Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

laiku pamaitinti

Na vien pamaitinti tikrai nepakanka. Čia kaip tą vištą, gali lesinti, lesinti visus metus, o po to lapė nusineša. :lol:

Kaip tu vistas augini? :D

Na esmę supratom visi manau. Kad dar būtina ir apsaugoti. :) Ir apsauga turi būti proporcinga maitinimui. Kitaip sakant apsipešiojusiam, paliegusiam viščiukui tvorelė, o bajavam broileriui trys tvoros su kiemsargiais aplinkui. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia zinoti kiek jau atiduota, kiek sieros koks tankumas i kvadratini metra o derlius gali buti ir labai geras, jei pieninej brandoj neuzkepins saule, cia ta lape apie kuria drapox kalba, yra budu kaip ta uzkepinima susvelninti, bet nepaisyt gamtos negalima

o tai kas padeda susvelnint ta saules uzkepinima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su mikroelementai ir karbamidu neprilaizysi. kazkiek pakoreguot derliu ir klase gali bet jei azoto ir sieros pagailejai pavasari o rudeni kalio ir fosforo kai labiausiai reikejo formuojant derliu busima tai saukstai po pietu

na karbamidas klase labai kelia. 20 karbamido uzputi prie 3t/ha derlaius ir is 4-3 i 1 soka kvieciai jei nebuna per smulkus grudai pirmai klasei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kovojat su kenkejais kvietrugiuos? vienas zmogus man cia pasakojo kad reikia purkst su sisteminiu insekticidu dar kol varpos neislindusios o mano laukuos jau islinde tai sake vis vien su sisteminiu varyt as galvojau kad Fury uzteks

Tripsus reikėjo su sisteminiu, o dabar amarai gali užeit, bet jie truputį vėliau pasirodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kovojat su kenkejais kvietrugiuos? vienas zmogus man cia pasakojo kad reikia purkst su sisteminiu insekticidu dar kol varpos neislindusios o mano laukuos jau islinde tai sake vis vien su sisteminiu varyt as galvojau kad Fury uzteks

Tripsus reikėjo su sisteminiu, o dabar amarai gali užeit, bet jie truputį vėliau pasirodo.

tai va, kai varpa dar lapamakstej buvo ja istraukus po viena du tripsus rasdavau, dabar kai jau islindo varpa ju nematyt, tai dar palaukt ir purkst su kontaktiniu ir viskas? pirma kart auginu kvietrugi :)

Jei dabar kenkėjų nėra, tai ką ir nuo ko žadi purkšt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, kai varpa dar lapamakstej buvo ja istraukus po viena du tripsus rasdavau, dabar kai jau islindo varpa ju nematyt, tai dar palaukt ir purkst su kontaktiniu ir viskas? pirma kart auginu kvietrugi :)

Jei dabar kenkėjų nėra, tai ką ir nuo ko žadi purkšt?

nuo tripsu labai norejau purkst bet dingo, daugiau dabar nieko nera tai as sakau kad dabar nepurkst o tevas nori su sisteminiu varyt

Tripsai savo darbą atliko,jau baigiasi pirmoji jų generacija,antpuolis nebuvo didelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labuks,kaip ka ligos pjauna???musu pusej lyg ir nieko

aš visada už tai kad ligoms užbėgt už akių reikia o ne tai kad jau augalas miršta o ūkininkas vistiek bėgioja gale lauko ir galvoja purkšt ar nepurkšt, pagal mane laiku uždėjus apsaugą ekonominis efektas gaunasi geresnis nei bandant atgaivinti mirštanti augalą su brangia chemija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

planavau purkst viena kart,taigi laukiu kol pilnai islys veliavinis lapas.........ir nemanau kad veluoju,kol kas didesnio ligu isplitimo nemaciau

Nesuprantu kam laukti išplitimo prasipurški pora kart minimaliom fungicido normom ir miegi sau ramus o kai viena kartą tai gali pataikyt gali nepataikyt tarkim fuzarioze pagauti.Vis dėl to grūdų kaina aukšta ir reikia stengti daugia tų grūdų paimti manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir ne sitoj temoj, Bet... žieminiai javai kaip turi but auginami? Pasejam issikrumija darom viska kaip priklauso ir kaip neseniai skaiciavom turim po 900 stiebu bet tik koki 600 bus produktyvus o tuos 300 atmes.... tai logiskai galvojant azota, visus kitus elementus, sviesa ir kitus isteklius naudojo visi 900 stiebu o derliu duos tik 600. As cia izvelgiu rysku istekliu praradima. . . anksciau ar veliau naudoti reguliatorius ,gal pirmi tresimai buvo nesamone reikejo tresti veliau po krumijimosi, gal kazko nepadarom kad is visu 900 gauti derliu pvz kokia 10 tonu kaip anglai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...