Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Pritariu:) bet matas yra ir kg/ha :) Kaip ir sakiau sejau 190kg/ha kai 1000grudu mase 42g kas gaunasi 4,5mln/ha:) o del pazangumo tj toli dar man

Paskaiciavau tankuma tu kvieciu kur foto tj radau 960 stiebu su varpom kvadratiniam metre, tj ar cia normalu?

tai cia potencialas buvo 9t/ha

Ar tikrai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendžiant iš pasisakymų forume, esi pažangus ūkininkas. Vadinasi reikia aplamai pamiršti tuos sėjos kilogramus. Skaičiuok kiek sėji mln/ha daigių sėklų. Iš akies nustatinėti tankumus ar derlingumus ar dar ką irgi bergždžias dalykas. Tik vienas profesorius yra LT kuris net už 5 km nuo lauko būdamas jau viską apie jį pasako :lol: , bet čia visi suprantam, kad senstant visokių ligų pas žmones pasitaiko, tai negalim labai ir šaipytis... Taip kad jokių ekstrasensiškų nustatymų iš akies, reikia skaičiuoti, fiksuoti keletą metų ir tik tada imtis keisti technologijas. Tokia mano nuomonė.

Visai nebuvo butina cia paminet ta profesoriu. Juolab, kad tas paminejimas kazkoks neskanus man pasirode.

Tamstos pageidavimu pataisiau pasisakymą. Jis buvo teisingas manau, bet ne į temą, tad gal ir nebūtinas čia. Teks ir pačiam tada kažką keisti, nes citatoj išliko. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sprendžiant iš pasisakymų forume, esi pažangus ūkininkas. Vadinasi reikia aplamai pamiršti tuos sėjos kilogramus. Skaičiuok kiek sėji mln/ha daigių sėklų. Iš akies nustatinėti tankumus ar derlingumus ar dar ką irgi bergždžias dalykas. Tik vienas profesorius yra LT kuris net už 5 km nuo lauko būdamas jau viską apie jį pasako :lol: , bet čia visi suprantam, kad senstant visokių ligų pas žmones pasitaiko, tai negalim labai ir šaipytis... Taip kad jokių ekstrasensiškų nustatymų iš akies, reikia skaičiuoti, fiksuoti keletą metų ir tik tada imtis keisti technologijas. Tokia mano nuomonė.

Visai nebuvo butina cia paminet ta profesoriu. Juolab, kad tas paminejimas kazkoks neskanus man pasirode.

Tamstos pageidavimu pataisiau pasisakymą. Jis buvo teisingas manau, bet ne į temą, tad gal ir nebūtinas čia. Teks ir pačiam tada kažką keisti, nes citatoj išliko. :)

Hmm, bet tikrai, zodis ne zvirblis. Taika :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[attachment=0]IMG_0854.jpg[/attachment]

Virsus skagenas, apatinis famulas, skagenas turi vienu segmentu daugiau nei famulas, bet siaip kolkas geriau pagal tankuma atrodo famulas, paziuresim kaip "Agrovizijoi" atrodys sios dvi veisles :)

kurį labiau ligos puola?

Abi veisles vienam lauke setos, tai gal truputi skagena, bet jo atselys senesnis, tai galvoju, kad taip ir turi but, kad ji pirma puola ligos,:) po ziemos geriau atrode famulas, bet pasivijo per laika skagenas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[attachment=0]IMG_0854.jpg[/attachment]

Virsus skagenas, apatinis famulas, skagenas turi vienu segmentu daugiau nei famulas, bet siaip kolkas geriau pagal tankuma atrodo famulas, paziuresim kaip "Agrovizijoi" atrodys sios dvi veisles :)

pas kaimyna Famulus krito, tik tarp sodybu paliko laukeli , bet ir tas neatsigavo o pas mane Skagenas tai pora lauku praretejo , bet ir tie atsigavo daug maz ypac gerai atrodo Skagenas kuris setas velai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[attachment=0]IMG_0854.jpg[/attachment]

Virsus skagenas, apatinis famulas, skagenas turi vienu segmentu daugiau nei famulas, bet siaip kolkas geriau pagal tankuma atrodo famulas, paziuresim kaip "Agrovizijoi" atrodys sios dvi veisles :)

pas kaimyna Famulus krito, tik tarp sodybu paliko laukeli , bet ir tas neatsigavo o pas mane Skagenas tai pora lauku praretejo , bet ir tie atsigavo daug maz ypac gerai atrodo Skagenas kuris setas velai...

Na matai regionai skirtingi, ir visai skirtingai isziemojo:) o tai kokia veisle be skageno dar pas jus isliko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomu kaip ekologiniai ūkiai su fuzarijoze kovoja,ar jie ten visai nekulia lėkštėm pralekia ir vėl sėja :)

As pirmokas. Pernai rudeni pirmi metai sejau zieminius kviecius. Nepurskiau nuo jokiu ligu. Ir siemet tikrai nepurksiu. Kaimynas su purkstuvus vazevo gal jau 6 kart . Kas kuom ir kaip nezinau. Skirtumas tik tas kad jo siek tiek zalesni, zemesni, maziau zoliu, vienodesti toki(seta veliau savaite jo). Tresta pas ji is rudens ir per vegetacija tris kart( jei ne daugiau)., pas mane tik pavasari atsinaujinus vegecijai du kart salietros po 150 fiziniu. Ziurint i atskirus augalus - nugeltusiu jau kvieciu yra ir pas ji ir pas mane (patys kvieciai jau nuire), ant lapu ligu yra ir pas ji ir pas mane, kiekio nepalyginsiu nes labai ir nelyginau. Ir pas mane ir pas ji seta po vasariniu kvieciu. Veisliu nezinau.

Beje pernai su vasariniais kvieciais buvo gan ydomu. Purskiau su falkonu tik pasirodzius pirmosioms demems ant lapu. Pries pat zydejima jei gerai pamenu. Antra karta nespejau. Kazkaip man bent atrodo kad jie ne neturaliai nunoko o tiesiog nustojo vegetuot pirma laiko- mates ziurint i lauka kad javai ne geltoni o toki lyg i juoda. Patys grudai nebuvo dailus, nors ir nemazi bet toki pasirauksleja, manau kad jie pradejo nokt ir kaip tik tuo momentu nustojo vegetuot augalai ir grudai ne pabaige nunokt o tiesiok isdziuvo. Pirmi ukininkavimo ispudziai. Manau kad ekologinems ir neverta kovoti nes pas juos nepasireiskia taip stipriai sios ligos, pas juos javai neperserti visokiu velniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomu kaip ekologiniai ūkiai su fuzarijoze kovoja,ar jie ten visai nekulia lėkštėm pralekia ir vėl sėja :)

Nekovojam mes su fuzarijoze arba jei kovojam tai sejomainos pagalba tiktai. O su lekstem zinoma lakstom ir dar kaip, ir sejam kas po leksciu kas po plugo. Ir netgi kuliam mes, nes nelabai norisi metyti pinigus, kuriu ir taip niekad nera per daug. Zodziu, ekologai dirba tokius pacius darbus kaip ir chemizuoti isskyrus purskima ir tresima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo su ta smilga tai liudnokai atrodo- vaziuojant nuo salcininku i suvalkija tai labai jau dauk kur bedos su tomis smilgomis. Ce jau ne vien ekologu beda. As kaip suprantu tai smilguole veliau pasirodo, nes pvz pas mene jos nebuvo ir apacioj kai purskiau nuo zoliu. O tik veliau ji atsirast pradejo tarp kvieciu, o veliau gana greitai iskilo virs ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...