Jump to content

Versline triusininkyste


tomeliss

Recommended Posts

  • Atsakymai 591
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Pamastymui apie ka turetu but sita tema ( mano pacio darytos foto Cekijoj) http://www.part.lt/img/fa352c4452cc9866 ... 163345.JPG

http://www.part.lt/img/5119863bfc06b6ca ... 3c1743.JPG

Pritariu, cia dauguma nesigilina koks temos pavadinimas.

O kas del foto, konvejeris ir tiek :) As ne zaliasis, bet tai sioks toks pasityciojimas is gyvo daikto. Nekalbant siauraja prasme vien apie triusius, apie visus gyvius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir su tiek patelių pradedant turi jau turėti vieta kur tuos triušius prakišti, juk tai bus daug jauniklių

NU AS IRGI ZADU NUO DVIDESIMT PRADET BET MAN PAGUODA MANO SENELIS DAUG METU JUOS AUGINO TAI DAUG KA MAN PATARS. O TAIP PACEM PRADET BUT RIZIKINGA.

Sigai,parasyk savo telefono numeri.Susiskambinsim ir apsitarsim kaip ir nuo ko geriau pradeti.Nera cia ko verkslenti, rizikinga - nerizikinga.reikia daryti ir viskas.Jei daug mastysi apie rizika,tai bijosi ir is namo iseiti vienas.Zodziu parasyk numeri arba pats susisiek su manim per el.pasta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Noriu uzsiimti versline triusininkyste.Labai noreciau gauti naudingos informacijos ir patarimu.Kas galit parduoti veisliniu triusiu.Pradziai noreciau pradeti su kokiom 20 pateliu.Parekomenduokit kokia veisle geriau pasirinkti.Kokia veisle atsparesne ligoms.Busiu labai dekingas.Rasykit i pasta [email protected], arba telefonu 8 602 18861

Mano nuomone, žmogus kuri splanuoja užsiimti versline triušininkyste, ir nežinantis atsakymų į tokius elementarius klausimus, jau prieš pradedant projekta, pasmerktas žlugimui.

Manau reiktų pirmiausia, bent jau metus paauginti mėgejiškai, kad ir su keliom patelėmis, ir savaime daug atsakymu bus gauta. Šiam forume gali gauti, tik labai, LABAI mažai žinių.

As naujokas triusininkysteje,todel ir prasau jusu "profu" pakonsultuoti.Jus geriau kazka konkrec iai rayskit,o negasdinkit visokiom rizikom.Aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is kauno raj :) ten seniau lapes augino tose kletkose.o akis sieto apvali bet geras sietas,ir tikrai nebrangu

Kaip suprast apvali >? Šesiakampė >?

Juk galima paprastai parašyt, pvz, keturkampis, vielos storis 2mm, akut4s storis toks ir toks, ir dydis. Klausiu todėl, kad jei per didelės akutės, triušiams netiks, be kraiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tinka laikyt triusiu ten isskyrus avinus ir flandrus nes jiems reik pagrindo

Na aš neklausiau, patarimo dėl veislių, paprasčiausiai buvo idomu akučių skersmuo.

Tai tavo nuomone, jei bus 50X50 akutė, tai irgi tiks zelandui >?

Čia visiems pradedantiems, jei parašyta, kad GALIMA laikyti ant tinklo, tai nereiškia, kad ant bet kokio tinklo. Man asmeniskai optimaliausas yra 12x25. Ir vielos storis apie 2mm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...