Jump to content

vakcina Triusiams


dr.jonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 187
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Aš visada užsisakau pas mūsų veterinarą. Kol kas ėmiau tik dvivalentę, nuo miksomatozės ir hemoraginės septicemijos. Dar berods, būna vakcinos nuo stafilokokozės ir eimeriozės. Mano naudojama vakcina čekiška, Pestorin mormix. Šeip dar radau, jog būna vakcinos nuo trichofitozės - Trichopelen; ir nuo pastereliozės — Pasorin - Ol.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek jus mokate uz Pestorin mormix dvivalente vakcina >? Ir ar tikrai butina ja skiepyti du kartus per metus, ar uztenka ir vieno karto >?
Seveiki, aš paskutinį kartą mokėjau 25 Lt už 20 dozių dvivalentės vakcinos. Nuo hemoraginės septicemijos (maro) užtenka skiepyti kartą per metus, nes imunitetas susiformuoja metams. Nuo miksomatozės yra vakcina, atskirai, Myxoren ad. us. vet. Ja skiepijant suaugusius triušius imunitetas susidaro metams. Jei jauniklius iki 10 savaičių amžiaus, tai po to dar reikia perskiepyti po 6 savaičių ir imunitetas susidaro metams. Žodžiu geriau apsimoka skiepyti vyresnius nei 10 savaičių, bent jau minėta vakcina.
ar nepakenks triusiams jei juos skiepysiu antra karta?nes kiek pirkau tai tipo visi skiepyti,bet del sventos ramybes noriu persiskiepyt

Aš tai siūlyčiau palaikyti karantine, nes jei triušiai serga latentine (slapta) šios ligos forma, tai paskiepijus, nemaža tikimybė kad triušiai nugaiš. Šios ligos ūminės formos inkubacinis periodas apie 14 dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ten pigiau, tai visi suinteruosuoti forumiečiai užverčiam tave PM, su užsakymais vakcinai ir visi patenkinti :) Aš saviškius vakcinuoju mažadaug iš karto po naujų metų, kad būtų lengviau atsiminti. Šeip žinau jog pas mus atkeliauja bent keletas neregistruotų vaistuku ir visai gerų. Pvz, veiklioji medžiaga ta pati, kaip pas mus registruotų, bet keliais litais pigiau gaunasi :)

Apie vakciną Myxoren ad. us. vet. rašo jog tinkamumo laikas 24 mėnesiai, o praėmus būtina suvartoti per 4 valandas. O Pestorim Mormyx itnk. laik. irgi 24 mėn, ištirpinus tik 2 val. Pestorin tink. laik. 24 mėn, praėmus 14 d. Pasorin - ol, tink. laik. 12 mėn. praėmus 10 val. Trichopelen : 18 mėn, praėmus per 2 val.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
vynova veter vaistinese pirk,nes kiek girdejau neskiepitus kalifornus pardavineji :icon-evil:

O kas iš jūsų 1,5 mėn triušiukus pardavinėja skiepytus? Juk pirkėjas po mėnesio tikrai turės perskiepiti. Tarp kitko pats veislyne prie Alytaus pirkau mažiukus neskiepitus. Norečiau sužinoti Jūsų nuomone nes jau užkniso žinovu patarimai. Manau kad svarbiausia nemeluoti, nes skiepytas mažylis po 2 mėn turi šansa susirgti jei nebus perskiepytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vynova veter vaistinese pirk,nes kiek girdejau neskiepitus kalifornus pardavineji :icon-evil:

O kas iš jūsų 1,5 mėn triušiukus pardavinėja skiepytus? Juk pirkėjas po mėnesio tikrai turės perskiepiti. Tarp kitko pats veislyne prie Alytaus pirkau mažiukus neskiepitus. Norečiau sužinoti Jūsų nuomone nes jau užkniso žinovu patarimai. Manau kad svarbiausia nemeluoti, nes skiepytas mažylis po 2 mėn turi šansa susirgti jei nebus perskiepytas.

Pritariu,

JUk rekomenduoja skiepyti nuo 10Sav amziaus, o anksciau skiepyti, tik tuo atveju, jei yra kazkoks ligos zidinys, bet tada reikia perskiepyti dar karta.

As pats pirkau 4 men triusius, is visiem zinomo veisejo, ir jie buvo neskiepyti. Jis pats to ir neslepe.

Jei pas mane prieauglis auga iki 3 men amziaus, tai ar jie eina i puoda ar pirkejui, jie nebuna skiepijami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

mano triusiams amba nebespejau paskiepyt :( , buvau vet.gydytojo uzprases sake uzsakys, kai nesenai pamaciAU kad pas pirmaji triusi atsirado pozymiai sakau pazvanisiu ir paklausiu kaip reikalai su vakcina, aisku jis pasake kad ta firma kur jis ima vaistus triusiams vakcinos neturi. Vet vaistinej tada uzsakiau per pora dienu sake turetu atvezti. Aisku kai atejo ta dieni tai irgi pasake kad vakcinos neatveze nes nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...