Jump to content

sejamos


rka692

Recommended Posts

  • Atsakymai 54
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
Turiu noragine sejama FIONA ir suluzo keli seklavamzdziai.plastmasiniai.dotnuvos projektuose klausiau tai 1vnt 99lt :icon-eek: gal kas mestelsit minty kaip pigiau apsieit.girdejau toki pletka kad kazkas lenkiskais panaseis prekiauja daug pigau.

O is paprasto polietileninio vamzdzio skirtingo skersmens neina padaryti? Galima parinkti taip. kad vienas i kita lengvai ieitu. Kazkada buvo planu tokia sistema rusiskai sejamai padaryti vietoje tu gofruotu, kad maziau kimstusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas :icon-rolleyes: gali patart kaip tiksliai susireguliuot :icon-mrgreen::icon-arrow: sejama NORDSTEN 4m

Tiesiog pasiknisk po forumo istoriją. Šią sėjamąją jau aptarinėjom ne kartą. Grūdam užtenka ir rankenos pasukimo bei pasvėrimo. O rapsam viskas sudėtingiau nes yra savų niuansų dėl sukimo greičio... Pasiieškok temose...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu noragine sejama FIONA ir suluzo keli seklavamzdziai.plastmasiniai.dotnuvos projektuose klausiau tai 1vnt 99lt :icon-eek: gal kas mestelsit minty kaip pigiau apsieit.girdejau toki pletka kad kazkas lenkiskais panaseis prekiauja daug pigau.

pats turiu tokia. kaip suluzo????

as draugeliui buvau paskolines, tai kai atvare, buvau pakraupes, bet, su lipnia, armuota juosta ir alaus bambaliais, susitvarkiau. problema buvo, kur buvo pamestos detales. teko vamzdi taikyt... bet viskas ciki :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu noragine sejama FIONA ir suluzo keli seklavamzdziai.plastmasiniai.dotnuvos projektuose klausiau tai 1vnt 99lt :icon-eek: gal kas mestelsit minty kaip pigiau apsieit.girdejau toki pletka kad kazkas lenkiskais panaseis prekiauja daug pigau.

pats turiu tokia. kaip suluzo????

as draugeliui buvau paskolines, tai kai atvare, buvau pakraupes, bet, su lipnia, armuota juosta ir alaus bambaliais, susitvarkiau. problema buvo, kur buvo pamestos detales. teko vamzdi taikyt... bet viskas ciki :eusa-dance:

Pasenus plastmase ir padile tie seklavamzdziai pas mane buvo ir kai vietoi stovedamas leidi tai jie susikleipia ir truksta o kada vaziuodamas leidi tai viskas tvarkoi.Tai db tas ruskas gumas ir sudejes,bet man jos nelabai patikimai atrodo,nes kada pakyla noragelis,susilenkia jos ir neprabyra,o ypac rapsus sejant uzknisa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu noragine sejama FIONA ir suluzo keli seklavamzdziai.plastmasiniai.dotnuvos projektuose klausiau tai 1vnt 99lt :icon-eek: gal kas mestelsit minty kaip pigiau apsieit.girdejau toki pletka kad kazkas lenkiskais panaseis prekiauja daug pigau.

Nezinau kokie fionai, bet uzsakinejau SULKY sejamajai po 34 su PVM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...