokiu 16, daugiau nei puse tikrai. Diskai, sukeitus eiles vietomis dar butu galima siek tiek dirbti, bet jau ne kas, reiktu keisti. As manau, jog nelabai butu verta sumoketi papildomus 30000 Lt uz gumuota vola, kai uz panasia suma siuo metu iseina tankinimo volai ir ne 4 o 6 m plocio. Siaip ant pakabinamu as buvau tik uz vienguba vola, taciau Kioskiniai papasakojo ka daryti kad ir dvigubas volas nedarytu bangu. Pavasari isbandysim ir bus aisku, gal nebusiu piktas daugiau ant dvigubo volo:)

Nagi, nagi? :) Ir ką gi reikia daryti, kad nebūtų tų bangų?

Sukas esancias pries volus reikia max uzlausti i virsu ir kad pabandyti padaryti taip, kad nebutu jokio judejimo arba bent jau minimalus. Tada sako baigiasi bangu problemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Lemkenas 3 m suskuto apie 2000 ha, volu guoliai laikosi puikiai, o va disku guoliu jau reikia kokiu 16, daugiau nei puse tikrai. Diskai, sukeitus eiles vietomis dar butu galima siek tiek dirbti, bet jau ne kas, reiktu keisti. As manau, jog nelabai butu verta sumoketi papildomus 30000 Lt uz gumuota vola, kai uz panasia suma siuo metu iseina tankinimo volai ir ne 4 o 6 m plocio. Siaip ant pakabinamu as buvau tik uz vienguba vola, taciau Kioskiniai papasakojo ka daryti kad ir dvigubas volas nedarytu bangu. Pavasari isbandysim ir bus aisku, gal nebusiu piktas daugiau ant dvigubo volo:)

iki vasario uzsakant kesko guolis lekstes su nuolaida 235lt :icon-eek: pas mus 48 lekstes vienos kaina 208 lt... kainos ispudingos :icon-eek:

O gal zinai originalu koduka tos detales kur reikia, arba bent konkretu modeli kuriam reikia siu guoliu, gal galetume pasiulyt kazka ir uz protingesne kaina.

Reikia guoliu i diskus. Eina dvieiliai. Skambtelkit i Kioska, paklausit ir pasakys. Aparatas Lemken Rubin 9.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Lemkenas 3 m suskuto apie 2000 ha, volu guoliai laikosi puikiai, o va disku guoliu jau reikia kokiu 16, daugiau nei puse tikrai. Diskai, sukeitus eiles vietomis dar butu galima siek tiek dirbti, bet jau ne kas, reiktu keisti. As manau, jog nelabai butu verta sumoketi papildomus 30000 Lt uz gumuota vola, kai uz panasia suma siuo metu iseina tankinimo volai ir ne 4 o 6 m plocio. Siaip ant pakabinamu as buvau tik uz vienguba vola, taciau Kioskiniai papasakojo ka daryti kad ir dvigubas volas nedarytu bangu. Pavasari isbandysim ir bus aisku, gal nebusiu piktas daugiau ant dvigubo volo:)

iki vasario uzsakant kesko guolis lekstes su nuolaida 235lt :icon-eek: pas mus 48 lekstes vienos kaina 208 lt... kainos ispudingos :icon-eek:

O gal zinai originalu koduka tos detales kur reikia, arba bent konkretu modeli kuriam reikia siu guoliu, gal galetume pasiulyt kazka ir uz protingesne kaina.

pabandysiu paziuret kataloge ir brukstelsiu pm ;) o del guoliu be abejo manau butu galima ir dagmitoj gauti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Na o as kazkaip pradejau zavetis situo :icon-rolleyes:

prieki dar galima viena eile disku uzdeti o ir darbinis gylis nuo 8-30cm pakeitus zasiakojus i siaurus noragelius.

cia kazkas panasaus

na kverno atrodo ne toks gremezdas, lengvesnis ir maziau ag reik... paziurekit kokie zverys ta amazone centaura tampo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o as kazkaip pradejau zavetis situo :icon-rolleyes:

prieki dar galima viena eile disku uzdeti o ir darbinis gylis nuo 8-30cm pakeitus zasiakojus i siaurus noragelius.

cia kazkas panasaus

na kverno atrodo ne toks gremezdas, lengvesnis ir maziau ag reik... paziurekit kokie zverys ta amazone centaura tampo :D

yra ir labiau arkliukus megstanciu uz centaura, tarkim: http://www.youtube.com/watch?v=gmixVHj45ks

belieka tik pasiguosti, kad darba taippat padaro nemaza :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...