Jump to content

Versline triusininkyste


tomeliss

Recommended Posts

is dalies rasai teisybe, vienur gali uzdirbt, o kitur pradirbt, o tai kad savi pasarai yra prastesni nei pramoninej firmoj pagaminti, tai sakyciau nesutinku, nu paziurejus i tuos kas augina virs 5000vnt tai jiems gal ir geriau pirkt, bet jei ten laikant 50-100-2000 tai jau geriau paciam daryt.

CIA MANO NUOMONE, NORS IR MAZA PATIRTIS IR MAZAS UKIS PAS MANE.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 591
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

is dalies rasai teisybe, vienur gali uzdirbt, o kitur pradirbt, o tai kad savi pasarai yra prastesni nei pramoninej firmoj pagaminti, tai sakyciau nesutinku, nu paziurejus i tuos kas augina virs 5000vnt tai jiems gal ir geriau pirkt, bet jei ten laikant 50-100-2000 tai jau geriau paciam daryt.

CIA MANO NUOMONE, NORS IR MAZA PATIRTIS IR MAZAS UKIS PAS MANE.

Pas mane vienu metu buna 700-800 triusiu, tai jau isbandyta su grudais, sienu, zole ir t.t. Isvados:

- Trecdaliu ar daugiau padideja triusiu kiekis, nes ilgiau auga.

- Atsiranda vietos problema, neefektyviai isnaudojamas plotas.

- Padideja darbo sanaudos, nes triusiu gerokai daugiau.

- Didesni nuostoliai del ligu, kuo triusis ilgiau gyvena, tuo didesne ligos tikimybe.

- Pasaro, kuris yra pigesnis, sueda daugiau, nes ilgiau auga.

- Sumazeja triusio mesos iseiga.

- Pardavimui uzauga apie trecdaliu mazesnis kiekis per ta pati laika.

- Greitai uzsitersia narvai, plinta ligos, isauga darbo sanaudos.

Aisku galima naudoti labai platu raciona, bet prie kazkokio kiekio (gal kokiu 500vnt.) triusiu jau nebespesi, tai arba vargsi toliau neturedamas pelno, arba samdysi zmogu, kuris irgi ta pelna pasiims.

Toks auginimas - tiesus kelias i bankrota. Yra labai geras pavyzdys ant Lietuvos :eusa-naughty:

Cia kalbu apie versline triusininkyste, ir nepainiokit su auginimu del saves ar hobiu. O viska teisingai darant uzdirbti bent vidutini atlyginima galima ir su 100-150 pateliu.

IMHO

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is dalies rasai teisybe, vienur gali uzdirbt, o kitur pradirbt, o tai kad savi pasarai yra prastesni nei pramoninej firmoj pagaminti, tai sakyciau nesutinku, nu paziurejus i tuos kas augina virs 5000vnt tai jiems gal ir geriau pirkt, bet jei ten laikant 50-100-2000 tai jau geriau paciam daryt.

CIA MANO NUOMONE, NORS IR MAZA PATIRTIS IR MAZAS UKIS PAS MANE.

Pas mane vienu metu buna 700-800 triusiu, tai jau isbandyta su grudais, sienu, zole ir t.t. Isvados:

- Trecdaliu ar daugiau padideja triusiu kiekis, nes ilgiau auga.

- Atsiranda vietos problema, neefektyviai isnaudojamas plotas.

- Padideja darbo sanaudos, nes triusiu gerokai daugiau.

- Didesni nuostoliai del ligu, kuo triusis ilgiau gyvena, tuo didesne ligos tikimybe.

- Pasaro, kuris yra pigesnis, sueda daugiau, nes ilgiau auga.

- Sumazeja triusio mesos iseiga.

- Pardavimui uzauga apie trecdaliu mazesnis kiekis per ta pati laika.

- Greitai uzsitersia narvai, plinta ligos, isauga darbo sanaudos.

Aisku galima naudoti labai platu raciona, bet prie kazkokio kiekio (gal kokiu 500vnt.) triusiu jau nebespesi, tai arba vargsi toliau neturedamas pelno, arba samdysi zmogu, kuris irgi ta pelna pasiims.

Toks auginimas - tiesus kelias i bankrota. Yra labai geras pavyzdys ant Lietuvos :eusa-naughty:

Cia kalbu apie versline triusininkyste, ir nepainiokit su auginimu del saves ar hobiu. O viska teisingai darant uzdirbti bent vidutini atlyginima galima ir su 100-150 pateliu.

IMHO

:eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is dalies rasai teisybe, vienur gali uzdirbt, o kitur pradirbt, o tai kad savi pasarai yra prastesni nei pramoninej firmoj pagaminti, tai sakyciau nesutinku, nu paziurejus i tuos kas augina virs 5000vnt tai jiems gal ir geriau pirkt, bet jei ten laikant 50-100-2000 tai jau geriau paciam daryt.

CIA MANO NUOMONE, NORS IR MAZA PATIRTIS IR MAZAS UKIS PAS MANE.

Pas mane vienu metu buna 700-800 triusiu, tai jau isbandyta su grudais, sienu, zole ir t.t. Isvados:

- Trecdaliu ar daugiau padideja triusiu kiekis, nes ilgiau auga.

- Atsiranda vietos problema, neefektyviai isnaudojamas plotas.

- Padideja darbo sanaudos, nes triusiu gerokai daugiau.

- Didesni nuostoliai del ligu, kuo triusis ilgiau gyvena, tuo didesne ligos tikimybe.

- Pasaro, kuris yra pigesnis, sueda daugiau, nes ilgiau auga.

- Sumazeja triusio mesos iseiga.

- Pardavimui uzauga apie trecdaliu mazesnis kiekis per ta pati laika.

- Greitai uzsitersia narvai, plinta ligos, isauga darbo sanaudos.

Aisku galima naudoti labai platu raciona, bet prie kazkokio kiekio (gal kokiu 500vnt.) triusiu jau nebespesi, tai arba vargsi toliau neturedamas pelno, arba samdysi zmogu, kuris irgi ta pelna pasiims.

Toks auginimas - tiesus kelias i bankrota. Yra labai geras pavyzdys ant Lietuvos :eusa-naughty:

Cia kalbu apie versline triusininkyste, ir nepainiokit su auginimu del saves ar hobiu. O viska teisingai darant uzdirbti bent vidutini atlyginima galima ir su 100-150 pateliu.

IMHO

:eusa-clap:

Teisingai auginant tesingus triušius galima užauginti iki 3kg per 60-70 dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį max patelių ūkį gali prižiūrėti vienas žmogus be automatinių šėrimo ir valymo sistemų ???

senoje rusų literatūroje radau, kad vienas žmogus gali normaliai prižiūrėti iki 2000 triušių, kas būtų maždaug 200 patelių.

Skaiciau Vakarieciu atsiliepimus apie rusu triusininkavimo pajegumus tai jie issireiske mazdaug taip siuo metu yra rusijoje keleta fermu jau modernesniu naujai susikurusiu o siaip triusininkyste rusijoje isgyvena dar akmens amziu su visais tais michailovo budais ir taip toliau zodziu panasiai kaip ir Lietuvoje,ir kad lygint su vokieciais ar belgais nera ko o jau nekalbant su ispanais ar europos cempionais italais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį max patelių ūkį gali prižiūrėti vienas žmogus be automatinių šėrimo ir valymo sistemų ???

senoje rusų literatūroje radau, kad vienas žmogus gali normaliai prižiūrėti iki 2000 triušių, kas būtų maždaug 200 patelių.

Skaiciau Vakarieciu atsiliepimus apie rusu triusininkavimo pajegumus tai jie issireiske mazdaug taip siuo metu yra rusijoje keleta fermu jau modernesniu naujai susikurusiu o siaip triusininkyste rusijoje isgyvena dar akmens amziu su visais tais michailovo budais ir taip toliau zodziu panasiai kaip ir Lietuvoje,ir kad lygint su vokieciais ar belgais nera ko o jau nekalbant su ispanais ar europos cempionais italais

O kas labiausiai keista, tai rusai ypatingai atsilieka su selekcija - kaip uzsikirte augina rusiskus sinsilus ir tarybinius marderius, kuriu broilerines savybes nekokios. Kalifornus ir zelandus beveik niekas neaugina. Netgi kombikorma triusiams pas juos galima sakyti nezinomas zodis - pagrinde seria parsiuku kombikorma. Tai pat pas juos nurtrukes dokumentu veisliniams triusiams isdavimas, nera jokiu rysiu su vakarais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pora gal trejeta tukstanciu ziurint kaip irengta ferma ir kokius metodus naudoji priklauso nuo daug faktoriu kad ir tokiu nelabai reiksmingu kaip kergi ir t.t

Patelėmis kolega :lol: ferma normaliai įrengta, kergimas su patinu sakykim :)

Matai aš galvoju, kad 200 patelių turėtų be bėdos apeiti, užsieny kažkaip fermos nuo 600 iki 1200 paplitusios fermos labiausia, įdomu kiek ten žmonių dirba :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

timeshuttle Gerai tu cia parasei, bet kiekvienas turi savo nuomone.

Jus masiskai augindami turite savu isitikinimu, taip pat ir norite kuo greiciau uzaugint, kad atsiimt pinigus, o mano isitikinimu geriau yra paciam uzsiaugint zaliava ir is jos padaryt pasara, o perkant tai as jau nebekalbesiu ka perkam is lenku ar kur kitur..............

Nepykit, bet kiekvienas zmogus turi savo isitikinimus ir nuomone.

AS JUSU NESMERKIU UZ JUSU NUOMONE, BET IR JUS MANES NESMERKIT UZ MANO NUOMONE :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

timeshuttle Gerai tu cia parasei, bet kiekvienas turi savo nuomone.

Jus masiskai augindami turite savu isitikinimu, taip pat ir norite kuo greiciau uzaugint, kad atsiimt pinigus, o mano isitikinimu geriau yra paciam uzsiaugint zaliava ir is jos padaryt pasara, o perkant tai as jau nebekalbesiu ka perkam is lenku ar kur kitur..............

Nepykit, bet kiekvienas zmogus turi savo isitikinimus ir nuomone.

AS JUSU NESMERKIU UZ JUSU NUOMONE, BET IR JUS MANES NESMERKIT UZ MANO NUOMONE :icon-confused:

As nieko nesmerkiu. Tai visu pirma nera mano isitikinimas, o verslo praktika. Auginam ne tam, kad greiciau atsiimti pinigus (idomus issireskimas :eusa-think: ), o kad uzdirbti maksimalu pelna, be to as neauginu masiskai, turiu iki 100 pateliu, ir tai mano pragyvenimo saltinis. O per tuos isitikinimus esam dar labai atsilike nuo vakarietisko pasaulio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie pasarai yra is siu kulturu sukombinuoti pagal proporcijas (%)

kvieciai,mieziai,zirniai,avizos, jei reikalauja klientas sieno miltai.

Nebutinai gali buti visos sios kulturos sumaisytos, galima tik kelias (2-3).

Kaina miltu pagrindu 0,6lt/kg granules 0,7lt/kg

Dar nei vienas klientas nesiskunde nei ju kokybe, nei sudetimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie pasarai yra is siu kulturu sukombinuoti pagal proporcijas (%)

kvieciai,mieziai,zirniai,avizos, jei reikalauja klientas sieno miltai.

Nebutinai gali buti visos sios kulturos sumaisytos, galima tik kelias (2-3).

Kaina miltu pagrindu 0,6lt/kg granules 0,7lt/kg

Dar nei vienas klientas nesiskunde nei ju kokybe, nei sudetimi.

o mineraliniai priedai ir vitaminai į tą kainą įeina ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nededu tokiu dalyku, gaugumai organizmu sieno miltai atstoja vitaminus, o jei klientu ratas atsirastu tai galeciau idet kitu papildu (chemijos :) )

siaip tai auga leciau del amino rugsciu (lizino, metionino, cistino, treonino, triptofano) trukumo naturaliose pasarinese zaliavose ir be sintetintu amino rugsciu pasiekt gerus rodiklius NEIMANOMA, nebent naudot daug labai aukstos kokybes zaliavu, o tada kaina bus kosmine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir be to, mano javai auginami be trasu ir kitu augalu mineraliniu papildu, bei augimo reguliatoriu.

ne apie vitaminus kalbu, o apie amino rugstis, o jos yra vienos is pagrindiniu lasteliu statybiniu medziagu, o vitaminai siaip del sveikatos:). Atsiversk koki biochemijos vadoveli ir paziurek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
Sveiki

Rašau pirmą žinutę į šį forumą :) Turite triušių auginimo patirties ir galėtumėte atsakyti į vieną klausimą: turint pakankamai pinigų, ar verta investuoti į triušių auginim verslą?

Dėkoju už nuomones :icon-wink:

Jei prie pinigu dar turi ziniu ir patirties, siuo momentu manau verta, neaisku kaip bus po metu ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...