Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

tai tep eiklus gywibingas kas dar? sukrizminau lietuwos wietines su sufollku kuris buwo tikrai jaunas ir swere maziau uz awis ir rezultate awis wede 18 erawedziu 5po1 lb dideli 9po2 taipogi nemazesni kaip ir po wiena 3po3 labai puikus nera ka lyginti su paejusiu metu tos pacios lietuwos wietines eises awinu o wiena net 4 atwede deje wienas po 12 dienu nugaiso like trys kaip raketos ir nera susitrauke ar koki kitoki. iswada newisada weisliniui awinui butini ti bruozai kuriuos iswardinai witalija. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del temperaturos: as paveldejau caro-maro laiku tvarta, kuriame labai daug skyliu ir plysiu. Kai lauke -5C, tai viduj apie 0C. Taciau, kai avys eriavosi, kaip tycia buvo -20C, kita ziema -15C. Tvarte vanduo uzsales, bet eriukai visi gime laimingai, nei vienas nekrito. Tiesa viena mazyli teko traukti is vandens bako, bet net prabuves nezinia kiek saltam vandeni, nemire. Mano avys LJ. Esu labai patenkinta sita veisle. O stai kryzminom viena avele su sufolku, tai vede 3 mazylius, bet vienas mire is karto, o antras po 2 savaiciu. Gimde spalio vidury, dar nebuvo minuso net naktimis. Tokia tad mano patirtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
na sakyciau reikia kiausiukus ispjaut ir viskas.juk ju nenaudosi kaip veisliniu avinu beto kastratai geriau auga :icon-wink:

cia dar galima pasigincyti ar kastravimas tikrai i nauda kazkur skaiciau kad atvirksciai jiems tai net kenkia del augimo ir t.t.. Beto vistiek ant rudens avinukai buna realizuojami ir jie dar tik tuo metu pradeda bresti todel, manyciau jokiu ten pasaliniu kvapu ir t.t. nespeja atisrasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu toki klausimeli... Situacija tokia: nugaiso uosviu karvute ir liko siek tiek pievu. tai as pagalvojau, ar butu imanoma nusipirkti aviu keleta ir paganyt jas per vasara, o rudeniop parduot. Vis viena kita Lt prisidurciau.

Taigi noriu paklausti, ar imanoma gauti bent siek tiek naudos(pelno) paauginus per vasara? Ar reikia daug prieziuros jiems vasara? Ar reikia salia ju but, ar uztektu paleist ryte, o vakare uzdaryt?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...