Jump to content

T-40


Carbon

Recommended Posts

aisku kapitalinis visad geriau o jei del pardavimo tai yr ir lengvesniu budu tipo spaudimui sukelt.o del slifa8imo kaune yra tikrai daug geresniu ir pigesniu nei gamega.jad ir didziausia beda butu as i ten nesikreipciau..seni indeklai nesitryne galuose ten kur varztai.gal neturejo kazkada kazkas tinkamo remonto indełu todel ir pakiso popieras?
popierius yra kisamas tada kai padyla indeklai ir alkuninis ir nenorima slifuoti nieko cia baisaus ,bet nieko ir labai gero -is bedos
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Neseniai įsigijau traktorių T-40AM, iki šiol viskas buvo gerai, o šiandien per išmetimo kolektorių, kur maunasi išmetimo bakelis

pradėjo varyti ar tai tepalą , ar kurą, gal galite kas nors pasakyti kas gali būti. :icon-eek:

ziedu keitimas nusimato,jei ggilzes dar geros,o jei ne,tai ir tas keist.siaip pluga uzkabinus turetu kuriam laikui nustot begt tas tepalas,bet atkabinus ir vel tas pats bus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jeigu būtų žiedai tai valgytų tepalą ir per alsuoklį varytų.

Gal ten kurą nesudegintą išvaro.

Pats kausi pats atsakinėji. Gražų reiškias laužą nusipirkai, nes skelbimuose iš 10 vienas dėmesio vertas ir tai tik iš nuotraukos pažiurėjus. Buvau apsideginęs ir aš kažkada; iš klaidų mokomės, o savų labiausia. Patarimas rink pinigėlius rimtam remontui. Nenoriu gasdint gal pas tave tik smulkmena kokia. Bet kai žmonės usiiminėja vaikų žaidimais man labai juokinga. Žiedų keitimas negyvam žvakė arba keičia grupę, o velenas ir galvos senos lieka paskui verkia spaudimas krenta tepalą degina netraukia ir tt. Jai nori kokia 10 metų nekišt nagų persikrėsk kaip reikiant pradedant alkūniu baigiant žiedukais filtrukais ir visom kitom smulkmenom. Čia mano pasiūlymas iš patirties kiekvienas daro kaip jam geriau. PS. jai nelieja purkštukai pasitikrink galvas gali būt kreipiančiosios išplyšę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tos galvučių kreipiančiosios :(

Nu vyrai pasirodo jūs tik važiuot mokat. Tikiuos žinai kas yra galvutė vožtuvai. Tai ypresuota y galvutę yvorė ar kaip pavadint joje slankioje vožtuvas jai išdilus dreba vožtuvai sandariai neužsidaro degina tepalą ypač jei ysiurbimo išdilę. paprasčiausiai jei vožtuvas "kliba" y šonus pajudinus viskas aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau kur tepalą nuleist, bet ar gali tai būti tepalo varymo per išmetimą ptiežastimi?

tikrai ne greičiau salnykus išvers variklio. Aš gi tau rašiau tikrinkis galvas. Čia tau ne bulbarusas. Jai galvos viskas tvarkoj kad ir grupė gatava tai netrauke degina tępalą dūmina mėlynais dūmais pakaitus per alsuoklį garą varo, bet kaminas sausas būna. Pats logiškai pagalvok jai purkšlei geri kas daugiau. Jai galvos netrūkę vožtuvai nepaspausti ir niekas neiždilę kaminas sausas. Man problema baigėsi atremontavus galvas ,o tu kaip nori. žiedai tikrai neprikepa nesamonė nebent tepalinis žiedas būt lūžęs ar kas prikimičyta .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Gal kas galit patart kaip išimt t-40 intarpą (tarp variklio ir dėžės) ,o tai atitraukiau pora centimetrų nuo dėžės ir stop,apatinis velenas neišsitraukia.

Paimi "balgarkę" ir atpjauni, o jai rimtai tai tikiuos tu traktorių pusiau iskyręs ir darbinio veleną išėmes. Paskui pagal aplinkybes žiūrėk kas maišo traukutės fiksukai ir kitokie šūdukai čia gi katinas neišėmis vieno nedaeisi prie kito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...