Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

na nesam labai agronomai bet pasmus siomet negelsta nors ankstesneis metais gelsdavo mano nuomuone geltimo prizastys kelios,anksti paseta labai issikrumijo pertanku truksta maisto medzegu ir kur dregnoi zemei stiprei privoluota mes siuomet nevolavom nors gal reikejo nes labai sausa buvo per kalnus net nesudygo stiprei nukentejo tankis nes grudai subyreja tarp grumstu liko tustumose o nelijo jai butum uzpaude volais tu tustumu butu buve mazeu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pageltimo tai labiausiai pas mani matosi kur lengvesne zeme.Vienas kitas paskutinio isleisto lapelio pageltimas.Na o kur gerai suminta dirva tai arba nieko nera arba geltona.

O sakykit turiu minciu pavasari pralekt su kembridzo tipo volais per paseli, suardytu susidariusia pluta, apsilauzytu gal tada geriau kabintusi i gyvenima.Cia mano tokie pasamprotavimai.Gal kas turit jau patirties siuo atveju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pageltimo tai labiausiai pas mani matosi kur lengvesne zeme.Vienas kitas paskutinio isleisto lapelio pageltimas.Na o kur gerai suminta dirva tai arba nieko nera arba geltona.

O sakykit turiu minciu pavasari pralekt su kembridzo tipo volais per paseli, suardytu susidariusia pluta, apsilauzytu gal tada geriau kabintusi i gyvenima.Cia mano tokie pasamprotavimai.Gal kas turit jau patirties siuo atveju?

Kažkada skaičiau kad taip daroma. Tipo kaip sakai gerina jų krūmijimąsi, suardo plutą .... žadėjau tai pabandyti jau šiemt, bet kai jie pavasarį atrodod pakankamai silpnai, pasidarė truputį baisoka, nes nenorėjau visiškai jų pribaigti :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau du metus is eiles neturiu ka pabandyti :icon-cry: . Tik pastebejau tiek kad su traktoriumi pralekes pavasari per paseli jis tose vietose veslesti buna ir spalva sodresne patampa.Jeigu duos is virsaus laimes ir isziemos atliksiu bandymus su volais.

Pabanziau duoti truputi boro+MgS is rudens.Pakolkas jokio skirtumo dar nepastebejau.Ziuresiu kaip pasiruos ziemoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau du metus is eiles neturiu ka pabandyti :icon-cry: . Tik pastebejau tiek kad su traktoriumi pralekes pavasari per paseli jis tose vietose veslesti buna ir spalva sodresne patampa.Jeigu duos is virsaus laimes ir isziemos atliksiu bandymus su volais.

Pabanziau duoti truputi boro+MgS is rudens.Pakolkas jokio skirtumo dar nepastebejau.Ziuresiu kaip pasiruos ziemoti.

Jo, aš ir žadu pabandyti pavasarį su volais ;D dėl įdomumo. Žinoma, kaip sakai jei bus ant ko bandyti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau du metus is eiles neturiu ka pabandyti :icon-cry: . Tik pastebejau tiek kad su traktoriumi pralekes pavasari per paseli jis tose vietose veslesti buna ir spalva sodresne patampa.Jeigu duos is virsaus laimes ir isziemos atliksiu bandymus su volais.

Pabanziau duoti truputi boro+MgS is rudens.Pakolkas jokio skirtumo dar nepastebejau.Ziuresiu kaip pasiruos ziemoti.

Jo, aš ir žadu pabandyti pavasarį su volais ;D dėl įdomumo. Žinoma, kaip sakai jei bus ant ko bandyti ...

pora metu teko isbandyti bet kazkokio skirtumo nepastebejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau du metus is eiles neturiu ka pabandyti :icon-cry: . Tik pastebejau tiek kad su traktoriumi pralekes pavasari per paseli jis tose vietose veslesti buna ir spalva sodresne patampa.Jeigu duos is virsaus laimes ir isziemos atliksiu bandymus su volais.

Pabanziau duoti truputi boro+MgS is rudens.Pakolkas jokio skirtumo dar nepastebejau.Ziuresiu kaip pasiruos ziemoti.

Jo, aš ir žadu pabandyti pavasarį su volais ;D dėl įdomumo. Žinoma, kaip sakai jei bus ant ko bandyti ...

pora metu teko isbandyti bet kazkokio skirtumo nepastebejau

O blogiau nebuvo nuo to ? ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ne blogumo jokio, aisku dar maziukams kol neissikrumija pilnai. pluta praardo, bet ruozais volavau ir kvieciai vienodi uzaugo

Bet ir 100kg is ha vertas to vargo derliaus priedas.

+Susivoluoja nerinkti akmenys, pas mane kaikur is po vederio ratu liko slapio molio rieves.Dar galvoju ir azotas greiciau iki saknu turetu nueiti pluta pralauzius.

-Papildomos kuro ir laiko sanaudos, reiketu dubliu, neaiskus rezultatas.

Rimtu moksliniu straipsniu ta tema neradau.Kazkas lyg sio menesio ManoUkis zurnale sake yra, reiktu pasiskaitinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ne blogumo jokio, aisku dar maziukams kol neissikrumija pilnai. pluta praardo, bet ruozais volavau ir kvieciai vienodi uzaugo

Bet ir 100kg is ha vertas to vargo derliaus priedas.

+Susivoluoja nerinkti akmenys, pas mane kaikur is po vederio ratu liko slapio molio rieves.Dar galvoju ir azotas greiciau iki saknu turetu nueiti pluta pralauzius.

-Papildomos kuro ir laiko sanaudos, reiketu dubliu, neaiskus rezultatas.

Rimtu moksliniu straipsniu ta tema neradau.Kazkas lyg sio menesio ManoUkis zurnale sake yra, reiktu pasiskaitinet.

Jo, yra apie volus straipsnis ten ... Bet kas iš to - tie kas rašo tuos straipsnius nėra nieko matę praktiškai. Jie rašo tik teoriją. Na bent čia jau mano nuomonė :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...