Jump to content

vakcina Triusiams


dr.jonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 187
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

o vienvalente vakcina nuo maksimatozes jus lengvai gaunat?

Jos gavimas toks pats kaip dvivalentės, o vasarą jos apskritai nebuvo...

nzn kaip ten pas jus bet pas mane pokolkas nesunku su wakcina tik vienwalente pigesne

Tai pas mane irgi nesunku, tik kad vienvalentės vasara kažkuriuo metu didmena neturėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
o kur?

seip reiktu apie 50 doziu

Šiaip vet vaistinėj, jai nebūna užsisakai. Jai gerai su vaistine sutari, tai vaistų paprastai ir vakcinų Vetfarma būna. užsisakai ir atveža į nurodytą vaistinę :)

Vetfarmas taip pat iš didmenos ima. Jeigu nėra didmenoj, nėra ir Vetfarme. Nebent sutampa taip, kad Vetfarmas daugiau paima, o tuo momentu kai didmena neturi, Vetfarme dar būna likę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur?

seip reiktu apie 50 doziu

UAB ''Vetfarmas'' vakcinos ''Pestorin'' 50 dozių - 24,08 Lt. + PVM, o ''Pestorin Mormyx'' 20 dozių - 20 Lt. + PVM. Tik turėtum būti arba vet. gydytojas arba turėtum turėti jo užpildytą paraišką. Juk tai ne vitaminas C, o ligos užkratas :icon-mrgreen: .

Nu nežinau kur ten tokios kainos Vetfarmo vaistinėse, bent jau pas mus Molėtuose(vetfarme) 20 dozių dvivalentės 30 lietuviskų kainuoja....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur?

seip reiktu apie 50 doziu

UAB ''Vetfarmas'' vakcinos ''Pestorin'' 50 dozių - 24,08 Lt. + PVM, o ''Pestorin Mormyx'' 20 dozių - 20 Lt. + PVM. Tik turėtum būti arba vet. gydytojas arba turėtum turėti jo užpildytą paraišką. Juk tai ne vitaminas C, o ligos užkratas :icon-mrgreen: .

Nu nežinau kur ten tokios kainos Vetfarmo vaistinėse, bent jau pas mus Molėtuose(vetfarme) 20 dozių dvivalentės 30 lietuviskų kainuoja....

Klausimas prasidėjo nuo didmeninių kainų tai aš ir parašiau UAB ''Vetfarmas'' kainas. Kiek kainuoja vaistinėse jau reiktų žiūrėt konkrečiai nes kiekviena užsideda savo procentus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

... mielieji jei kam reikia pasiskiepiti mazucius, bandykite patys, juk tai nera taip sudetinga susileisti po oda vakcina nes ji kainuinuoja kaip mane informavo vet.daktaras vos 1Lt. :eusa-dance: tik negaliu pasakyti kokia... jeigu kam idomu suzinosiu issamiau...

Graziu ir siltu Jums Nujuju Metu.... susirasysim kitamet... :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... mielieji jei kam reikia pasiskiepiti mazucius, bandykite patys, juk tai nera taip sudetinga susileisti po oda vakcina nes ji kainuinuoja kaip mane informavo vet.daktaras vos 1Lt. :eusa-dance: tik negaliu pasakyti kokia... jeigu kam idomu suzinosiu issamiau...

Graziu ir siltu Jums Nujuju Metu.... susirasysim kitamet... :eusa-violin:

Vakcinos yra receptiniai medikamentai ir ne kiekvienam mirtingajam vet gydytojai jas laisvai parduoda, turi arba būti geri draugai , arba "patept" atitinkamai, kad tau vakcina parduotų už protinga kaina. Viena lita gali kainuot tik myxsoren, vienvalentė vakcina, bet už ja 1lt jau per brangu.... Jos protinga kaina būtų 0,75lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
... mielieji jei kam reikia pasiskiepiti mazucius, bandykite patys, juk tai nera taip sudetinga susileisti po oda vakcina nes ji kainuinuoja kaip mane informavo vet.daktaras vos 1Lt. :eusa-dance: tik negaliu pasakyti kokia... jeigu kam idomu suzinosiu issamiau...

Graziu ir siltu Jums Nujuju Metu.... susirasysim kitamet... :eusa-violin:

Vakcinos yra receptiniai medikamentai ir ne kiekvienam mirtingajam vet gydytojai jas laisvai parduoda, turi arba būti geri draugai , arba "patept" atitinkamai, kad tau vakcina parduotų už protinga kaina. Viena lita gali kainuot tik myxsoren, vienvalentė vakcina, bet už ja 1lt jau per brangu.... Jos protinga kaina būtų 0,75lt

... aciu uz pastebejimus butinai pasidomesiu, turiu vet.daktara gera drauga manau jis man patars, kolkas esu naujoke triusininkysteje... bet pamilau triusiukus ir manau kad man pavyks :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... mielieji jei kam reikia pasiskiepiti mazucius, bandykite patys, juk tai nera taip sudetinga susileisti po oda vakcina nes ji kainuinuoja kaip mane informavo vet.daktaras vos 1Lt. :eusa-dance: tik negaliu pasakyti kokia... jeigu kam idomu suzinosiu issamiau...

Graziu ir siltu Jums Nujuju Metu.... susirasysim kitamet... :eusa-violin:

Vakcinos yra receptiniai medikamentai ir ne kiekvienam mirtingajam vet gydytojai jas laisvai parduoda, turi arba būti geri draugai , arba "patept" atitinkamai, kad tau vakcina parduotų už protinga kaina. Viena lita gali kainuot tik myxsoren, vienvalentė vakcina, bet už ja 1lt jau per brangu.... Jos protinga kaina būtų 0,75lt

... aciu uz pastebejimus butinai pasidomesiu, turiu vet.daktara gera drauga manau jis man patars, kolkas esu naujoke triusininkysteje... bet pamilau triusiukus ir manau kad man pavyks :eusa-dance:

reikia tikėt tuo ką darai, tada viskas ir seksis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Laba diena. Noreciau suzinoti pestorin mormyx kaina siais metais. Anksciau mokedavau uz 20 doziu mazdaug 40Lt. Siais metais uz 20 doziu paprase 250 Lt. Ar galejo taip papbrangt. (Beje, cia kaina pasake zmogus, kuris dirba veterinarijoje ir tuos vaistus man uzsake spec ir BE JOKIO antkainio)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...