Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

bėda bus ten kur kviečiai peraugę o tokių daug po tokio rudens kitur viskas bus gerai.

su peraugusiais beda gali but del issutimo.. bet kad saltis pirmiausiai pakirs didziausius tai dar klaustukas..

pavasarinis pelesis didziausia problema po storu sniegu bet sniego nedaug turi but viskas gerai (del issutimo) beto pelesi gerai saugo geri beicai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bent jau apie Kauną šiai dienai pašalo vis dar nėra. Sniego prieš 2 dienas buvo apie 14-16 centimetrų. O šiaip būtų įdomu sužinoti, kiek 1 centimetras sniego prilygsta laipsnių šalčio. (Nu pavyzdžiui 1 cm pagerina javų atsparumą šalčiui 2 laipsniais ???)

Kažkada skaičiau žurnale "Mano ūkis", bet neprisimenu ... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bent jau apie Kauną šiai dienai pašalo vis dar nėra. Sniego prieš 2 dienas buvo apie 14-16 centimetrų. O šiaip būtų įdomu sužinoti, kiek 1 centimetras sniego prilygsta laipsnių šalčio. (Nu pavyzdžiui 1 cm pagerina javų atsparumą šalčiui 2 laipsniais ???)

Kažkada skaičiau žurnale "Mano ūkis", bet neprisimenu ... :eusa-think:

kažkur 1cm sniego 1 laipsnis. Nes prie -20 po 10cm storio sniego sluoksniu buvo apie -9 :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba sokti Gamtos soki ir aukot dievams avina :D

manau ,kad juoktis dar tikrai per anksti,be to esu praktikuojantis katalikas ir auka suprantu kaip savo godumo pazabojima ir pagarba,padeka Tam,kurio deka daug ka turime...pasiskaitykite,prasau,cia http://oko-planet.su/pogoda/pogodadiscu ... ilsya.html ,apie tai jau pries 2 metus NASA informavo savo vyriausybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba sokti Gamtos soki ir aukot dievams avina :D

manau ,kad juoktis dar tikrai per anksti,be to esu praktikuojantis katalikas ir auka suprantu kaip savo godumo pazabojima ir pagarba,padeka Tam,kurio deka daug ka turime...pasiskaitykite,prasau,cia http://oko-planet.su/pogoda/pogodadiscu ... ilsya.html ,apie tai jau pries 2 metus NASA informavo savo vyriausybe.

tai apie ka cia kalba? rusiskai nemoku :)

trumpiau kalbant ,kaip visada , rusai visas negandas suvercia amerikonam (silpneja golfo , srove del to kalta bp kuri isliejo nafta meksikos ilankoje ... delto daba bus salta europoje ir jav rekia tiesti visokius duju vamzdinus... delto amerikonai nori Teherana pamokyt kad nesisakotu... toliau neturejau kantrybes tokius paistalus skaityti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...