Jump to content

mistika


gintrs

Recommended Posts

gal kam buwo kokiu paslaptingu iwikiu nutike? pvz man dar mokinausi vairuot su tevuku wazuojam dar toli nuo kapiniu sako pawazuok iki kapiniu kazkas waikscioja gal wagys, wazuojam pro kapines nieko nera, apsisukom gryzineti, pries masina kokie 50 metru praejo su vienuolio apranga ant nugaros kazka panasaus i akmeni nesesi ir matem ta abudu.

Pazystu zmogu, kuris megsta naktimis po kapines vaiksciot, jam piesiniai su krauju patinka, ir visokia kitokia mistika. Nenustebciau, jei tokiu paciu pakraipu persona matet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 64
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na jeigu link anekdotinių situacijų tai ir ši tiktų,nors man sakė kad ji tikra.Kasė vyrai duobę pasimirusiam žmogeliui,na ir kaip visada padaugino.Du šiaip taip išturseno namo,o vienas jau nepajėgė,užmigo.Vakare pasidarė šalta,tai jis ėmė ir palindo po gretimo šviežio kapo vainikais.Pro šalį ėjo kiti du panašūs kompanionai su butelaičiu,einam va sako kapinėse ramiai ir išgersim.Susėdo ant šviežiai išmestų žemių ir ima.Sveiks Antanai,į sveikatą Petrai.Na ir ką manot?Tokie žodžiai aišku prabudino tą po vainikais,kaip gali miegot girdint tokius pažįstamus žodžius?Na ir ką?Antanas sveikina sugėrovą,o čia sujuda vainikai ir lenda ranka:o man vyrai?Sako tiem dviem nekaip buvo :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš man išeinant į armiją,mama Latvijoje pirko pakuotę vyriškų kojinių.Gryžusi namo idėjo į spintą,kitą dieną paduos tėvui ir man apsiauti,o kojinių nėr.Pervertė visą spintą,kojinių nėr.Praėjo du metai,gryžau iš armijos. Po kelių dienų mama atidaro spintą,kojinės pačios iškrito :icon-eek: Po to mama kai tik nerasdavo ko sakydavo;bus,kaip sutom kojinėm :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbasi dvi drauges:

-klausyk, kaip tu taip pataikai kada beskalbtum visada saule sviecia, o kai as skalbiu dazniausiai lyja?

-na supranti as turiu toki metoda, ryte kol vyras miega as paimu jo daikciuka, pakeliu ir paleidziu, jei nusvyra i kaire vadinasi lis, jei i desine svies saule. ne karto neapgavo.

-pala pala, o tai jei niekur nenusvyra, o lieka stoveti?

-klausyk brangioji, o tu ka tada apie skalbima galvotum :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...