Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

as turiu klausima. pries pat naujus metus isigijom 4 avis, jos buvo nekirptos. Sausio vidury nutarem nukirpti tuos ju dredus, nes avys eringos pirmametes. Nukirpus pastebejom, kad jos turi blusu. Gal kas turejo tokiu problemu ir patartu kaip su tuo kovoti. Avys pradejo jau eruotis.
kokios avys pas tave
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

donatai kokis ten pas tawe tinklas? siaip tai jis buna po 50metru ir su 14 kuoliuku berods kainuoja apie 280lt.

waidai nueik i weterinarine ir sakyk kad toke beda ir prasyk kad duotu waistu skystu. ma i swirsta pritrauke ir sake lasinti awim ant kaklo tai mano awim erkes po wasaros dinko iki wienos per pora dienu.

plunlita awim saltis per daug nekenke swarbu kad nebutu saltai kai awis eruojai ir eriukas nesusaltu o po trejeto dienu kai eriukas jau buna sausas gali ir jis pakelti minusine temperatura.awim siluma taip pat nekenke bet kai jos per daug atsiranda dregme kuri awim labai kenke.gali susirgti drugelio liga(nepagydoma)bent jau kiek man zinoma.twerti geriause elektriniu piemeniu 50metru apie 250-280lt patogu twerti wisur imanoma aptwerti ir t.t. ju buna dwi rusys didelem skylem 50*70 ir mazom skylem 50*50 minusas kad juose pwz man pirmais metais krito 5 eriukai ikiso galwas ir uzduso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu klausima. pries pat naujus metus isigijom 4 avis, jos buvo nekirptos. Sausio vidury nutarem nukirpti tuos ju dredus, nes avys eringos pirmametes. Nukirpus pastebejom, kad jos turi blusu. Gal kas turejo tokiu problemu ir patartu kaip su tuo kovoti. Avys pradejo jau eruotis.
kokios avys pas tave

romanovo

EKOTomas dekui uz patarima. kazin nekens, kad dabar turi mazu eriuku?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar geras nereceptinis preparastas nuo visokių ektoparazitų yra Neostomosan. Vet vaistinėse ampulėmis po 5 ml parduodamas. Nusiperki, atskiedi 1:200 (jei 5 ml, tai vandens 1 litras). tirpalą purkšti ant avių arba jas įtrinti tirpale suvilgytu šepečiu visą kūną. veikia preiš daugelį ektoparazitų: muses, blusas, kraujasiurbes erkes, plaukagraužius, utėles, niežų erkes. Naikinimo 'operaciją' pakartoti po savaites. Taip pat reikėtų išpurkšti gyvulių gardus, tik koncentracija jau gali būti žymiai mažesnė, t.y. 1:400.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D geresnio sprendimo nera. nebent plotas bus lb didelis kad jom uztektu zoles nes kai ji baigesi jom nera kliuties. pwz as aptweriau spygliuota wiela pirma eile ejo 10cm nuo zemes kitos mazdaug po 15 cm ju buwo 6eiles. wasaros galas zoles mazoka atsirado wiena kytra kuri islindo pamate kitos tai tik spejau pamatyt kaip an mano wielos liko tik awiu wilna. kaip atejo wisa banda taip nuejo :( wo tada prasidejo wargas pabegdawo kasdien.neapsikentes nupirkau elektrini tinkla ir pasibaige bedos
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau kiek man zinoma.twerti geriause elektriniu piemeniu 50metru apie 250-280lt patogu twerti wisur imanoma aptwerti ir t.t. ju buna dwi rusys didelem skylem 50*70 ir mazom skylem 50*50 minusas kad juose pwz man pirmais metais krito 5 eriukai ikiso galwas ir uzduso.

Naudojant siuos tinklus svarbu kad gerai veiktu elektrinis piemuo ir pakankama itampa eitu visu perimetru. Tada niekas nekis nosies ir nebus nelaimingu atveju.

As jau naudoju 500 metru ir planuoju dar didinti bendra ilgi ir siunciuos ja is Vokietijos. Su parsisiuntimu kainuoja 230Lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Našlaičiai tai čia toks pavadinimas , šeip tai dauguma turi motinas , kurios neturi pieno arba yra trečias vaikas arba randi gimusi ėriuką bet motinos nėra (neprisipažysta).

Kainos našlaičiams nėra jei išgelbėji gyvybę ir tai jau gerai.

Šeip tai auginam - žaidžiam gyrdom pienu ir t.t., tačiau kaip parodė praktika ekonominio efekta nėra o ir didelėje bandoje gal 50 procentų išgyvena, nes jų silpnesnis imunitetas ligoms .

Todėl pažystamiems ir draugams duodam užsiauginti veltui.

Ar galima is Jusu nupirkti avinuku ar avyciu ne kaip brangios veisles atstovu, o mokant kaip uz gyva svori?

Ar tai tiktu naslaiciams maitinti:

25ad_1.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ingrida kaip su tawim eitu susisiekti? sudominai su tuo tinklo uzsakymu. as pirkdawau kaune dar siuo metu yra ir marijampoleje bet kaina apie 280. awinuku turiu ir as parduoti tik nzn kokiu jum reikia?

Kad susisiekti, aktivavau savo emailą. Kiek tinklo Jums reikia? O avinukus pirktų man artimi žmonės ir prasiauginę per vasarą pas mane, turėtų nebrangios avienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...