Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 7 valandas, Išradėjas pranešimas:

Bet, atsargiai su miksais,bet koks stresas, dabar, pavojingas.Tokius purskimus geriau vakare kai saule nebeaktyvi.Anksti ryte negerai .Su herbicidu geriau palaukti.

Tai sakai su herbicidu nepurkšti laukti,bet žieminiai dienom didėja,peraugs aš vakar nupurškiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu su vien herbicidu,tai manau ,bus gerai.Svarbiausia dabar juos saugoti nuo streso,nemiksuoti ir maitinti kas 7-10dienu per lapus.Pigiausias varijantas su KASu,kas paklius ant zemes,kai palis ims per saknis,amidini azota iskart per lapus.Tokiu budu atiduoti likusi planuota azota.Darbo daug bet ....tokios aplinkybes.Na cia mano toks ismastymas,gal kas kitaip galvojate.Siaip laukti palaimos is dangaus,ir nieko nedaryti galima ir i minusa nusiristi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Liūdna, kad patarlė "Neperšokęs griovio nesakyk OP" pildosi tokiais būdais. Dar visai nesenai skaitėme antraštes apie rekordinius derlius laukiamus, dabar jau meldžiam lietaus. Tikriausiai žalos nepavyks išvengti, tik reikia tikėtis, kad ji nebus fatališka. Viltingai laukiu sekmadienio kritulių.

Kiek azoto esat atidavę? aš gal 130, atrodo mizeris, bet su vaizdu lauke panašu, kad net tų neima

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As apie 100, antro rato nedaryta dar del sausros laukiu lietaus bent dar siek tiek gal pabarstyt reiks o jeigu ne bus ir taip gerai. Siaip per daug nededu niekad max iki 150 nors kaikur ir gera zeme, bet jau kelintas metas irodo jog ir neverta daugiau. Finansiskai sitie dideli tresimai ir visokiu miksu dejimas purskiant tokiais ar praeitais metais tik didina nuostolius. Jeigu buna sodriai lietaus prisitaikai ir patresi daugiau, bet tikrai nera butinybes lipt per 160-170, o paskui ivykus kataklizmai kaltint kaska.  Dar to azoto is pernai tikrai liko nes ruduo sausas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Išradėjas pranešimas:

Jeigu su vien herbicidu,tai manau ,bus gerai.Svarbiausia dabar juos saugoti nuo streso,nemiksuoti ir maitinti kas 7-10dienu per lapus.Pigiausias varijantas su KASu,kas paklius ant zemes,kai palis ims per saknis,amidini azota iskart per lapus.Tokiu budu atiduoti likusi planuota azota.Darbo daug bet ....tokios aplinkybes.Na cia mano toks ismastymas,gal kas kitaip galvojate.Siaip laukti palaimos is dangaus,ir nieko nedaryti galima ir i minusa nusiristi.

o po kiek kaso galvoji kad sveika butu duot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Gnytasis pranešimas:

As apie 100, antro rato nedaryta dar del sausros laukiu lietaus bent dar siek tiek gal pabarstyt reiks o jeigu ne bus ir taip gerai. Siaip per daug nededu niekad max iki 150 nors kaikur ir gera zeme, bet jau kelintas metas irodo jog ir neverta daugiau. Finansiskai sitie dideli tresimai ir visokiu miksu dejimas purskiant tokiais ar praeitais metais tik didina nuostolius. Jeigu buna sodriai lietaus prisitaikai ir patresi daugiau, bet tikrai nera butinybes lipt per 160-170, o paskui ivykus kataklizmai kaltint kaska.  Dar to azoto is pernai tikrai liko nes ruduo sausas. 

As sendiena dar 250kg salietros sumo bus jau gave 180VM jei sekmadieny palis mtysiu kaip padėtis, nes pas mane bent ne lasas tai nenukrito iki siol.  Savaites pradzio ligos zoles, po savaites npk papurksti dar po kokios poros sav jei matysiu kad verta dar gaus apie 35VM. Kolkas paseliai atrodo geri ir veikla vyksta sklandžiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Amber pranešimas:

As sendiena dar 250kg salietros sumo bus jau gave 180VM jei sekmadieny palis mtysiu kaip padėtis, nes pas mane bent ne lasas tai nenukrito iki siol.  Savaites pradzio ligos zoles, po savaites npk papurksti dar po kokios poros sav jei matysiu kad verta dar gaus apie 35VM. Kolkas paseliai atrodo geri ir veikla vyksta sklandžiai. 

Gal KAS laistei? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Gnytasis pranešimas:

Nes kur berta pas mane vangus vistiek tie augaleliai o salimais KAS liejo tai visai kitaip reagavo

Labai nuo veisles priklauso. Kad ir KAS laisciau nevisur vienodai gerai atrodo. Zeppelin ir Edwin liuks, cretor prasciau. 

Atiduota 135vm, nezinau dar kiek nuostoliam reiktu atimti is sio kiekio. 

Jauciu 5t/ha nelabai eis pasieskti si sezona. Tai reiktu ir atitinkamai tresima daryti :/ o gal klystu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...