Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

kiek supratau, mokės pagal to laiko faktą, juk registruota, kiek pateiks sąrašą žū tarnyba, plius už 2011 mokės TIK 2012...kai gausi pinigus, net nesuprasi už ką :lol:

Kaip pagal fakta ? Taigi isakyme parasyta, kad privaloma islaikyti iki spalio 01 d. :icon-mad o veliau gali pardavineti i kaire ir desine, o moketi turi uz spalio 1 ai buvusias avis. Ar as ne taip suprantu ?

Ai vis pamirstu pasiskambinsiu pirmadieni i nma ir issiasikinsi iki galo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ką man tada rašyti registruojantis laikelyje "Vienos Jūsų bandų numeris*"?

Taigi raso, kad uzsiregistuotum ir pamatysi visa info apie savo avis ir daug daugio visko kas vyksta aplinkui ;)

tai matai, kad galėčiau užsiregistruoti manęs prašo "Vienos Jūsų bandų numeris*", o man bandos numerio neįrašė veterinorius, tai ir klausiu gal ką daryt man :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai as kazkada registravausi, tai berods bandos numerio nereikejo o tik laikytojo numerio o jis pagal nutylejima asmens kodas. nebent dabar gal jau reikalauja ir bandos numerio nezinau.

dėja jau reikalauja

apie ismokas uz mesines avis ar reikia pateikti kokius duomenis,ar paraiska/ :eusa-think:

Ar cia mane ignoruoja,ar patis nieko nezino apie ismokas uz avis, ar kam nepatinku :eusa-doh:

man dar kol kas neteko susidurti, tai aš ignuoroju :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu reikia uzpildyti tas formas ir pristatyti i zemes ukio pletros skyriu ar pan... pernai kai mokejo ismokas nieko nereikalavo, nuejau tada prasyti sako siais metais nebereikia jau tipo pagal VIC ziures visiems, siems metams atejus pasirodo greiciausiai velgi reiks eiti ir jau kaip ir terminai tu lapu pristatymui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu reikia uzpildyti tas formas ir pristatyti i zemes ukio pletros skyriu ar pan... pernai kai mokejo ismokas nieko nereikalavo, nuejau tada prasyti sako siais metais nebereikia jau tipo pagal VIC ziures visiems, siems metams atejus pasirodo greiciausiai velgi reiks eiti ir jau kaip ir terminai tu lapu pristatymui.

Kad tik siemiet pirmi metai kai mokies,as kalbu apie bandos dydi,ismokas uz miesines avis??? (2011,2012,2013m)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau sirvintu laikrasti kad galviju ir aviu augintojai iki lapkricio 15 d.kvieciami kreiptis i savivaldybes ar seniunijas pagal ju aptarnaujamas teritorijas teikti prasymus tiesioginems ismokoms uz ju laikomus mesinius galvijus ir mesines avis gauti uz 2011 metus. Ismokos bus pradedamos moketi nuo 2011.gruodzio1 d. ir bus ismoketos ne veliau kaip iki 2012.04.30. Gal jau teko kam nors rasyt toki prasyma? gal dar ko nors reikia? pernai nieko nereikejo siemet naujos taisykles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip avys turejo buti islaikytos nuo rugpjucio 1d. iki spalio 1d.

del prasymo taip seniuniju darbuotojai gavo sarasus su laikytoju sarasais, tiesiog jums reikia nuvykti ten pat kur ir deklaruojate ganyklas ir paselius pavasari ir patvirtinti aviu skaiciu ir pasirasyti prasyma del ismoku uz avis paskyrimo.

As sia procedura jau atlikau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena, prašau patarimo? pavasarį pirkau 6 mišrunes avis ir aviną, bet jos neregistruotos, nes buvęs šeimininkas nesirūpino registravimu ir laike neregistruota visa banda. Aš noriu užregistruoti ir gauti avims auskarus. Koks lengviausias ir pigiausias būdas tai padaryti? Kiek tai gali kainuoti :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...