Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

pas mane viena atsivede tris,tai vienas zymiai mazesnis buvo.po kokiu 2 savaiciu jis aplenke vidurini,o vidurinis nugaiso.taip kad manau daug reiskia charakteris.o jeigu ir isgelbesi, tai daug vargo su juo bus ir vargu ar bus norimas rezultatas.nors ir ziauru,bet tai naturali atranka.pas kita visi trys auga kuo puikiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reikia patarimo, avis atsivedė 3 aviukus, viena daug mažesnė, ar reiktų ją pamaitinti papildomai. Kita avis atsivedė vieną, gal pamėginti "džinsų " būdą ir pripratinti prie kitos avies?

Dėkoju už patarimus.

Trečią tikrai reikės girdyti, ir tikrai gerai būtų, jei ta kita avis priimtų. Kiek skaičiau anglus, girdomas ar atiduodamas silpniausias, mažiausias, stipresni paliekami prie avies, nes daugiau šansų, kad išaugs visaverčiai ėriukai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai prakalbom apie atranka naturalia tai kiek symet pas jus atkrito? is 27 eriavedziu 45 eriukai gyvi ir 9 atpuole per atranka :eusa-think:

Pas mane šįmet iš 14 avelių/25 ėriukų, tfu tfu tfu, tik vienas gimė negyvas (iš trynukų). O pernai buvo tikra katastrofa. Bet dar ne visos apsiėriavo, kažkaip baronas dirbo dviem etapais.

Šįmet šėriau grūdais pagal tas rekomendacijas, kaip aprašiau temoje "Viskas apie ėringas avis....''', gal tai mačijo:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai prakalbom apie atranka naturalia tai kiek symet pas jus atkrito? is 27 eriavedziu 45 eriukai gyvi ir 9 atpuole per atranka :eusa-think:

Pas mane šįmet iš 14 avelių/25 ėriukų, tfu tfu tfu, tik vienas gimė negyvas (iš trynukų). O pernai buvo tikra katastrofa. Bet dar ne visos apsiėriavo, kažkaip baronas dirbo dviem etapais.

Šįmet šėriau grūdais pagal tas rekomendacijas, kaip aprašiau temoje "Viskas apie ėringas avis....''', gal tai mačijo:)

pas mane ir avinas dirbo dviem etapais. kazkur skaiciau kad vienas avinas an 25 eriavedziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

sia vasara planuoju irengti nauja ganykla-pieva ir ieskau zoliu misiniu tinkanciu avims. Dotnuvos projektai siulo misini i kuri ieina 25% baltuju dobilu man pasirode keista nes mano merginos ju visiskai needa. gal kas patars kokios zoles labiausiai avims tinka. ar geriausias ir pigiausias varpucio variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anglijoje "stebuklinga" avių žole laikoma svidrė, o JAV - liucerna.

Dobilų kaip ir kitų ankštinių būtinai reikia ėriukų penėjimui, tai baltymų šaltinis, nuo baltų nepučia, kaip nuo raudonų. Šiene dobilai - jėga, šiene tikrai turėtų ėsti. Maniškiai nurydavo baltus kaip kažin ką, tik peraugusių sulaukėjuisų raudonų kažkodėl neliesdavo, bet ir tie šiene puikiausiai sueina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarpežere, buvau prikabinusi strpsn, kuriame buvo parašyta apie rupinius, tiesa, sojų, bet tas pats. Ėriukams duodu kiek nori, primaišau grūdų, priesvoriai puikūs. Avytėms dozuoju, bet lygtai po 50 g, reikia pasitikslinti, bet gal ir pats?

Grūdų (koncentratų) yra normos pagal ėriukų mažių, bet jeigu nuo mažų dienų jiems bus padėta nuolatos, jie įprast paėsti po tiek, kiek jiems reikia, nepersivalgo (tai pavojinga).

Kiek žinau, karvėms leidžia rują skatinančius vaistus tik super ekstra atveju, nes sako, kad l. kenkia sveikatai (lygtai turi pasekmių kitoms rujoms? tiksliai nežinau). Tokių vaistų nežinau, nesidomėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarpežere, buvau prikabinusi strpsn, kuriame buvo parašyta apie rupinius, tiesa, sojų, bet tas pats. Ėriukams duodu kiek nori, primaišau grūdų, priesvoriai puikūs. Avytėms dozuoju, bet lygtai po 50 g, reikia pasitikslinti, bet gal ir pats?

Grūdų (koncentratų) yra normos pagal ėriukų mažių, bet jeigu nuo mažų dienų jiems bus padėta nuolatos, jie įprast paėsti po tiek, kiek jiems reikia, nepersivalgo (tai pavojinga).

Kiek žinau, karvėms leidžia rują skatinančius vaistus tik super ekstra atveju, nes sako, kad l. kenkia sveikatai (lygtai turi pasekmių kitoms rujoms? tiksliai nežinau). Tokių vaistų nežinau, nesidomėjau.

Teks skambinti Giedriui ar Linui....

Yra vaistai,tiesiog tingisi trečia karta skaityti forumą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...