Jump to content

vakcina Triusiams


dr.jonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 187
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Kas labai domisi ir ieško, tas gauna tikrai už gera kainą ir be jokių buteliukų. Man asmeniškai į namus atveža po 1lt, fasavimas po 20 dozių. Svarbu dokumentai, kad tvarkingai supildyti būtų.( Na gal tik smulkmena, bet 20 dozių tikrai neveža.....reikia gerokai daugiau imt......)

ir dar vienas dalykas. Gamintojas, tai yra Bioveta deklaruoja, kad dvivalentė vakcina , tai yra pestorin-mormyx fasuojama po 1 ir 20 dozių. Siūlai pirkt po 10 dozių? idomu kas per vakcina ir kas gamintojas?

Na nezinau is kur tu trauki "fasuojama po 1 arba po 20 ..."

cia vakcinos instrukcija ... http://www.box.com/s/00c4e9d88c25c6cbed4f

gali pasiskaityti :)

Ten raso visokia fasuote .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sveiki reikia patarimo.. turiu 12 suaugusiu triusiu ir 10 mazu (4savaiciu) noriu visus suskiepyti.. ka man pasirinkti, norisi kad butu ir nuo maro ir nuo miksomatozes.. kaip ir kada man viska pasidaryt ? :)

ir antra kur Klaipedoj galima gauti vakcinu pigiau gal zinot? nes buteliukas dvivalentes pas vet. sake kainuos apie 60-65lt. ( 20doziu). :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai niekas nebandet vakcinos CASTOMIX ???

Ir niekas apie ja nieko nezinot ???

Gaila:(

Žinom tiek, kad gamintojas net nesugebėjo pasirūpinti lietuvišku aprašymu. :(

Kas idomiausia ... :D kad ne gamintojas o vakcinos importuotojas nepasirupino :D

O kas dar idomiau ju niekas ir neimportuoja i lietuva :D del kaskokiu priezasciu :( ar tai geru ar tai blogu :(

Bet yra LENKISKA :) tai ji beveik rusiska :) tad manau ten viskas yra suprantama :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Na, kolegos, apšvieskit mane žalią, ar jau ruošiatės pavasariniam skiepijimui? Po kiek ir kur vakciną perkat? O skiepas triušiui į sprandą? Po oda? Dukra mediciną studijuoja, gaus skiepyt. Man -humanitarei - tai aukštoji matematika... Straipsnį lengviau parašyt :icon-smile:

Ruosiuos skiepiti (seip ir ziema skiepijau jaunima 10 savaiciu neziurint i metu laika) .

Skiepiju "CASTOMIX" vakcina : http://biowet-drwalew.pl/index.php?lang ... 5&index=01 (cia tik nuoroda , cia nereklama ) .

Skiepas i spranda po 0.5ml , po oda . Kad paskiepiti nereikia medicinos ... kaip sakoma viens ir viskas .

Perku pigiai , parduodu taippat pigiai :) .

Pasiklausinek gal kas parduos dar pigiau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa dėl vakcinos kainos, šiemet iš manes paprašė 60 lt už 20 porcijų (dvivalentė). Kaip verčiatės jūs, negi visur tokios kainos?

pas mus rudeni buvo 35 dar plius 5 uz recepta cia uz dvivalente

kitoj vet 50 ir plius 5 uz recepta

kur pigiau tai vos gauni, lauki eilej dar kol atveza

dabar dar neklausiau, bet jau reiks dometis

mazu kolkas ir aš neskiepyjau nuo rudens, dar nezinau kas liks, kas i puoda

pritariu kad geriau jau sakyt tiesa apie vakcinavima, nei meluot

paskui pasekmes buna liudnokos :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa dėl vakcinos kainos, šiemet iš manes paprašė 60 lt už 20 porcijų (dvivalentė). Kaip verčiatės jūs, negi visur tokios kainos?

pas mus rudeni buvo 35 dar plius 5 uz recepta cia uz dvivalente

kitoj vet 50 ir plius 5 uz recepta

kur pigiau tai vos gauni, lauki eilej dar kol atveza

dabar dar neklausiau, bet jau reiks dometis

mazu kolkas ir aš neskiepyjau nuo rudens, dar nezinau kas liks, kas i puoda

pritariu kad geriau jau sakyt tiesa apie vakcinavima, nei meluot

paskui pasekmes buna liudnokos :(

nava o pas mane be jokio recepto ir laukti nereikia ...

Vaziuosiu vasario paskutini savaitgali parsivesti vakcinos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu... puse vet apskambinau nieko nesuprantu, vienur sako 60lt, kitur kad reikia uzsakyt, dar kitur sako palaukit minutele ir kitas balsas girdziu sako "mes is principo neuzsakinejam, dar cia perpardavines" :D dar kitur 25lt, bet pasirodo uz 1 doze, kitur 30 tik neaisku uz kiek... ai dar kitur recepto reikia.. tai kaip ten is tikro... :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...