Jump to content

baiselis

Nariai
 • Pranešimai

  21
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie baiselis

 • Rangas
  Naujokas
 • Gimtadienis 1983.10.08

Miestas

 • miestas
  Kaunas-Prienai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. baiselis

  Šaku smulkintuvai

  VidaiT, kokio tūrio maišus naudojate kur perkate ir kiek kainuoja 1 vnt.?
 2. baiselis

  melioracijos darbai

  Gal neverta su dideliu slegiu bandyti drenaže, čia juk moliniai vamzdeliai, o ne špižius, kur didesni slegi atlaiko. Čia tik mano nuomonė.
 3. baiselis

  melioracijos darbai

  Kasti galima ir rankomis, lengvoje žemėje galima ir frontaliniu. Kad nepazeisti drenazo rinktuvo, ar sausintuvu, reikia tureti melioracijos plana. Kasant transeja reikia tureti metalini smaiga, kuriuo smaigstome trancejos dugna, kad nustatytume rinktuvo vieta ir gyli. Kasdami transeja visada ziurekite i jos krastus - matosi sujudintas (susimaises) gruntas, kuria vieta eina drena. Sujungimam naudojama movos, arba sujungiama suglaudziant vamzdelius, ar plasmasini vamzdį su moliniu, bet sujungiamus tarpus apsukite (apvyniokite) geotekstile. O ant suremontuoto rinktuvo nepagailekite uzdeli siaudu (zvyro) filtro, del geresnes filtracijos. Visada padesiu melioracijos klausimais, nes sioje srityje dirbu
 4. baiselis

  PRIEŽIŪRA: Avių ženklinimas

  Pigiausias variantas, tai ženklinti patiems nusiperki "auskarų" kartu su replėmis jiems įsegti ("AVENOJ" pirkau 50 vnt. "auskarų" kartu su replėm, tai mokėjau 115 Lt.. Bet prieš tai reikia išsilaikyti ženklinimo kursus rajono veterinarijos tarnyboje. Kam aktualu, tai Prienų rajono veterinarijos tarnybos rengiami kursai bus birželio 8 d. O avis reikia suženklinti iki birželio 1 dienos, tai reiks prašyti kažko pagalbos suvesti į "gyvuliu registrą".
 5. Sveiki, noriu užvesti temą apie avių ženklinimą. Ši tema manau bus aktualesnė pradedamiesiems aviu augintojams Prašau aviu augintojų patarimų, kaip ženklinate savo avis? Kur perkate įsagus? Kokio amžiaus geriausia žymėti jauniklius? Ar būtina suženklinti iki birželio 1 dienos? Kuo tepate avims ausis prieš įveriant įsagą?
 6. Sveiki, noriu pasitikslinti iki kada reikia suženklinti ir įvesti į sistemą savo mėsinius avių jauniklius? Mano jaunikliai dar tik 2 mėnesių, o tikrinti pradeda jau nuo birželio 1 dienos, tai man reikia ir suženklinti iki tos dienos, kad nebūtų pažeidimo ir kad gaučiau išmokas?
 7. baiselis

  Avys pagal programa

  gal galite papasakoti plačiau apie programą ar įdėti kokia nuorodą, kaip vyksta programa?
 8. baiselis

  Avių liga

  http://kauno.diena.lt/naujienos/mokslas ... sas-410839
 9. baiselis

  Avininkystė.

  http://www.grynas.lt/gyvenimas/aviu-kir ... d=54436921
 10. baiselis

  INVENTORIUS: Ėdžios

  ar gali atsiusti nuoroda kaip atrodo ir kokie matmenys sio met. remo. Galvoju pasidaryti, nes mano supratimu tai butu efektyviausia priemone apsaugoti siena... Laba, manau kad šėrimui naudojami tokie rėmai šieno rulonui: http://pandmeta.com/?com=content&id=22〈=lt bet gal kas plačiau papasakotu apie jų efektyvumą, matmenis, o gal juos būtų galima patobulinti ir pritaikyti avims, kad mažiau sugadintų šieno?
 11. baiselis

  INVENTORIUS: Ėdžios

  Jūs tik pastatot ruloną ir viskas, ar naudojate specialų aptvarą rulonui? Nes tie specialūs aptvarai rulonui, kur galvijams, tai manyčiau avims nelabai tinka? Aš naudoju šieną rulonuose, bet ardau ir dedu į ėdžias maišydamas su šiaudais. Ėdžiu tarpai nedidesni kaip 5 cm ir apačioj ėdžių lovys į kuri byra avių ištrauktas šienas, taip kažkiek sumažinu šieno patekimą ant žemės. Ėdžių brėžinius buvau radęs šioje temoje
 12. baiselis

  Avininkystė.

  http://www.zum.lt/lt/naujienos/pranesimai-spaudai/8409/
 13. baiselis

  Avininkystė.

  Mano avys jau nakvoja tvarte, kaimynas mačiau dar laiko lauke.
 14. baiselis

  Avininkystė.

  Labai dėkingas už išsamia ir naudingą informacija reiks užklausti kada tie kursai organizuojami
×
×
 • Create New...