Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Nu duodat jūs čia trešiat apie purškimus svaigstat o mes vis dar laukiam ir vertinam pasėlius kuriuos verta trešti o kuriuos žegnoti.

taigi patresus geriau matysis kuri zegnoti... :D

Juokas pro asaras, bet as irgi taip galvoju.

Uzsilenks tai garantuotai zinosiu ka daryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi laukiu vis dar, nors jau aplink keli ūkiai tręšia, ir mano pačio laukai atrodo apysausiai. nenumirs manau dar tie javai kelias dienas be trąšų, vis tik rodo net -9 kitą savaitę mūsų krašte ir nemažai kritulių, tai po to kad netektų gailėtis kad azotas melioracijos grioviuos plaukia. Šiaip tai suvalkijoj jau tikrai sausa, po piet greideriavau kelią pro laukus, tai daugumoj vietų perdžiūvę grumstai ir provėžos ir nelabai gaunasi pralygint gražiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visusr skirtingai pasakoja, esu buves seminare kur ir 4 vnt rapsu i kvm uzteko.

siandien vel po rapsus pabraidziau tai jau aiskeja situacija, vienas laukas tikrai atkrito (12 ha)

nors ir lapukai zali taciau patempi ir nutruksta kugelis, o saknis isdziuvusi ir susitraukusi.

siaip kolkas geriausiai atrodo visby ir skagen, tikrai kolkas nepanasu kad teks atseti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na minuso nereikia, bet lietus butu auksinis

Manau bet kokios formos krituliai jums būtų tik į naudą. Net ir sniegas lapų nenušaldys, o iki šaknų po dienos kitos jau daeis kaip vanduo. Iš tikro labai sausa ir jei ne tokios prognozės jau galimėtų ir laukus pradėti judinti atsėjamus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...