Jump to content

mtz variklis ryja tepala


mtzzz

Recommended Posts

m dekui kad pasakiai. tai salnika pakeisti tai nesunku, vistiek imsiu ta plokste desiu starteri tai ir pakeisiu. reikia visokiausiu smulkmenu. bet as si traktoriu senai jau zinau tik apleistas labai buvo. kaip dar vaziavo tai dave man paarti, variklis tai stiprus pluga rusiska 3 korpusu vilko 7 per paletytoja nes kitu pavaru nebudavo ar mesdavo tad ispudi padare... aisku zeme lengva bet vistiek manau dar visai neuzmustas jai taip patrauke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3ooolt. visa kapitaliai rinksiu is naujo. visa galini tilta perinkau dabar tarpinis. variklis geras tik va problema kur diskatorius dedaas ant alkuninio veleno salnikas tepala leidzia. bet manau tik salnika pakeisiu ir susitvarkys, jai aisku guolis sveikas bus.

ten guolio nera tik indeklai ,paklibink velena alkūninį aukštyn žemyn ar nekliba

ne tik aukštym ar žemyn paklibint reikia, bet dar ir pažiūrėt ar pirmyn atgal nevaikšto velenas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauji metai - senos bėdos..... Na va pakeitėme mtz 82 grupę ir ką gi .... ryja tepalus. Pradžioje kai apsišiko išmetimas tepalais galvojome - prasidirbs, bet va jau du mėnesiai ir tas pats velnias. Jei pabirbini kokį pusdienį: rulonus paveži, sniegą pavalai, tai koks puslitris dingsta.

Kame čia reikalas....jau pradėjau galvot gal žiedai ne taip sudėti, bet čia paskaičiau, kad jokio skirtumo kaip ir nėra. Bet va kiti aiškina, jei atbulai sukišo, tai ir ryja tepalus... Kaip yra su tais žiedais? O gal kas kita?

----------------------------------------------------------------

man keitė 80- tam žiedus , rijo tepalus labai , o jei ant laisvų dirba traktorius tai aptaško visą prie duslintuvo. pakeitė žiedus ir baigėsi viskas, :D

pagal mane turi reikšmės kaip žiedus dėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žiedus reik dėti kaip priklauso,o aš seneliui MTZ80UK '90 metų pabandžiau panaudoti priedą revitalizatorių XADO,tai per sezoną dapyliau litrą tepalo ir variklis kaip laikrodis,net nesitiki.Seneliui nebijojau eksperimentuoi tai ipyliau į dėžę,dėžė kaip žiguliuko pasidarė,labai tyliai dirba.Jaučiu prašysiu bapkių už reklamą iš XADO :) bet man tai patiko...juročka:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žiedus reik dėti kaip priklauso,o aš seneliui MTZ80UK '90 metų pabandžiau panaudoti priedą revitalizatorių XADO,tai per sezoną dapyliau litrą tepalo ir variklis kaip laikrodis,net nesitiki.Seneliui nebijojau eksperimentuoi tai ipyliau į dėžę,dėžė kaip žiguliuko pasidarė,labai tyliai dirba.Jaučiu prašysiu bapkių už reklamą iš XADO :) bet man tai patiko...juročka:)

kiek kainavo i deže xadoir kiek supyliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Revitalizatorius ir vadinamas daktaras du skirtingi dalykai,bet nebandysiu įrodinėti.MTZ dėžei tik tris tūteles panaudojau,tai mažoka tokiam kiekiui tepalo,bet pajaučiau net perjunginėdamas.

Turiu bielkį iš vokiečio pargabentą tai jame kažkoks geras tepalas pasirodė,nes labai stabiliai spaudimą laiko.Pavasarį žadu keisti bet nežinau ką pilti nes manau M10G2 prastokas.Ką jūs naudojate

Jau žadėjau, kaip mašinai pusiau sintetinį pirkti,bet kiti sako geriau mineralinis :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Revitalizatorius ir vadinamas daktaras du skirtingi dalykai,bet nebandysiu įrodinėti.MTZ dėžei tik tris tūteles panaudojau,tai mažoka tokiam kiekiui tepalo,bet pajaučiau net perjunginėdamas.

Turiu bielkį iš vokiečio pargabentą tai jame kažkoks geras tepalas pasirodė,nes labai stabiliai spaudimą laiko.Pavasarį žadu keisti bet nežinau ką pilti nes manau M10G2 prastokas.Ką jūs naudojate

Jau žadėjau, kaip mašinai pusiau sintetinį pirkti,bet kiti sako geriau mineralinis :eusa-think:

Jei rusišką pilsi, tai naudok transmisinį TEP-15 arba TAD-17. TEP-15 kaina ~4,5Lt/ltr TAD-17 ~5Lt/ltr. Gali ir automobilinį transmisinį pilt, bet mokėsi nuo ~10-15Lt/ltr, o skirtumo didelio nepajusi. Be to prieš supilant naujus tepalus, ruskelis rekomenduoja su saliara praplaut, bet galima ir su plovimo tepalu praplaut dėžę, su plovimo tepalu gal dar ir geriau nei su saliara.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau jei neaiškiai paklausiau,bet spaudimą laiko variklio alyva tai ir pakeisti noriu variklinę alyvą :)

Tikrai neaiškiai paklausei :) na varikliui einamiausias 10MG2K iš rusiškų. Pusiau sintetinis 10W40 tinkamas būtų, firma didelės reikšmės neturi, čia jau pagal kišenę. Jį pilt galima, tik maišyt su mineraliniu negalima, košė pasdarys :) Na ta dalis apie "flush oil'ą" jau tinka iš ano mano posto :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žiedus reik dėti kaip priklauso,o aš seneliui MTZ80UK '90 metų pabandžiau panaudoti priedą revitalizatorių XADO,tai per sezoną dapyliau litrą tepalo ir variklis kaip laikrodis,net nesitiki.Seneliui nebijojau eksperimentuoi tai ipyliau į dėžę,dėžė kaip žiguliuko pasidarė,labai tyliai dirba.Jaučiu prašysiu bapkių už reklamą iš XADO :) bet man tai patiko...juročka:)

Kiek XADO supylei i variklį? Nes manajam grupė eina į pabaiga kompresija nera didelė, ir kiek kainuoja tas skystimėlis? beja turbina nepastrigs nuo jo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žiedus reik dėti kaip priklauso,o aš seneliui MTZ80UK '90 metų pabandžiau panaudoti priedą revitalizatorių XADO,tai per sezoną dapyliau litrą tepalo ir variklis kaip laikrodis,net nesitiki.Seneliui nebijojau eksperimentuoi tai ipyliau į dėžę,dėžė kaip žiguliuko pasidarė,labai tyliai dirba.Jaučiu prašysiu bapkių už reklamą iš XADO :) bet man tai patiko...juročka:)

Kiek XADO supylei i variklį? Nes manajam grupė eina į pabaiga kompresija nera didelė, ir kiek kainuoja tas skystimėlis? beja turbina nepastrigs nuo jo?

ar negeriau varikly remontuot jei kompresija i pabaiga ,bene ilgai trauks ,aš į variklius toky daikta nelabai linkes pilt ,nebent pardavimiu ,apie šita xado nežinau varikliam ,bet daktara buvo supyles vienas veikejas del tepalo deginimo, tai kai sugalvojo varikly remontuot tai nebuvo jau ka remontuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žiedus reik dėti kaip priklauso,o aš seneliui MTZ80UK '90 metų pabandžiau panaudoti priedą revitalizatorių XADO,tai per sezoną dapyliau litrą tepalo ir variklis kaip laikrodis,net nesitiki.Seneliui nebijojau eksperimentuoi tai ipyliau į dėžę,dėžė kaip žiguliuko pasidarė,labai tyliai dirba.Jaučiu prašysiu bapkių už reklamą iš XADO :) bet man tai patiko...juročka:)

Kiek XADO supylei i variklį? Nes manajam grupė eina į pabaiga kompresija nera didelė, ir kiek kainuoja tas skystimėlis? beja turbina nepastrigs nuo jo?

ar negeriau varikly remontuot jei kompresija i pabaiga ,bene ilgai trauks ,aš į variklius toky daikta nelabai linkes pilt ,nebent pardavimiu ,apie šita xado nežinau varikliam ,bet daktara buvo supyles vienas veikejas del tepalo deginimo, tai kai sugalvojo varikly remontuot tai nebuvo jau ka remontuot

Revitalizantas ir medus skirtingi dalykai,jei netingėsit pasiskaitysit

Varikliui tik tris tūteles įvariau(tai mažoka pagal tepalo kiekį)kainą bijau pameluoti,maždaug 45lt gal,transmisijai pamenu buvo pigesnis.Nupirkau pavasarį traktorių ir reikėjo nemažai padirbėti,spaudimas nekoks buvo ir dėžė garsi pasirodė,tai surizikavau ir pasijuto efektas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
nekuriau naujos temos.. tai cia parasysiu, kokius tepalus pilat i mtz varikli , nes pas man dabar uzpilti MG10 , laikas juos keist , bet noreciau ju atsisakyti , pakeisti i kokius uzsenietiskus pvz jonh deer variklio tepala...

John deere tepalų ko gero negamina. Pilk 10W40 skirtą sunkvežimiams ir bus gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...