Jump to content

Versline triusininkyste


tomeliss

Recommended Posts

  • Atsakymai 591
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na nemazai bet tam triauksciam manau ir nemazai triusiu galima laikyti :)

na siuometu atskiriau nuo pateliu 25 triusiukus tai tilpo i 1 triauksti narva...6 narvelius.

paskui po menesiuko isdalinsiu tai jie uzims 2 triaukscius namelius...

o pries musant nuo kokiu 3-3.5menesiu perkelsiu po 1 triusi bent jau patinus .

tai aisku uzims dar viena triauksti narva .

nes nuo 3 menesio stenguosi laikuti po 1 triusi narve ...na is bedos po 2 pateles 1 narve... mano manimu taip geriau auga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip vertintum didžiųjų pasaulio mėsinės triušininkystės ūkių praktiką - visi mėsai skiriami triušiai auginami ganėtinai ankštuose žemuose narvuose iki realizacijos. kiek radau, triušių masės priaugimo neįtakoja erdvė. tai gaunasi, jei išskirstai po vieną ar du - netaupai vietos ir didini sąnaudas - t.y. tau ne tik reikia daugiau narvų, bet ir daugiau darbo jėgos juos prižiūrėti.

Nebent pastebėjai, kad atskirti triušiai tikrai geriau pas tave auga. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip vertintum didžiųjų pasaulio mėsinės triušininkystės ūkių praktiką - visi mėsai skiriami triušiai auginami ganėtinai ankštuose žemuose narvuose iki realizacijos. kiek radau, triušių masės priaugimo neįtakoja erdvė. tai gaunasi, jei išskirstai po vieną ar du - netaupai vietos ir didini sąnaudas - t.y. tau ne tik reikia daugiau narvų, bet ir daugiau darbo jėgos juos prižiūrėti.

Nebent pastebėjai, kad atskirti triušiai tikrai geriau pas tave auga. :icon-wink:

Galiu pasidalinti patirtim :) : kai laikydavau po du /tris narve tai patinai pradedavo lipti vienas ant kito ir visada narve atsirasdavo vienas kuris budavo nustumiamas i kampa ir jis visada sededavo kampe (mano manimu jis maziau gaudavo pasaro ... nors budavo pilnos edzios ) nes jis budavo kiki 0.5-0.7Kg lengvesnis uz ta nagla ir labai seksualiai aktyvu triusi .

Pateles kaskaip ir didesnes draugiskai gyvena ...bet patinai tikrai nuo 3 menesiu reikia laikyti po viena ... cia mano nuomone .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemazai bet tam triauksciam manau ir nemazai triusiu galima laikyti :)

na siuometu atskiriau nuo pateliu 25 triusiukus tai tilpo i 1 triauksti narva...6 narvelius.

paskui po menesiuko isdalinsiu tai jie uzims 2 triaukscius namelius...

o pries musant nuo kokiu 3-3.5menesiu perkelsiu po 1 triusi bent jau patinus .

tai aisku uzims dar viena triauksti narva .

nes nuo 3 menesio stenguosi laikuti po 1 triusi narve ...na is bedos po 2 pateles 1 narve... mano manimu taip geriau auga :)

Klausimas:

Nr.1 Kiek, tavo manymu, daugiau priauga triusis gyvendamas vienas narve? na tarkim 200g (del ko labai abejoju)

Nr2 Ar verti tie 200gramu atskiro narvo (narvo savikainos)?

Nr3 kiek narvu tau prireiktu jei turetum 50 ar 100 pateliu?

P.s.dabar supratau, kodel tu sakai, kad pelno su triusiais nepadarysi, nes pagal tavo auginimo "schema" kuo daugiau pateliu tuo didesnis minusas :icon-wink: . As nepiktai, tik siulau susimatyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemazai bet tam triauksciam manau ir nemazai triusiu galima laikyti :)

na siuometu atskiriau nuo pateliu 25 triusiukus tai tilpo i 1 triauksti narva...6 narvelius.

paskui po menesiuko isdalinsiu tai jie uzims 2 triaukscius namelius...

o pries musant nuo kokiu 3-3.5menesiu perkelsiu po 1 triusi bent jau patinus .

tai aisku uzims dar viena triauksti narva .

nes nuo 3 menesio stenguosi laikuti po 1 triusi narve ...na is bedos po 2 pateles 1 narve... mano manimu taip geriau auga :)

Klausimas:

Nr.1 Kiek, tavo manymu, daugiau priauga triusis gyvendamas vienas narve? na tarkim 200g (del ko labai abejoju)

Nr2 Ar verti tie 200gramu atskiro narvo (narvo savikainos)?

Nr3 kiek narvu tau prireiktu jei turetum 50 ar 100 pateliu?

P.s.dabar supratau, kodel tu sakai, kad pelno su triusiais nepadarysi, nes pagal tavo auginimo "schema" kuo daugiau pateliu tuo didesnis minusas :icon-wink: . As nepiktai, tik siulau susimatyt :)

na mano paskaiciavimais skirtumas apie 0.5kg jei atskiri patinelius po viena ...

tai jei nuspresciau laikyti daugiau pateliu tai konstruociau tik tinklinius narvus prieaugliui ir daryciau vistiek pertvareles ... kad butu po viena triusi narve ... nes tai mano nuomone turi itakos (bent jau patineliu) svoriui .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemazai bet tam triauksciam manau ir nemazai triusiu galima laikyti :)

na siuometu atskiriau nuo pateliu 25 triusiukus tai tilpo i 1 triauksti narva...6 narvelius.

paskui po menesiuko isdalinsiu tai jie uzims 2 triaukscius namelius...

o pries musant nuo kokiu 3-3.5menesiu perkelsiu po 1 triusi bent jau patinus .

tai aisku uzims dar viena triauksti narva .

nes nuo 3 menesio stenguosi laikuti po 1 triusi narve ...na is bedos po 2 pateles 1 narve... mano manimu taip geriau auga :)

Klausimas:

Nr.1 Kiek, tavo manymu, daugiau priauga triusis gyvendamas vienas narve? na tarkim 200g (del ko labai abejoju)

Nr2 Ar verti tie 200gramu atskiro narvo (narvo savikainos)?

Nr3 kiek narvu tau prireiktu jei turetum 50 ar 100 pateliu?

P.s.dabar supratau, kodel tu sakai, kad pelno su triusiais nepadarysi, nes pagal tavo auginimo "schema" kuo daugiau pateliu tuo didesnis minusas :icon-wink: . As nepiktai, tik siulau susimatyt :)

Praktiškai kiekvienoje vadoje atsiranda vierchas ir užduchintas, ir čia nieko nepadarysi. Na po vieną triuši metyti į atskirus narvus tikrai nėra prasmės, bet kai jie auga mažesniais kiekiais, tai yra 3-4 vienam, tarkim 50x70 narve, išties priesvoris yra geresnis, negu tarkim augtų 8-9 dvigubai didesniame narve. Mažiau juda ir neturi galimybės vaikyt vieni kitų, nes tiesiog nėra vietos. Patinai iki 3,5 mėn praktiškai išeina mėsai, na nebent dali pasilieki sau arba pardavimui(veisimui) tada jau tikrai reikia išskirstyt po vieną, kad nesusižalotų, nes priešininko kastravimo technologija išmano puikiai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai daba tai paskaicevau. man 40 kg maisas kainuoja 53 lt kauno grudai. 4 men zelandas suvalgo pagal jusu skaicevimus 13 kg ir jisai priauka 1,5 1,6 kg. tai man savikaina iseina apie 17 lt o parduodu po 20 lt 3 lt y pelna. tai kaip normalei uzdirpti serent kombikroma? 25 lt tojau klijantu sumazes. gal kas ka pazystate taurageje kas perka iskurnors kombikorma dideleis kiekeis jog tiek ir jam tiek ir man butu galima pigiau ysigyti pasaro? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai daba tai paskaicevau. man 40 kg maisas kainuoja 53 lt kauno grudai. 4 men zelandas suvalgo pagal jusu skaicevimus 13 kg ir jisai priauka 1,5 1,6 kg. tai man savikaina iseina apie 17 lt o parduodu po 20 lt 3 lt y pelna. tai kaip normalei uzdirpti serent kombikroma? 25 lt tojau klijantu sumazes. gal kas ka pazystate taurageje kas perka iskurnors kombikorma dideleis kiekeis jog tiek ir jam tiek ir man butu galima pigiau ysigyti pasaro? :)

Keisk auginamus triušius. Beje tavo skaičiavimas labai jau keistas. 1,6 kg X 20lt yra 3

2 lt, o tai jau gaunasi nuo triušio ne 3, o visi 15 lt. Parduok per men bent 100 zuikių ir jau 1,5 gabalo turi. Ar čia jau bankrotas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai daba tai paskaicevau. man 40 kg maisas kainuoja 53 lt kauno grudai. 4 men zelandas suvalgo pagal jusu skaicevimus 13 kg ir jisai priauka 1,5 1,6 kg. tai man savikaina iseina apie 17 lt o parduodu po 20 lt 3 lt y pelna. tai kaip normalei uzdirpti serent kombikroma? 25 lt tojau klijantu sumazes. gal kas ka pazystate taurageje kas perka iskurnors kombikorma dideleis kiekeis jog tiek ir jam tiek ir man butu galima pigiau ysigyti pasaro? :)

Keisk auginamus triušius. Beje tavo skaičiavimas labai jau keistas. 1,6 kg X 20lt yra 3

2 lt, o tai jau gaunasi nuo triušio ne 3, o visi 15 lt. Parduok per men bent 100 zuikių ir jau 1,5 gabalo turi. Ar čia jau bankrotas?

o kokius triusius geriausei auginti kad per 4 men daugiau priaugtu svorio? o iki 100 ziujkiu dar toloka :)

dar tik visos triusininkystes pradze. ir inventoriu reike gamintis, zalevos. sunki ta pradze :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai daba tai paskaicevau. man 40 kg maisas kainuoja 53 lt kauno grudai. 4 men zelandas suvalgo pagal jusu skaicevimus 13 kg ir jisai priauka 1,5 1,6 kg. tai man savikaina iseina apie 17 lt o parduodu po 20 lt 3 lt y pelna. tai kaip normalei uzdirpti serent kombikroma? 25 lt tojau klijantu sumazes. gal kas ka pazystate taurageje kas perka iskurnors kombikorma dideleis kiekeis jog tiek ir jam tiek ir man butu galima pigiau ysigyti pasaro? :)

Na jei kombikorma perki po 53Lt uz 40kg tai neblogai gauni ... gali gauti po 50Lt cia kogero pigiausia butu ... na gal 49Lt.

Na del savikainos tai mano paskaiciavimais panasiai ir gaunasi nuo 1kg skerdienos lieka apie 3Lt :(

Tai norint ta 1500Lt turet per menesi reikia parduoti apie 500Kg skerdienos... o tai reiskia vidutiniskai 350 triusiu ... ir taip kiekviena menesi :)

Nemanau kad kasnors is cia esanciu kiekviena menesi uzaugina ir parduoda po 300triusiu :(

Na o is 50 triusiu per menesi tikrai nepragivensi ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciuokit kaip tik norit. Dirbant su triusiais is 100 pateliu tikrai pragyvensite, malunsparnio nenusipirksit, bet sviestui uzteks. o jei nuo skerdienos lieka tik 3 lt. tai jau tikrai kazkur kazka ne taip darote ir tikrai priezastis ne tik labai brangiame kobikorme, nors jisai ir sudare didele dali savikainoje.

placiau, placiau :) kas galetu buti negerai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvieno atvejo nenuspesi. Tavo atveju tai tik skaiciavimai :) pats rasei, kad uzaugini uz 17 lt kiski a parduodi uz 32 (1,5kg skerdienos) arba kitaip jei rimciau paskaiciuosi pamatysi, kad uzdarbis apie 10 lt uz kg skerdienos. dar keliolika centu uzdirbtumei pakeites veisle, dar keliolika centu papildomai uzdirbtumei papildomai duodamas kokiu morku, kurios siemet ypatingai pigios ar tu paciu runkeliu. visko nenuspesi ... bet asmenine patirtis rodo, kad uzdirbti nuo pateles apie 40lt per menesi yra realu ir netgi matau kruva klaidu kur galeciau dar padidinti si skaiciu, tik va laikas.... investicijos .... gal ir noras....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvieno atvejo nenuspesi. Tavo atveju tai tik skaiciavimai :) pats rasei, kad uzaugini uz 17 lt kiski a parduodi uz 32 (1,5kg skerdienos) arba kitaip jei rimciau paskaiciuosi pamatysi, kad uzdarbis apie 10 lt uz kg skerdienos. dar keliolika centu uzdirbtumei pakeites veisle, dar keliolika centu papildomai uzdirbtumei papildomai duodamas kokiu morku, kurios siemet ypatingai pigios ar tu paciu runkeliu. visko nenuspesi ... bet asmenine patirtis rodo, kad uzdirbti nuo pateles apie 40lt per menesi yra realu ir netgi matau kruva klaidu kur galeciau dar padidinti si skaiciu, tik va laikas.... investicijos .... gal ir noras....

Aš manau reikėtų išsiskaičiuoti lūžio tašką.Ir bus aišku keik reikia auginti žvairių,kad apsimokėtų ir nebūtų minuso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvieno atvejo nenuspesi. Tavo atveju tai tik skaiciavimai :) pats rasei, kad uzaugini uz 17 lt kiski a parduodi uz 32 (1,5kg skerdienos) arba kitaip jei rimciau paskaiciuosi pamatysi, kad uzdarbis apie 10 lt uz kg skerdienos. dar keliolika centu uzdirbtumei pakeites veisle, dar keliolika centu papildomai uzdirbtumei papildomai duodamas kokiu morku, kurios siemet ypatingai pigios ar tu paciu runkeliu. visko nenuspesi ... bet asmenine patirtis rodo, kad uzdirbti nuo pateles apie 40lt per menesi yra realu ir netgi matau kruva klaidu kur galeciau dar padidinti si skaiciu, tik va laikas.... investicijos .... gal ir noras....

Teisybe pasakyta.

Pakalbesiu apie save: nuo 1kg triusienos galima uzdirbti 7-9lt. ir tokia kaina nesiariant chemija!!!

Gal galima ir daugiau uzdirbt, bet neisejo kolkas man todel nesakau, ateityje matysim.

Svarbu atsirinkt veisles ir gerus misrunus jei kalbam apie mesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai daba tai paskaicevau. man 40 kg maisas kainuoja 53 lt kauno grudai. 4 men zelandas suvalgo pagal jusu skaicevimus 13 kg ir jisai priauka 1,5 1,6 kg. tai man savikaina iseina apie 17 lt o parduodu po 20 lt 3 lt y pelna. tai kaip normalei uzdirpti serent kombikroma? 25 lt tojau klijantu sumazes. gal kas ka pazystate taurageje kas perka iskurnors kombikorma dideleis kiekeis jog tiek ir jam tiek ir man butu galima pigiau ysigyti pasaro? :)

Keisk auginamus triušius. Beje tavo skaičiavimas labai jau keistas. 1,6 kg X 20lt yra 3

2 lt, o tai jau gaunasi nuo triušio ne 3, o visi 15 lt. Parduok per men bent 100 zuikių ir jau 1,5 gabalo turi. Ar čia jau bankrotas?

o kokius triusius geriausei auginti kad per 4 men daugiau priaugtu svorio? o iki 100 ziujkiu dar toloka :)

dar tik visos triusininkystes pradze. ir inventoriu reike gamintis, zalevos. sunki ta pradze :)

na mano merga prancuzu avine o bachuras kaliforno ir zelando misrunas tai per keturis menesius triusiukai pasieke 4kg ir daugiau, pradziai buvo serti visi po 25% kombikorma+mieziai+avizos+kvieciu misiniu, veliau tik avizom ir mieziais, na sakyciau kad svoriu nesiskundziu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano merga prancuzu avine o bachuras kaliforno ir zelando misrunas tai per keturis menesius triusiukai pasieke 4kg ir daugiau, pradziai buvo serti visi po 25% kombikorma+mieziai+avizos+kvieciu misiniu, veliau tik avizom ir mieziais, na sakyciau kad svoriu nesiskundziu :)

tai vadinasi pas tave triusiai auga ir be kombikormos ...ne taip kaip pas kitus .

Pas mane tai be kombikormos neauga .

tai gera tavo triusiu veisle gera ...gal triusiuku parduodi ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...