Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

mano logika tokia, del ankstyvo tresimo dabar: siulyciau dar luktelti,nes ziema ir nebuvo daug krituliu,o tai nuleme maza mineralinio azoto issiplovima, manau ziemkenciai dar turi atsargu ir budintis dar nenori,bent jau pas mane.nors visada buna dvi medalio puses. be kovo pabaigos nevaziuosim i dirvas nebent labai atsiltu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.gismeteo.lt/month/4170/

sioks toks susilimas jau nusimato, na pora savaiciu galima galbut "pasitiket" bet toliau kaip ir nebetikiu

mane neramina kad jokio rimtesnio lietaus nenusimato, seni zmones sako kad siemet su dregme pavasari ir iki vasaros vidurio bus striuka, o va per javapjute jos bus perdaug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vytai, visiskai tau pritariu del mineralinio azoto dirvoje, bet paziurek i prognoze, kitoj savaitej jau visi tresite ;)

na mes pirmam tresimui planuojam kasa naudoti, tai jo pasisavinimas greitesnis nei salietros. plius manau saules graza dar yra per zemai,kad galetu pilnai vegetuoti ir pradeti vystitis augalai. dabar vyksta augalo reagcija i siluma ir jo budinimas,bet ne "pilna" vegetacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaitgali startuosiu kvieciams su NPK 16-16-16 . Desiu po 250kg/ha pirmam karteliui. kol dar laikas. Su kvietrugiais prastai, tai dar lauksiu kad jei gyvybe parodytu o ne butu nukeipe kaip siaudai ant lauko paskleisti

Si pavasari NPK nebersiu, eis tik azotas...

kekvienas is savo varpinės skirtingai :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...