Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

dekui . o tai tada uztenka tik gumeles ir viskas ???

Gumytės ir įrankio tai gumytei ištempti ir uždėti. Čia yra nuotr

- http://dpca.org/BreedEd/kb/index.php/co ... il-banding

nors aiškinama ne apie ėriukus, o kaip sutrumpinti uodegą dobermano šunyčiui.

Lytagroj pirkau lygiai tokį patį "elastratorių" (angl. elastrator)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui . o tai tada uztenka tik gumeles ir viskas ???

Gumytės ir įrankio tai gumytei ištempti ir uždėti. Čia yra nuotr

- http://dpca.org/BreedEd/kb/index.php/co ... il-banding

nors aiškinama ne apie ėriukus, o kaip sutrumpinti uodegą dobermano šunyčiui.

Lytagroj pirkau lygiai tokį patį "elastratorių" (angl. elastrator)

ir kaip augimas nesuleteja? as pagailejau saviskiu tai dabar tiek bedos turiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kaip augimas nesuleteja? as pagailejau saviskiu tai dabar tiek bedos turiu

Sako, kad sulėtėja palyginti su nekastruotais, bet reikia rinktis peržiūrėjus visus už ir prieš: nekastruotus avinukus reikia nuo visų atskirti nuo 3 mėn. ir atskirai laikyti, žiūrėti, kad nepabėgtų, kai pajus rujojančias avytes (o varge :eusa-doh: ) (nebent tai vėlai subręstanti veislė). Kaip rodo praktika, vienas kuris vis vien įsigudrina pabėgti, apeina visas avytes :lol::lol::lol: - ir jūsų superinis baronas, laikomas specialiai veislei pagerinti, lieka be darbo...

O jeigu norėsite parduoti mėsai kiek vyrėlesnį nekastruotą, mėsa gali įgauti prieskonį (užsienyje nekastruotus perka musulmonai, jiems specialiai tokius ir užaugina, kitiems - kastruotus dėl švelnesnio mėsos skonio).

Jeigu tinkamai šersite, pasivys ir kastruoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. na kaip sekasi su avim :) ar dar negaminat saslyku?:) mes siandien papjovem pirma avinuka 5-6men, buvo maziausias tai skerdienos tik 11kg, kiek jusu avinukai svere? :)

PS siandien turejau sioki toki nuotiki, nukrito aviu aptvaro dalis ir visos avis isbego, ejau jas uzdaryt vakarui pagirdyt ir stovi is kitos puses ale pavesines medines kur jas uzdarau nakciai ganykluose. tai taip apsidziaugiau, kad nereikejo ju ieskot po kaima o pacios jau lauke, nes jas visa laik uzdarau 9/10. tai pasitikejimas avimis dar labiau isaigo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš turiu tik vieną avinuką :icon-rolleyes: , bet papjovus jaučiu tikrai būtų daugiau mėsos nei 11 kg. Nors jam tik 6 mėn., bet lygus su mama :lol: Kai pjovėm ožį 5 mėn. tai grynos skerdienos buvo 10 kg, o šitas tai žymiai didesnis. Nepjausiu jo, baisingai noriu išsikeisti, nes kitaip teks dar ir antrą aviną įsigyti :(

man patinka avių savybė, kaip niekur nepabėgimas. būna atitrūksta(technika paveda :lol: ) avinukas, tai šalia mamos ir nei per žingsnį, rodos, kad tą patį kąsnį ima :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip ėrevėdžių abortavimąsi, ar dažnas atvejis? Varčiau čia visą forumą, galva susisuko. :eusa-doh: Iki kokio maždaug amžiaus ir svorio reikia užauginti avį ar ėriuką, kad būtų galima pardavinėti? Koks kiekis būna avies skerdienos ir ėriuko? Kalbu apie mėsines Sulfoku. Būsiu dėkingas už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia maziausia pjovem todel ir tiek mesos, o kitos avis tai jau beveik 2metes pavijo :) naujokelis, del abortavimosi: nors pats pradejau laikyti tik siemet, bet kiek skaiciau tai dazniausiai atsitinka pirmavedems. del pardavimo tai nors ir 2 men gali parduot jai nujunkytas, bet ar apsimoka? del skerdienos, kaip patai mano atveju buvo tik 11 kg, bet cia maziausias jis buvo, vigurkis maniskiu 5/6 mrnrsiu manau butu apie 17kg, bet tiksliai nepasakysiu, nes pjoviau tik viena avinuka, o aviu nepjausiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi būti sužymėti vėliausiai liepos 31 d., o nurašomi nuo spalio 2 d. Ir taip būtinai tris metus iš eilės - t.y. iki 2013 m., antraip atims išmoką.

Tas ir yra, kad laikotarpis, kada reikia išlaikyti, yra per patį realizavimą!!!

Paprašiau vienų avininkų parduoti avyčių sakė, kad tik po spalio 1 d.! Nebent jiems pasiūlyčiau po tą priedą už avį :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi būti sužymėti vėliausiai liepos 31 d., o nurašomi nuo spalio 2 d. Ir taip būtinai tris metus iš eilės - t.y. iki 2013 m., antraip atims išmoką.

Tas ir yra, kad laikotarpis, kada reikia išlaikyti, yra per patį realizavimą!!!

Paprašiau vienų avininkų parduoti avyčių sakė, kad tik po spalio 1 d.! Nebent jiems pasiūlyčiau po tą priedą už avį :eusa-think:

O kodėl jūs taip galvojate? Aiškinotės kur nors? Man kaip tik reikia, kad būtų mažesnis skaičius, o ne didesnis... :P Nemanau, kad gali būti taip nelogiškai - reikalavimas būtinai išlaikyti tą patį skaičių... juk banda yra kintamas dalykas... Aš tik noriu gauti išmokas už bandą iki 50, o dabar yra 64 sužymėtos, bet čia su visais realizuojamais ėriukais... :eusa-shifty:

Man atrodo, kad Loreta kaip tik susidūrė su atveju, kai žmonės nenori sumažinti avių skaičiaus dėl išmokų, nes juos tas skaičius tenkina, o aš noriu sumažinti iki 50, todėl visgi įdomu, kurios dienos avių skaičius bus imamas. Kažkur skaičiau, kad bus imamas avių vidurkis per metus, bet nežinau, ar tai buvo tikra info...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi būti sužymėti vėliausiai liepos 31 d., o nurašomi nuo spalio 2 d. Ir taip būtinai tris metus iš eilės - t.y. iki 2013 m., antraip atims išmoką.

Tas ir yra, kad laikotarpis, kada reikia išlaikyti, yra per patį realizavimą!!!

Paprašiau vienų avininkų parduoti avyčių sakė, kad tik po spalio 1 d.! Nebent jiems pasiūlyčiau po tą priedą už avį :eusa-think:

O kodėl jūs taip galvojate? Aiškinotės kur nors? Man kaip tik reikia, kad būtų mažesnis skaičius, o ne didesnis... :P Nemanau, kad gali būti taip nelogiškai - reikalavimas būtinai išlaikyti tą patį skaičių... juk banda yra kintamas dalykas... Aš tik noriu gauti išmokas už bandą iki 50, o dabar yra 64 sužymėtos, bet čia su visais realizuojamais ėriukais... :eusa-shifty:

Man atrodo, kad Loreta kaip tik susidūrė su atveju, kai žmonės nenori sumažinti avių skaičiaus dėl išmokų, nes juos tas skaičius tenkina, o aš noriu sumažinti iki 50, todėl visgi įdomu, kurios dienos avių skaičius bus imamas. Kažkur skaičiau, kad bus imamas avių vidurkis per metus, bet nežinau, ar tai buvo tikra info...

taigi cia tokia skaiciavimo tvarka, kad uz 50aviu gautum ismoka po 75lt, o uz 14aviu po 52lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi būti sužymėti vėliausiai liepos 31 d., o nurašomi nuo spalio 2 d. Ir taip būtinai tris metus iš eilės - t.y. iki 2013 m., antraip atims išmoką.

Tas ir yra, kad laikotarpis, kada reikia išlaikyti, yra per patį realizavimą!!!

Paprašiau vienų avininkų parduoti avyčių sakė, kad tik po spalio 1 d.! Nebent jiems pasiūlyčiau po tą priedą už avį :eusa-think:

O kodėl jūs taip galvojate? Aiškinotės kur nors? Man kaip tik reikia, kad būtų mažesnis skaičius, o ne didesnis... :P Nemanau, kad gali būti taip nelogiškai - reikalavimas būtinai išlaikyti tą patį skaičių... juk banda yra kintamas dalykas... Aš tik noriu gauti išmokas už bandą iki 50, o dabar yra 64 sužymėtos, bet čia su visais realizuojamais ėriukais... :eusa-shifty:

Man atrodo, kad Loreta kaip tik susidūrė su atveju, kai žmonės nenori sumažinti avių skaičiaus dėl išmokų, nes juos tas skaičius tenkina, o aš noriu sumažinti iki 50, todėl visgi įdomu, kurios dienos avių skaičius bus imamas. Kažkur skaičiau, kad bus imamas avių vidurkis per metus, bet nežinau, ar tai buvo tikra info...

taigi cia tokia skaiciavimo tvarka, kad uz 50aviu gautum ismoka po 75lt, o uz 14aviu po 52lt

Rimtai? :D Atrodo ne blondinė, bet pagalvojau, kad reikia turėti tik tiek avių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...