Jump to content

Debora

Nariai
  • Pranešimai

    125
  • Prisijungė

  • Lankėsi

Apie Debora

  • Rangas
    Narys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Į šaldiklį tiek neprikišiu.
  2. Uždarome savo "kromelį"- turiu 3 ėriavedes, 1 aviną, 2 avytes ir pusmetinį nekastruotą avinuką. Viskas urmu už 2500Lt. Avys sveikos, prižiūrėtos, nukirminuotos. Ėriavedės susikergusios,turi ėriuotis spalio - lapkričio mėn. Viena su kilmės dokumentais.
  3. Debora

    Arkliai mesai

    Kažkada teko kalbėti su žmogum, kuris valgė šunis. Buvo toks jo gyvenimo etapas, kai nedirbo, girtavo, o valgyt reikėjo. Sako, kad buvo skanu...Suvalgė vos ne visus to kaimo, kuriame gyveno, šunėkus. O gal kas ir dabar augintų šunis mėsai? Juk auga greitai, o ant košių dar ir riebūs būtų?..O kiek valkataujančių katinų....Nuo triušio net neatskirtum, kai be kailio
  4. Debora

    Eriuko įvaikinimas

    Aš irgi, kaip Miguelis, prispaudžiu avį prie sienos ir tuomet ėriukas pažindžia. Bet šiemet turiu ne tik mamą žiauriai užsispyrusią, bet ir ėriuką, kuris nenori žįsti iš mamos. Maitinu iš buteliuko, nėr ką daryti...
  5. Debora

    Aviu auginimo pradzia.

    Skiepyti eriukų nereikia, bet praverstų vitaminų kompleksas. Dažnai ir kalcio gliukonatas būtų ne pro šal.
  6. Debora

    Avių liga

    Jei taip atsitiko pusmetiniam aviukui, reiškia prasidėjo rachitas - trūksta vitaminų B, D, galėtumėt suleisti 5ml Trivit. Jei tokiom iškrypusiom kojom gimsta, tai yra tokia genetinė liga, ji visiškai negydoma ir perduodama nuo motinų į vaikus. Pačios motinos neserga. Bet aš tokią vieną turėjau į faršą perdirbti.
  7. Debora

    Avių liga

    Daugelis vaistų nuo kirmėlių labai neigiamai veikia nėštumą - avis gali abortuotis, gali gimdyti negyvus ar apsigimusius. Mes niekad nerizikuojam su ėringom avytėm. Geriau nukirminuoti po gimdymų.
  8. Debora

    Bėda-kumelė neatsikelia garde

    Kaip kumelaitė, ar atvyko veterinaras?
  9. Debora

    Poniai

    Labas, gal kas nors žino, kiek SG sudaro ponis, deklaruojant pievas?
  10. Debora

    ponis kandziojasi

    Manau, kad jis buda nusinestu su savim labai stiprus mazius. Man pasakojo, kad vienas zmogus turejo poni puolanti ant visu svetimu, kaip suo. Musiskis dar nera visai susunejes, gal tik nemandagus. Taciau musu zirgui tai nuo jo kliuna... Del to labiausiai ir neramu.
  11. Debora

    ponis kandziojasi

    oi, rasiau visur, kur tik galejau rasti ir skaitau visus patarimus... kas nors gausis tikrai. Pradejom nuo grazesniu manieru mokymosi, bet juk greitai nesigauna, tik mazais zingsneliais. Vakar ir kanopeles issivalem ir pasisukavom be morku ir BE ikandimu. Dziaugiuosi, juk jau sekme
  12. Gal kas buvo susidure su kandanciu arkliuku? Ar tai isgydoma? Kaip reiketu teisingai dresuoti? O mokyti musu setlanda reikia butinai, nes yra tikras chuliganas, jis prie keliuko priristas ant grandines ganesi viso kaimo praeiviams po ranka. Dabar kruopsciai tikrina kisenes ir nerades ko nori kanda.
  13. Debora

    Arkliai mesai

    ar nebutu paprasciau auginti kiaules? Parsavede uzsiauginti du metus netruks, nestumas tik trys men, atsiveda iki15 parseliu. Jei pasirupis, tai per metus iki 150kg datrauks. Padaugink nors is 10, gausi padoru skaiciu. Kiauliu kaina po 7 lt uz kg. Ir taip 3 kart per metus. O arklys tebus kaip yra - zmogaus draugas.
  14. Debora

    Arklys kosti

    Plungė tinka - apie 40km nuo mūsų. Nupirkom savo arkliukui draugą - ponį, tai dabar du draugeliai ir ėda iš tų pačių ėdžių, ir vandenį kartu siurbia. Kai mūsų ristūnas lekia per pievą uodegą, kaip vėliavą iškėlęs, mažasis skuta iš paskos nei kiek neatsilikdamas. Jei vienas nuvirto pasivolioti, tai ir kitas iš paskos blumt... Turim tiek smagumo, net pati sau pavydžiu
  15. Debora

    Arklys kosti

    Labai ačiū, kad nepatingėjote parašyti tokį ilgą atsakymą. Tikrai, į daugelį klausimų atsakymų neturiu, nes šeimininkai ne kažin ką mums papasakojo, jie tą savo arkliuką matė retai, jį prižiūrėjo svetimi žmonės. Kadangi jis nėra darbinukas, tai ir dirbo jis ne daug ir tik lengvesnius darbelius - šiek tiek paveždavo vežimuką, šiek tiek pajodinėdavo juo ir tiek. Paprasčiausiai ganėsi sau pievoje, kaip kokia karvė ir nieko neveikė. Kai pabandėm uždėti jo balną, pasirodė, kad pavarža jau kokiais 10cm per trumpa. Nors nepasakytum, kad nusipenėjęs, bet "išaugo". Galiu tik spėlioti, kada paskutinį kartą jotas...Apie pašarus ir sąlygas žiemą nieko nežinau, o apie kosulį šeimininkai nieko nežinojo. Kanopų būklė nebloga, kailis, kai iššukavome gražus, lygus, blizgantis. Kojos, sąnariai - viskas tvarkoj, akys neašaroja, kvėpavimas tolygus, tylus, net po pasilakstymo. Judesiai lengvi grakštūs. Šiaip labai gražus arklys - 8 metų jaunuolis. Jei ne tas pasikartojantis kosulys, sakytum idealios būklės. Esame arčiau Klaipėdos, tai ir veterinaro reiktų Žemaitijoje. Jei žinote kokį patikimą, būčiau dėkinga už koordinates.
×
×
  • Create New...