Jump to content

Versline triusininkyste


tomeliss

Recommended Posts

  • Atsakymai 591
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sveiki.Noriu uzsiimti versline triusininkyste.Labai noreciau gauti naudingos informacijos ir patarimu.Kas galit parduoti veisliniu triusiu.Pradziai noreciau pradeti su kokiom 20 pateliu.Parekomenduokit kokia veisle geriau pasirinkti.Kokia veisle atsparesne ligoms.Busiu labai dekingas.Rasykit i pasta [email protected], arba telefonu 8 602 18861

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Noriu uzsiimti versline triusininkyste.Labai noreciau gauti naudingos informacijos ir patarimu.Kas galit parduoti veisliniu triusiu.Pradziai noreciau pradeti su kokiom 20 pateliu.Parekomenduokit kokia veisle geriau pasirinkti.Kokia veisle atsparesne ligoms.Busiu labai dekingas.Rasykit i pasta [email protected], arba telefonu 8 602 18861

Mano nuomone, žmogus kuri splanuoja užsiimti versline triušininkyste, ir nežinantis atsakymų į tokius elementarius klausimus, jau prieš pradedant projekta, pasmerktas žlugimui.

Manau reiktų pirmiausia, bent jau metus paauginti mėgejiškai, kad ir su keliom patelėmis, ir savaime daug atsakymu bus gauta. Šiam forume gali gauti, tik labai, LABAI mažai žinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lb rizikinga pradet nuo tiek daug pateliu sigai,pradziai kokias 5,6 laikyk paziurek kaip seksis.kaip jos ves kokias veislias veisi,juk juos ir lb reik priziuret,skiepit juk reik.susipirkt juk pirkdamas gali serganti nusipirkt ar dar kas ir paskui visi iskrist gali,lb rizikinga daug pradziai veist,nu nebent is veislyno pirksi,tada jau visai kas kitabet ten dideles kainos,pas mazus augintojus gali rast ir pigiau,bet lb daug reik vazinet ir ieskot,ta jau pats patyriu jau daug lietuvos apsukau ir visko maciau,visokio s pilna o geru sunku rast

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn to,tai negaliu pasakyt reik cia klaust zmoniu kas veisia triusius jau daug metu,as vieno triusininko esu klauses apie tai bet jis taip ir neatsake,bet jis skiepyja men laiko,paskui 3men ir kas puse metu su dvivalente vakcina

Iki 2 mėn skiepija tik jei ukyje yra liga, kitu atvėju skaitoma kad užtenka motinos suteikto imuniteto. Kas puse metu skiepijama ne su dvivalente o tik nuo miksomatozės, dvivalentės užtenka viena kartą metuose. Pažystamas gydytojas sakė, kad lyg ir užtektu vieną kartą skiepiti ir nuo miksamatozės, bet kai aplink kaimuose dar yra liga, tai aš nerizikuoju. Tiesa, jau ne iš vieno kaime girdėjau, kad augina persirgusius triušius ir net juos veisia. Pagal literatūra išeitu kad augina ligos platintojus. Mėsai auginamų triušių skiepijimas man atrodo nelogiškas. Tiesa. ar kas gali pasiūlyti kontaktus vakcinos pirkimui, šiuo metu paprašė 60 lt už 20 porcijų? Kaina lyg ir peraukšta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...