Jump to content

Dėl pasėlių deklaravimo


mėgėjas

Recommended Posts

  • Atsakymai 161
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tai kad neleidzia matyti kas ikele i tavo lauka koja, aplink lauka yra keli laukai ir nezinai is kurios puses puola tik paraso kad dvigubas deklaravimas... :( ir eik i seniunija ir ieskok kas ilindo o paskui dar tikriausiai ir issivyti ta kita nera taip paprasta.....

viska rodo ir paciam deklaruojant nes programa ta pati juk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot koks zirniu kodas? nerandu niekaip :eusa-think:
5ZI-1

Aš kai ekologas ir mums reikia iki gegužės 15 uždeklaruoti, tai deklaravau šį pirmadienį ir vieną laukelį (gryną durpyną, palei upelį) uždeklaravau kaip žirnius, nes planavau iki dabar jau būti juos pasėjęs. Bet kai taip lyja ir dar praneša lietų, tai tik po kokių 2 savaičių GAL pavyks į tą lauką įvažiuoti, o jis dar tik vieną kartą skustas diskiniu skutiku. Iki tada gretimam laukelyje žirniai jau ko gero sprindiniai bus. Čiuju teks kibirą ant kaklo pasirišus juos sėt :lol::eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot koks zirniu kodas? nerandu niekaip :eusa-think:
5ZI-1

Aš kai ekologas ir mums reikia iki gegužės 15 uždeklaruoti, tai deklaravau šį pirmadienį ir vieną laukelį (gryną durpyną, palei upelį) uždeklaravau kaip žirnius, nes planavau iki dabar jau būti juos pasėjęs. Bet kai taip lyja ir dar praneša lietų, tai tik po kokių 2 savaičių GAL pavyks į tą lauką įvažiuoti, o jis dar tik vieną kartą skustas diskiniu skutiku. Iki tada gretimam laukelyje žirniai jau ko gero sprindiniai bus. Čiuju teks kibirą ant kaklo pasirišus juos sėt :lol::eusa-doh:

pratese ekologams deklaravima dar menesiui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot koks zirniu kodas? nerandu niekaip :eusa-think:
5ZI-1

Aš kai ekologas ir mums reikia iki gegužės 15 uždeklaruoti, tai deklaravau šį pirmadienį ir vieną laukelį (gryną durpyną, palei upelį) uždeklaravau kaip žirnius, nes planavau iki dabar jau būti juos pasėjęs. Bet kai taip lyja ir dar praneša lietų, tai tik po kokių 2 savaičių GAL pavyks į tą lauką įvažiuoti, o jis dar tik vieną kartą skustas diskiniu skutiku. Iki tada gretimam laukelyje žirniai jau ko gero sprindiniai bus. Čiuju teks kibirą ant kaklo pasirišus juos sėt :lol::eusa-doh:

pratese ekologams deklaravima dar menesiui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...irgi šiandie deklaravau , bet blyn užkniso , kai kurių spec. darbas , užmeta lauką ant kito lauko ,kuris nedeklaruotas ir "nusiplauna", paskui NMA rodo neatitikimus ...bet "išryškinau" nusivežiau tą, kuris buvo "užlipęs " pas spec. ir ...taigi patarimas kai deklaruojat iš karto reikia " ryškint" perdengimus ir nepalikt po birželio 15d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit, kokie toliau veiksmai: per el. bankininkystę nusibraižiau savo visus laukus...kas toliau, tvirtinu paraišką, formuoju žemėlapius (kam?),atsispausdinu popierinį variantą ūkininko paraiškos ir siunčiu į vilnių, ir visas jei klaidų nėra , o jei yra jie man praneša, ir skaitosi uždeklaruota?

Jeigu persidengia laukai su kaimynu, tai kaip ten teisingai atžymėti, kad matytų biurokratai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai aš iš tų bjaurybių, kur noriu pamokyti kaimynus...mes nedeklaravom žemės 100metų, nors ją dirbom, o jie už mus deklaravo slapta...Vat kai pradėjau deklaruoti nuo pernai tai visa tai ir pastebėjau, o ir šiemet jau įlindo...

Norėčiau pati tvirtinti, nes važiuoti darbo dieną spec į seniūniją man 100 km. , o ir bobučių bus ciela eilė, todėl ir noriu per kompą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien buvau deklaruot lauku, tai jie ten net nesistengia tiksliai ibraizyt, plota tik paderina jei ant kaimynu nelipa ir gerai.. kazin patikros metu kaip buna? ziuri kaip ten viskas ybraizyta ar neziuri? ir kaip jus deklaruojat tuos plotus uz kuriuos neprasoma paramos ar ne? nes kiek zinau pagal taisykles tai reikia deklaruot visas zemes nors ir neprasai uz jas ismoku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...