Jump to content

vakcina Triusiams


dr.jonas

Recommended Posts

  • Atsakymai 187
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Ir as tiesa sakant issiziojau nuo tokios kainos. Tai pabandziau paskambinti i vetfarma. Bet ji neteikia info privatiems asmenims.Bet pabandziau nors kazkiek issiklausti, tai sake, kad bent pas juos tiek nepabrango

Kažkokia klaida. Tiek pabrangti tikrai negalėjo. Pernai rugsėjį už 20 dozių mokėjau 34 litus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena. Noreciau suzinoti pestorin mormyx kaina siais metais. Anksciau mokedavau uz 20 doziu mazdaug 40Lt. Siais metais uz 20 doziu paprase 250 Lt. Ar galejo taip papbrangt. (Beje, cia kaina pasake zmogus, kuris dirba veterinarijoje ir tuos vaistus man uzsake spec ir BE JOKIO antkainio)

itariu kad jis cia pasake kaina 20 buteliuku, o ne doziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia arba patys susimaise arba net nzn nes 5 kart tikrai negali pabrangti, niekas jos tada paprasciausiai nepirktu.

Chebra,krečiat šposus ar kainas norit susikelti.Šiandien pirkau 60 dozių(3x20) po 28 lt,tek pat kaip ir pernai .galioja iki 2012 06 15

kur kolega gavot tokias kainikes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien Vilniuje domejausi del vakcinos, tai dviejose vietose uzsiprase vienodai po 50 lt.

Ten tikuosi 20 dozių, jei man reikės pavasarį 3 triušius paskiepyti ir man pavyks susitarti, ar kam kitam, pigiau nei 50 lt. (tarkim 40, gaunasi po 2 litus, ne taip ir baisu, gal kooperuojames? (vienetinėm dozėm gaunasi nerealiai brangu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien Vilniuje domejausi del vakcinos, tai dviejose vietose uzsiprase vienodai po 50 lt.

Ten tikuosi 20 dozių, jei man reikės pavasarį 3 triušius paskiepyti ir man pavyks susitarti, ar kam kitam, pigiau nei 50 lt. (tarkim 40, gaunasi po 2 litus, ne taip ir baisu, gal kooperuojames? (vienetinėm dozėm gaunasi nerealiai brangu).

Galim kooperuotis man reikes daugiau nei 20 doziu, tai jei kas pigiau galite rasti, gerai butu jei pasidalintumet informacija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien Vilniuje domejausi del vakcinos, tai dviejose vietose uzsiprase vienodai po 50 lt.

Ten tikuosi 20 dozių, jei man reikės pavasarį 3 triušius paskiepyti ir man pavyks susitarti, ar kam kitam, pigiau nei 50 lt. (tarkim 40, gaunasi po 2 litus, ne taip ir baisu, gal kooperuojames? (vienetinėm dozėm gaunasi nerealiai brangu).

Galim kooperuotis man reikes daugiau nei 20 doziu, tai jei kas pigiau galite rasti, gerai butu jei pasidalintumet informacija...

20 doziu 32lt, ka domina i PM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki.gal galite kolegos patarti,ar galima vakcinuoti dvivalente vakcina besilaukiančias pateles.

Koks turi būti minimalus laikas,nes girdejau,jog paskutinėmis dienomis iki atsivedimo-negalima.

Pagal vaisto aprašą negalima vakcinuot likus mažiau kaip 7 dienom iki atsivedimo dėl galimo aborto, o dar geriau palaukt kol atsives ir po atjunkymo.

Taigi vakcinavau jau vaikingas pateles(po kergimo 8-12 diena) . Tai gi iš 5 patelių, dvi atsivedė neišsivysčiusius(patelių savijauta labai prasta, klausimas ar nekris), dvi patelės atsivedė po pusę negyvų triušiukų, ir penktoji atsivedė vieną, po paros radau sušaldyta(vakar), šiandien radau atvestą dar vieną ir kritusią patelę. TIKIUOSI NIEKAM DAUGIAU NEKILS KLAUSIMŲ AR GALIMA VAKCINUOT VAIKINGAS PATELES??? (su laktuojančiom ,problemų kaip ir neiškilo po vakcinavimo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gal kas žino kur Lietuvoje gauti vakcinos prieš pastereliozę :icon-question:

Buvo toks profesorius kaisiadoryse kur grynai gamindavo vakcina nuo pastereliozes,kazkur turejau kordinates bet reiktu ilgokai paieskot jei turit kordinates Ritos Kubilienes is Eriskiu ,kiek pamenu ji lyg man buvo davusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Vakcinų NAUDOJIMO BŪDAS (-AI) IR METODAS KIEKVIENAI RŪŠIAI

Švirkšti po oda. Triušiai turi būti vakcinuojami nuo 10 sav. amžiaus. Nepriklausomai nuo triušio svorio po oda reikia švirkšti 1 ml vakcinos.

Esant ligų gr÷smei jaunesniems nei 10 sav. amžiaus triušiams rekomenduotina taikyti tokią vakcinavimo schemą:

nuo 4 sav. amžiaus ar vyresnius triušius vakcinuoti nuo miksomatoz÷s (vakcina Myxoren), o ne anksčiau kaip 10 sav. amžiaus – vakcinuoti Pestorin Mormyx. Laikotarpis tarp vakcinavimo šiomis vakcinomis turi būti ne mažesnis nei 2 sav.;

arba nuo 6 sav. amžiaus vakcinuoti Pestorin Mormyx ir revakcinuoti pra÷jus 4 sav. Veisiamus triušius su Pestorin Mormyx rekomenduotina revakcinuoti kas 6 m÷n.

Vakcinuoj ant būtina atsižvelgti į ligų sezoniškumą ir vakcinuoti ar revakcinuoti tokiu laiku, kad sp÷tų susiformuoti pilnas imunitetas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakcinų NAUDOJIMO BŪDAS (-AI) IR METODAS KIEKVIENAI RŪŠIAI

Švirkšti po oda. Triušiai turi būti vakcinuojami nuo 10 sav. amžiaus. Nepriklausomai nuo triušio svorio po oda reikia švirkšti 1 ml vakcinos.

Esant ligų gr÷smei jaunesniems nei 10 sav. amžiaus triušiams rekomenduotina taikyti tokią vakcinavimo schemą:

nuo 4 sav. amžiaus ar vyresnius triušius vakcinuoti nuo miksomatoz÷s (vakcina Myxoren), o ne anksčiau kaip 10 sav. amžiaus – vakcinuoti Pestorin Mormyx. Laikotarpis tarp vakcinavimo šiomis vakcinomis turi būti ne mažesnis nei 2 sav.;

arba nuo 6 sav. amžiaus vakcinuoti Pestorin Mormyx ir revakcinuoti pra÷jus 4 sav. Veisiamus triušius su Pestorin Mormyx rekomenduotina revakcinuoti kas 6 m÷n.

Vakcinuoj ant būtina atsižvelgti į ligų sezoniškumą ir vakcinuoti ar revakcinuoti tokiu laiku, kad sp÷tų susiformuoti pilnas imunitetas

Reikėtų pridėti, kad tai Pestorin Mormyx vartojimo nurodymai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...