Jump to content

Trąšų nereikalausiančios grūdinės kultūros !


efrendas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Jei apie bakterijas, tai jau senoka buvo kalbama... Ideja buvo tokia, kad ankstines kulturos simbiozeje gyvena su azota fiksuojanciomis bakterijomis ir taip gauna nemazai azoto. Tai mokslininkai stengiasi javuose padaryti panasiai t.y. sukurti tokias bakterijos kurios galetu simbioziskai gyventi su javu saknimis. As manau, kad cia be GMO neapseis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 metų...

Jooooo. Prigalvoja gi žmonės..... Dobilų šaknis pritaikys kviečiam, kad patys azoto pasigamintu bet reikia ir kitų medžiagų, tada kokios saulašarės lapus priderins, kad patys musių pasigautų (kokioj dzūkijoj, gal ir neblogai, moškes pragaudytų) o kas toliau, po musių????, šernais mintančios bulvės??? Gal ir neblogai, tik kas jas kas :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Gerb kolegos,

Nesnekekit netiesos. Zmones augino, augina ir augins grudines ir ne tik- kulturas be trasu. Esu lankesis ir ne viena karta Svedijos ekologiniame ukyje. Sis ukis ekologiskai grudines kulturas augina jau 20 metu. Pagrinde vasariniai kvieciai, avizos. Visa sejomaina sudaryta is triju lauku. Avizos, kvieciai ir kas mes palaikomas dobilu 50% kitu 50% zoliu. Kvieciai visuomet maistiniai, prasciausia 2 klase. Trasu gyvenime nedave nes ju per akis pasigamina is zoliu siloso, kuris lieka po sienavimo. Per metus vienmete pieva sienaujama 5 ir daugiau kartu (kaip veja).

Kiek siuliau pabandyti Lietuvos ekologiniams ukiams kazka panasaus padaryti- gaudavau ta pati atsakyma. Nejuokink!!!!! ismoku negausiu!!! O visiskai pofig kad gausiu maistinius kviecius katru rinka pastovi ir kaina ne iprastiniu kvieciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...