Jump to content

mistika


gintrs

Recommended Posts

gal kam buwo kokiu paslaptingu iwikiu nutike? pvz man dar mokinausi vairuot su tevuku wazuojam dar toli nuo kapiniu sako pawazuok iki kapiniu kazkas waikscioja gal wagys, wazuojam pro kapines nieko nera, apsisukom gryzineti, pries masina kokie 50 metru praejo su vienuolio apranga ant nugaros kazka panasaus i akmeni nesesi ir matem ta abudu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 64
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

juokas juokais, bet mas mano tevus namie gyvena naminukas. paslepia kai kuriuos daiktus, indus pameto, vienais metai kaledine eglute numete, kuri buvo tikrai lb tvirtai pastatyta.megdavo prie mano lovos pastovet kai snausdavau, kvepuodavo man i veida.cia tai tikrai nei girta, nei saules smugi gavusi buvau. dar buvo nuotykis, kai vaziavau namo, buvo jau tamsu. nei is sio nei to atsirado zmogaus siluetas beveik vidury gatves (namu aplink nebuvo) veidas uzdengtas, visas toks neaiskios spalvos ir net nekrustelejo kai vos neuzvaziavau ant jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visokie siluetai ant kelio tai manau paprasčiausias pervargimas.Senais laikais kai teko daug vairuot blogomis salygomis ir įtampoj,begalę visokių baibokų esu matęs,bet tarpe jų tikro nei vieno nebuvo,tikri ant kelio nelindo :icon-confused: .

o kaip atskirti ar tikras ar ne tas baibokas? :lol:

Paprasciausias budas pervaziuoti, jei ir toliau nereaguos, tai tikras :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vasara kuliu su kombainu, numusiau peiliuka, islipes keiciuosi, (nepaminejau kad veiksmas vyksta vidury lauku, aplink nesimate ne vieno namo ar pan), o pro mane praeina pusnuogis "baxuras" pasako laba diena ir toliau nueina i nznia kur, likau stovet nesuprates :) (buvau blaivas)

sitas geras :lol:

pasakojo kaimynas nakty namo wazuoja zuri prie kelio mergaite stowi tas klausia gal namo parwest jis isisodino ja prisege, nuwaziawo kur ji pasake nuena jis i nama sako jos motinai kad dukra parweze, motina sako kad jos dukra 2 metai kaip mirus tas atsisuka i masina o ten tuscia bet dirzas prisegtas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vasara kuliu su kombainu, numusiau peiliuka, islipes keiciuosi, (nepaminejau kad veiksmas vyksta vidury lauku, aplink nesimate ne vieno namo ar pan), o pro mane praeina pusnuogis "baxuras" pasako laba diena ir toliau nueina i nznia kur, likau stovet nesuprates :) (buvau blaivas)

sitas geras :lol:

pasakojo kaimynas nakty namo wazuoja zuri prie kelio mergaite stowi tas klausia gal namo parwest jis isisodino ja prisege, nuwaziawo kur ji pasake nuena jis i nama sako jos motinai kad dukra parweze, motina sako kad jos dukra 2 metai kaip mirus tas atsisuka i masina o ten tuscia bet dirzas prisegtas

cia tai jau ziaurokai sakyciau buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visokie siluetai ant kelio tai manau paprasčiausias pervargimas.Senais laikais kai teko daug vairuot blogomis salygomis ir įtampoj,begalę visokių baibokų esu matęs,bet tarpe jų tikro nei vieno nebuvo,tikri ant kelio nelindo :icon-confused: .

o kaip atskirti ar tikras ar ne tas baibokas? :lol:

Na pradžioj griebi stabdyt,suki kelkraštin,vėliau gauni nuo važiuojančių gale sprandan ir nekreipi į juos dėmesio,pasirodo tikrai netikri :( .Nuovargis tikrai(ypač nemiga)savo padaro.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man irgi buvo. Gerem barakuose sauleteky (vilniuj), kokia 3 nakties slenku namo. Matau isein vaikinukas pirma, o pana kiek atsilikus, bet i skirtingas puses. Kitu dienu lankau klasioka tuos pacios barakuos. Anas pasakoj kaip kambarioko gimsiu svente, gere klube netoliese, o jubiliatas pana kokiatai pastveres miskan nusivede ir ***** :D :D :D

Sakau vakar 3 nakties anuos sutikau :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

juokas juokais, bet mas mano tevus namie gyvena naminukas. paslepia kai kuriuos daiktus, indus pameto, vienais metai kaledine eglute numete, kuri buvo tikrai lb tvirtai pastatyta.megdavo prie mano lovos pastovet kai snausdavau, kvepuodavo man i veida.cia tai tikrai nei girta, nei saules smugi gavusi buvau. dar buvo nuotykis, kai vaziavau namo, buvo jau tamsu. nei is sio nei to atsirado zmogaus siluetas beveik vidury gatves (namu aplink nebuvo) veidas uzdengtas, visas toks neaiskios spalvos ir net nekrustelejo kai vos neuzvaziavau ant jo.

Skaiciau knyga lietuvio bioergenetiko, jis veda paskaitas zmonems, kurie turi problemu del fizines negalios, ivairiu ligu. Tai gi apie dvasiu isvarima jo zodziais. Apsesti zmogu, apsigyventi vietovese, patalpose piktos dvasios gali per jo nuodemes, todel visu pirma reikia prasyti nuodemiu atleidimo visiems kaltininkams ir nukentejusiems, ju tevams, seneliams ir proseneliams ir netgi labai tolimiems. Dvasioms butina padeti sv. misiomis, malda ir atgaila uz ju zemiskajame gyvenime padarytas nuodemes, kad butu atverti visi keliai siu substanciju tolimesnei normaliai egzistencijai mums nezinomame pasaulyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

juokas juokais :icon-rolleyes: bet kazkas kartais buna :icon-confused: o kaip paaiskinsite kai zmogu nustato pagal gimimo data suvedi savo gimimo data ir paraso koks esi charakteri :) bet kas kieciausia viskas tinka :o google parasykit remis ir spaukite Numerologija ten suvesite savo data ir galesite pasiskaititi geriau isiskaitikite :) as suzinojau ko dar nezinojau bent jau man tai teisibe raso :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...