Jump to content

mtz variklis ryja tepala


mtzzz

Recommended Posts

nezinau gamina , negamina, bet parduotuveje maciau jonh deer varikliam skirta tepala.

Ten shell tepalas, as i fenda piliu apie 10lt/1ltr, bet ko gero reikia tau vietoj centrifugos det filtra. Nors tas MG10 ner blogas keisk laiku ir vsio :icon-wink:

filtro nedesiu , na tas mg 10 labai megsta prikept, pilsiu tikriausiai uzsenietiskus 15 w 40 tepalus, o ne ruskus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as supyles pusiau sintetini dyz varikliam, nekeiciau jokios centrifugos i filtra, nes cia nesamone, vaiku sapaliones. pili ir varai ,ir viska valo kuo puikiausiai. :icon-cool:

Sapalionės, sapalionės ... Ką nugremži nuo centrifūgos sienelių ? Aš tai tik nedidelį kietą sluoksnelį, o prieš tai nuo mineralinio valydavau storą sluoksnį konsistensijos kaip batų tepalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as supyles pusiau sintetini dyz varikliam, nekeiciau jokios centrifugos i filtra, nes cia nesamone, vaiku sapaliones. pili ir varai ,ir viska valo kuo puikiausiai. :icon-cool:

Sapalionės, sapalionės ... Ką nugremži nuo centrifūgos sienelių ? Aš tai tik nedidelį kietą sluoksnelį, o prieš tai nuo mineralinio valydavau storą sluoksnį konsistensijos kaip batų tepalas.

O gal nuo to mg10 pacio tepalo susidaro nuosedu ir delto buna storas sluoksnis dumblo centrifugoj.O nuo gero tepalo ir tu nuosedu nesusudaro,va kur klausimas... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, kad visokiems MG10 tepalams valyti turi stoveti centrifuga, o ne popierinis filtras. Is patirties. Turiu T25 su popieriniu filtru. Iki siol pyliau tik rusiskus tepalus. Rezultatas, du kartus uzsikimso voztuvu svirteliu tepimas. Traktorius sunkiu darbu nedirba, isskyrus pavasari apseja 20 ha. Tepalas keiciamas rudeni ir pavasari. Isvada, popierinis filtras greit uzsikemsa ir nebevalo tepalo, net slegis perpus nukrenta. Dabar supyliau importini pusiau sintetini, rudeni parasysiu pastebejimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as i savo mtz82 supyles 10w40 CASTROL,

jokio neigiamo poveikio nepastebejau, vasara traktorius dirba gan sunkiai,

spaudimas toks pat kaip ir su tuo brudu rusisku sviestu kur ziema kaip seiles tysiasi,

ir starteriau daug lengviau prasukt, be to, ruskas tepalas uzkaites pasidaro kaip vanduo,

o pusiausintetinis ir uzkaites issaugo geras tepimo savybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėl centrifūgos, kad netinka su geresnėmis alyvomis, kad išseperuoja priedus... PASAKOS :icon-exclaim: o kad "nagaro" absoliučiai nelieka ir neatsiranda, net ir dažnai keičiant alyvą... vėl PASAKOS :icon-exclaim: tik gal ne tiek daug spėja jo nusėst ir susidaryt, bet jis atsiranda bet kokiu atveju, nebent kaskart keisdami alyvas, naudojat ir plovimo alyvą ar priedus plovimui, tada jo nebūna, sutinku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki as tiriu jumza jis irgi ėda tepala nemazai per sėjos darbus sudeginau 4l tepalo o sėjau beveik tik 5ha tad sgalvojau remontuoti gal kas esate arde traktorius viska keite alkuninius šlifave, ar labai sunku bus? kaip seksis pastatyti degima? ar daug problemu gali iškilti? zadu perinkti visa motora

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko sunkaus.Veleną šlifavau klaipėdoje,detales pirkau plungėje.Grupė ukrainietiška,žiedai tepaliniai skardiniai.Žodžiu nieko nuostabaus.Keleri metai ir tepalus ryja.Tiesa grupė d240.Dabar rietave klausiau ukrainietiška grupė apie450lt.Rinko profas,o aš apsipazorinau.Pasirodo jumzo švaistiklių galvutės kur dedasi indėklas išneštos į vieną ,o kitų 2į kitą pusę.Jis to nežinojo ir nusiuntė mane pakeisti indėklus.Kai nuvažiavau į parduotuvę iš manęs išsišaipė ir išaiškino kur šuo pakastas.Jeigu iškils klausimų skambink 861600923 aš iš gargždų gal galėsiu kuo pagelbėti.Dėl tų žiedų dėjimo kur buvo parodyta forume.Nesu aš kažkoks tai profas ,bet tai nelogiška.Kompresija praėjusi pro pirmą žiedą spaus antrą žiedą giliau įgriovelį esantį stumoklyje dėl nuožulnos ant žiedo ir laisvai praeis į karterį.Taip dedami tepaliniai žiedai.Tepalinis žiedas kildamas į viršų šiek tiek susispaudžia del konusinio paviršiaus ir tepalo nenubraukia nuo cilindro,gryždamas žemyn jį nubraukia į karterį.3metus prasimokiau propfkėj daug metų pradirbau vairuotoju,patys remontuodavome variklius.Na nežinau fizikiniai dėsniai nepasikeitė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...