Jump to content

sejamos


rka692

Recommended Posts

gal kas nors esate bande seti su paprasta rusiska sejamaja (SZ 3.6) dobilu, motiejuku seklas.Kazin ar kas nors gaunasi. Gal ka nors esate kokia baike prigalvoje, kad seklos per daug nebyretu, nes zoliu seklos labai mazos.

kiek kolukio laikus pamenu, zoles sedavo tik su zolem set skirtom SZ. jei neklystu, jos noragines budavo, ir norageliai kas 7.5 cm..... skiriasi greiciu dezes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 54
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Aš taip pat turiu problemą su Fionos sėklavamzdžiais. Ta apatinė baltoji dalis jau matosi, kad labai pavargus ir sutrūkinėjus (gal nuo UV, gal šiaip nuo amžiaus) ir ištrupa kartais nuo nedidelio smūgio. Naiviai tikėjausi pasikeist naujais, bet kai pamačiau kainą (~119 Lt :icon-eek: ), tai pagalvojau, kad gal ką išeitų iš kokio plastmasinio vamzdžio pigiau pasidaryt...

Na, o gal kas iš jūsų esate sėjęs rapsus su Fiona? Domintu dantračių padėtys, nes pas mane tokia lentelė užklijuota, bet ji dažais apipurkšta, tai neįskaitau (nekalbant jau apie tai, kad ten danų kalba :D ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors esate bande seti su paprasta rusiska sejamaja (SZ 3.6) dobilu, motiejuku seklas.Kazin ar kas nors gaunasi. Gal ka nors esate kokia baike prigalvoje, kad seklos per daug nebyretu, nes zoliu seklos labai mazos.[/quo

Teko girdet kad rapsa supila i trasu deze, uzdaro tas skardeles is lauko puses ir jose kazkurioi vietoi skylutes isgrezia, kad nedaug seklos biretu ir seja sekmingai, tai gal ir zolei tiktu is bedos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip pas jus bet pas mus tai seja taip: liezuvelius pradaro min ir isletina pavaras ir seja be jokio vargo ir ta norma labai maza, teko pries kelis metus set tai ziemini pasejo kazkur po 3.5 kg/ha

kur ten tos pavaros yra ant senu sz?

Tos grandinines pavaros tai geris, tik jos budavo retas egzenpliorius daugumoje eina dantratintes su jomis vargas.dvi naujas grandinines pavaras dar tebeturiu galvojau pritaikyti prie ukio :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat turiu problemą su Fionos sėklavamzdžiais. Ta apatinė baltoji dalis jau matosi, kad labai pavargus ir sutrūkinėjus (gal nuo UV, gal šiaip nuo amžiaus) ir ištrupa kartais nuo nedidelio smūgio. Naiviai tikėjausi pasikeist naujais, bet kai pamačiau kainą (~119 Lt :icon-eek: ), tai pagalvojau, kad gal ką išeitų iš kokio plastmasinio vamzdžio pigiau pasidaryt...

Na, o gal kas iš jūsų esate sėjęs rapsus su Fiona? Domintu dantračių padėtys, nes pas mane tokia lentelė užklijuota, bet ji dažais apipurkšta, tai neįskaitau (nekalbant jau apie tai, kad ten danų kalba :D ).

Rapsu sejimui reikia pasikeisti dantrati.ne pavaru dezej,bet sejamosios sone(bent jau mano taip reikia).pas mane buvo komplekte.po to ant ratuku kur paduoda sekla uzdedi liezuvelius[dotnuvos projektai prekiauja].o norma statant reikia sverti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat turiu problemą su Fionos sėklavamzdžiais. Ta apatinė baltoji dalis jau matosi, kad labai pavargus ir sutrūkinėjus (gal nuo UV, gal šiaip nuo amžiaus) ir ištrupa kartais nuo nedidelio smūgio. Naiviai tikėjausi pasikeist naujais, bet kai pamačiau kainą (~119 Lt :icon-eek: ), tai pagalvojau, kad gal ką išeitų iš kokio plastmasinio vamzdžio pigiau pasidaryt...

Na, o gal kas iš jūsų esate sėjęs rapsus su Fiona? Domintu dantračių padėtys, nes pas mane tokia lentelė užklijuota, bet ji dažais apipurkšta, tai neįskaitau (nekalbant jau apie tai, kad ten danų kalba :D ).

Rapsu sejimui reikia pasikeisti dantrati.ne pavaru dezej,bet sejamosios sone(bent jau mano taip reikia).pas mane buvo komplekte.po to ant ratuku kur paduoda sekla uzdedi liezuvelius[dotnuvos projektai prekiauja].o norma statant reikia sverti.

Tai dantratį iš tų esančių šone reikia keist galinį (tą, kuris suka velenėlį su ant jo sumautais sėklos padavimo ratukais) į didesnio skersmens, kad lėčiau suktųsi sėklos padavimo ratukai, teisingai supratau? O be tų įdedamų liežuvėlių, tarkim, privėrus ta kitame sėjamosios šone esančia rankena valdomus liežuvėlius, išsiverst neišeina? Ir dar dėl sėklos normos nustatymo, tai negi niekas nesinaudoja tokia lentele, kuri pas mane atkeliavo tokia subjaurota ir neiššifruojama? :D

15356386.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dantratį iš tų esančių šone reikia keist galinį (tą, kuris suka velenėlį su ant jo sumautais sėklos padavimo ratukais) į didesnio skersmens, kad lėčiau suktųsi sėklos padavimo ratukai, teisingai supratau? O be tų įdedamų liežuvėlių, tarkim, privėrus ta kitame sėjamosios šone esančia rankena valdomus liežuvėlius, išsiverst neišeina? Ir dar dėl sėklos normos nustatymo, tai negi niekas nesinaudoja tokia lentele, kuri pas mane atkeliavo tokia subjaurota ir neiššifruojama? :D

15356386.jpg

Taip dantrati tai ta kur minejai(beje ten atbulas sriegis)be tu liezuveliu as seti nebandziau tai negaliu pasakyti.O pagal ta lentele tai man norma neiseina nes seklos dydis skirasi.geriau kai pasveri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dantratį iš tų esančių šone reikia keist galinį (tą, kuris suka velenėlį su ant jo sumautais sėklos padavimo ratukais) į didesnio skersmens, kad lėčiau suktųsi sėklos padavimo ratukai, teisingai supratau? O be tų įdedamų liežuvėlių, tarkim, privėrus ta kitame sėjamosios šone esančia rankena valdomus liežuvėlius, išsiverst neišeina? Ir dar dėl sėklos normos nustatymo, tai negi niekas nesinaudoja tokia lentele, kuri pas mane atkeliavo tokia subjaurota ir neiššifruojama? :D

15356386.jpg

Taip dantrati tai ta kur minejai(beje ten atbulas sriegis)be tu liezuveliu as seti nebandziau tai negaliu pasakyti.O pagal ta lentele tai man norma neiseina nes seklos dydis skirasi.geriau kai pasveri.

Aišku. O dėl to svėrimo, tai reikia įsipilt į sėkladėžę kažkiek sėklos, ir viską nustačius maždaug, prasukt ratą sėjamosios kažkiek, surinkt, kas išbyrėjo, pasvert, pažiūrėt į hektarų skaitiklį ir sudaugint, ar tą patį daryt visus kaištukus užkimšus ir palikus tik vieną sėklai byrėt ir paskui pabaigoj rezultatą padaugint iš sėklavamzdžių skaičiaus (tarkim, 25), ar dar kitokiu būdu visa tai daroma? Sorry už sapaliojimus, bet kažkaip tik tokių minčių arsirado :D

P.S. Jei teisingai supratau, pas tave ta lentelė yra. Gal galėtum, jei nesunku nufotografuot ja kaip nors, kad geriau matytųsi ir perleist man kopiją :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
kuo maziau ratu suksi , kuo maziau seklavamzdziu usi atidares skaiciuodamas norma tuo didesne paklaida bus

Kad nekurt naujos temos patarkit ar apsimoka pirk sita siejamaja :eusa-think:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduod ... 68288.html

Pagal kaina ir sejamoji. Is paskos reiks arkliuka su aketelem paleist arba primontuoti prie sejamosios. Jei reguliuojasi norma isejimo (zinau kas turi nusipirke kazka panasaus tai seja arba ~100 arba ~300 kg/ha grudu) ir viskau Tau tinka gali imt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip tai sėjamoji visai nieko atrodo išlaikyta. Jei nepaslaptis kiek ruošiesi sėti? ir prie ko kabinsi?t-25?

apie 12 ha o kabinsiu prie t-30 priekiu varomu tik tas reguliavimas sieklos neramina ar eis nureguliot nuorma

tai tau negeriau but paimt sz? ir dar sz diskine nes kur molis tai daug geriau nei noragine ir kur 2m o kur 3,6. o kaina tai tokia pat :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada teko pradet nuo panasios, labai panasu i segsted, matosi kad yra pavaru deze todel greiciausia galesi set norma nuo 2,5 kg, reiskia viska, zoles, rapsa, grudus, 12ha zinoma uzsesi su tokia, rusiska sz kaip cia kazkas siulo rapsui ar zolem netinkama greiciausiai bus uz tokia kaina, galesi set tik grudus, antras dalykas jeigu zeme kalvota tai tas traktoriukas gali LABAI sunkiai ja traukti, taciau jeigu zeme lygumos, arba planuoji ateityje plestis ir isigyt didesni traktoriu tai ziurek rusiska sz, o sitai kur nuotraukoi jeigu molis tai kaput, zeme turi but isdirbta puikiai, butinai reik privoluot, dabar del kainos tai realiai uz ja 1000 lt ir tai bukle idiali turetu but(su veikiancia pavaru deze irt.t. o uz1800, o uz1800 tai triju metru gali rasti nebloga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Apie accord msc 3 metrų profi.com 2009 rugsėjo mėnesį gan neblogą ir teisingą straipsniuką parašė. Šiaip ūkyje yra jau tris accord sėjamosios, viena spu6 analogas, kita kverneland accord da su freza 3m, o kita accord msc 6. Tai visos laiko kaip reikalas, vienintelis minusas, kad smulkiujų sėklų išsėjimo norma nesutinka su lentele, tai tenka pasukiot ratuką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandėm sėt į arimą, vienintelė problema kad per arimą nepalėksi, galulaukese išmetimai , kartais negražiai suarta ir t.t. šiaip su kultivatorium prabraukiam karteli. O tie ratukai msc modeli nešokdina sėjamosios, gan sunki ta sejamoji ir eina tiesiai kaip tankas, sekladezes talpa 6m modelyje 3 tonos. Po pravažiavimo per arimą su tais ratukais, arimas gaunasi stipriai "aplygintas". Šiaip kas dar nepatiko, kad lėkščių guolių tepimo nėra, kaip sako netepsi nevažiuosi, nors jau 2 metus, 4 sėjas atlaikė ir tik vienas subyrėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...