Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

Sveiki,su avių pusleline esu susidūrusi-tai virusinė liga kurios silpnesni gyvūnai neatlaiko.Ėriukai užsikrečia nuo motinų o persirgę tampa viruso nešiotojais.Gal negydėt avių nuo kirmėlių,tas taip pat turi įtakos.Man akademijoj patarė visom avim suleisti BIOMECTIN 1% .Tai plataus spektro vaistai.Gal ir jūsų avelėm padės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,su avių pusleline esu susidūrusi-tai virusinė liga kurios silpnesni gyvūnai neatlaiko.Ėriukai užsikrečia nuo motinų o persirgę tampa viruso nešiotojais.Gal negydėt avių nuo kirmėlių,tas taip pat turi įtakos.Man akademijoj patarė visom avim suleisti BIOMECTIN 1% .Tai plataus spektro vaistai.Gal ir jūsų avelėm padės?

O sitie vaistai kaip vakcina ar kaip gydimo priemone? Nes vakcinuoti jau sergant kiek zinau nebelabai ir gerai. Taip nuo kirmeliu negydem. Koki medikamenta patartumete naudoti avims ir eriukams nuo kirmeliu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biomectin yra antihelmintikas (varo kirminus), Jei gerai pamenu, jo veiklioji medžiaga yra ivermektinas. Jis naikina nematodus (apvaliąsias kirmėles) ir ektoparazitus, kurie parazituyoja odos paviršiuje, pvz., niežų erkes, utėles. Ir reiktų paskubėti varyti parazitus, kol gyvuliukai neišginti į lauką, nes kitaip užterš ganyklą. Kirminai silpnina organizmą, jo imunitetą, tad gyvuliai darosi imlesni ir kitoms ligoms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biomectin 1% injekcinis tirpalas leidžiamas po oda ir skirtas galvijams ir avims,užsikrėtusiems skrandžio ir žarnyno bei plaučių nematodais,hipodermoze ir odos parazitais,bei kiaulėms,užsikrėtusioms skrandžio ir žarnyno,plaučių nematodais bei odos parazitais,gydyti ir profilaktiškai.Suleidus vaistus parazitai žūna tad bėdos nebus jei ir toliau vaikščios po lauką.Rudenį procedūrą reiks pakartot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biomectin 1% injekcinis tirpalas leidžiamas po oda ir skirtas galvijams ir avims,užsikrėtusiems skrandžio ir žarnyno bei plaučių nematodais,hipodermoze ir odos parazitais,bei kiaulėms,užsikrėtusioms skrandžio ir žarnyno,plaučių nematodais bei odos parazitais,gydyti ir profilaktiškai.Suleidus vaistus parazitai žūna tad bėdos nebus jei ir toliau vaikščios po lauką.Rudenį procedūrą reiks pakartot.

tai labai saunu o kur galima sio medikamento isigyti? Nes zarasu vet.vaistinej nera ir sake kad nebudavo ir turbut nebus. Gal yra kur galima internetu uzsakyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biomectin, tai labai paprastas antihelmintikas, nemanau kad ji butų sunku normalioje vet. vaistinėje rasti. O leisti į lauką ramiai galima kai jau suleisti vaistai ir praeję bent para, kai žuvę kirminai pradedami šalinti su išmatomis. Jei gyvūnai jau buvo ganykloje (prieš dehelmintizavimą) reikškia jie ją užteršė parazitų kiaušinėliais, kurie išskiriami su išmatomis ir parazitų vystymosi ciklas tęsiasi toliau. Ivermektiną patartina naudoti prieš ganyklinį laikotarpį ar jam pasibaigus, dar ir dėl to, kad prasidėjus ganiavai gylių lervos jau būna galutinėje vystymosi stadijoje, nužudžius jas antihelmintikais, lervų buvimo vietose, lervoms yrant formuojasi abscesai(pūliniai), alerginės reakcijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten mano kolega pardavinejo jas :icon-wink: kelinta buvai varsteli mazu prasilenkem? :) as 9 pas ji buvau nuejas.

apie puse 10 mano kudikis ant sprando sedejo.

Nu va siandien ir pas mane apsigyveno avytes. Parsiveziau Avi su dviem eriukis tai gales ganytis aplink sodyba:)

sveikinu prisijungus prie aviu augintoju rato :) malonu kai vis daugiau zmoniu susidomi avimis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pirmi metai kirpau savo avis elektrine mašinėle bet tikrai ne taip kaip rodo šiame filmuke.Mano avelių jis taip nepavartytų -pasekmės jam būtų skaudžios.Kerpam pasiguldę ant šono,vaikai laiko kojas o aš kerpu ir greit ir tąsymo mažiau.10metų kirpau žirklėm-avių kirpimas trukdavo keletą dienų,o dabar per dieną nukerpu visas. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki mieli aviu augintojai, perskaiciau visa jusu foruma ir vistiek liko klausimu. tevukai paliko man su zeme kovoti nes patiem su sveikata problemu iskilo. Zodziu turiu 15ha. zemes. Zeme prie derlingesniu, galima taip ivardint, taciau per mazas plotas kad kazka rimciau uzsiimt, todel manau taip, jeigu avim uzveist? Zodziu planas toks, aptveri, paleidi avis, vandens kokia backa paorganizuoji ir tegu sau bludija avys, tegu grazina pievas, ziemai koki tvartuka suresciau medini, lentos-5cm vata(porostirolas)- ir vel lentos, manau nesusaltu. Ziemai irgi kokias edzias ir pasildoma girdykla kad kasdien nereiktu lakstyt pas jas. Kaip manot su tokiu planu labai i minusa nueiciau. Mano tikslas tik kad zeme neapzeltu ir paciam mesos, nes aviena dievinu, prie avienos plovo (ne ryziu koses) katilo tai galeciau para sedet ir kabinciau, kabinciau, kabinciau.. Zodziu ar galima tilpt i savikaina, kad nereiktu dakisinet savo bapkiu, biznio nesiruosiu is to daryt. Ziemai galvoju pasarus pasamdyt kad i rulonus susuktu:) Kaip manot kiek aviu reiktu, jei tokiam plote ir ganyt ir pasarus ruost? ir kokios avys labiausiai tiktu, manau gal romanovo? ir kiek mazdaug darbo reiktu idet i toki laukini aviu auginima? is anksto dekui uz atsakymus. Visiems sekmes ukininkaujant (avininkaujant:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...