Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

Mano telyčia irgi vieną dieną ėmė ir suviduriavo. Gal kur ganosi yra dobilų ir jų užrijo šlapių? Telyčiai daviau vandens su juoda kava, tai praėjo. Avytėm galima sugirdyti žmonių viastų nuo viduriavimo, tik reikia l. žiūrėti dozes, pasitarit su vet. gyd. Tinka linų sėmenys, bet gali negerti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Avys rujoja kas 2-2,5 sav. Gal tikrai baronas pataikė į ramų laiką? Be to, nereikia tikėtis, kad baronas kaip išprotėjęs lips ant visų avelių iš eilės. Taip daro tik žmogus. Baronas išsirenka vieną draugę ir visą parą, kartias ilgiau, jai asistuoja. Aš prieš kergimą ir jo metu dar duodu baronui ir avims avižų arba kombikormos: geriau rujoja, apsivaisina daugiau kaiušinėlių, kiaušinėliai geriau įsitvirtina. Kergiamas avis ir baroną atskiriu nuo likusios bandos, tai lengva pašerti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti del aviu maitinimo sienainiu ziema-kaip imanoma ta gargara nusitemti i tvarta be technikos,ar tiesog pastatyti ji diendarzy ir aptverus palikti kad dalimis pacios ispesiotu???bet girdejau,kad per tris dienas reikia ji suvartoti?kaip bus su juo,kai bus nuimta plevele prie -15???

Mes darome taip (tai toli gražu ne apts geriausias būdas!): išvyniojame lauke ir susivežame į klojimą, avims ir karvėms gana greitai sušeriam. -15 C, man regis, puiki temperatūra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...