Jump to content

Ka gali papasakoti apie kombaina NEW HOLLAN TF44


waidas

Recommended Posts

as net neabejoju :icon-wink: taip gavosi kad TF44 nupirkau pries javapjute tad gilintis teko dirbant ;) buvo visko, nes nupirkes negavau jokios informacijos apie jo reguliavima :( to del noredamas daugiau suzinoti ieskau zmoniu katrie dirba su juo ne pirmus metus ;)
Tai nuvažiuok su šašlais ir dar kaikuom iki Arimo ir manau jis tau su malonumu papasakos :icon-mrgreen:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as net neabejoju :icon-wink: taip gavosi kad TF44 nupirkau pries javapjute tad gilintis teko dirbant ;) buvo visko, nes nupirkes negavau jokios informacijos apie jo reguliavima :( to del noredamas daugiau suzinoti ieskau zmoniu katrie dirba su juo ne pirmus metus ;)
Tai nuvažiuok su šašlais ir dar kaikuom iki Arimo ir manau jis tau su malonumu papasakos :icon-mrgreen:

labai rimtai apsvarstyciau toki patarima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausiai tai barstomumas, kuliant miezius.... kuldamas juos niekaip nepagavau kad nebarstytu ir butu svarus :( (gerai kad tik buvo paseta apie 20 ha :)) del nasumo, tai labai patenkintas :icon-cool: problema tai, kad lengva uzsidegti, nes buvau uzsideges :( o buvo taip: kaip juose stovi ne kratukai o "vintiliatoriai" katrie meta siaudus i smulkintuva, tai vieno is vintiliatoriu pabiro vidinis guolis (o kaip ju stovi 4) nesijaute.... tai gerai kad uzuodziau ir turejau keleta gesintuvu tad nieko tragisko nenutiko ;) bet siam kombainui gesintuvai butini :icon-wink:

problema man yra ir tai kad nera kederio zemes kopijavimo (stenksios ja isspresti )nes kederis perlipes truputy virs 6m tai jei paguldyti javai - nespeji laipioti valytis is kampu zemiu tie treji sprgilai net neabejoju kad ant kukuruzo nepamainomas dalykad, bet ant kvieciu nesugebejau taip sureguliuoti kad butu max iskulti ir nebutu skaldytu.... jei noredavau kad per uzpakly neitu tai bunkery turedavu ir pelu ir k.t.

ARIMAS koky reguliavima atlikdavai zieminiams kvieciams: koks vejas, vazevimo greitis, spragilu apsisukimas ir k.t. jei pameni as suprantu kad kas met vis skirtingai, bet bent pan..

beje galvoju isimti apatiny zvyneliny sieta ir deti paprasta, mazum kas bande? pasiteisino?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas del degimo, tai visi kombainai dega, pas vienus yra vienos jautresnes vietos pas kitus kitos, teko but danijoj draudiku aikstelej, tai padegeliu yra labai daug ir yvairiu, paprasciausia kombainus per javapjute reikia priziureti ne vien gesintuvais.del iskulimo tai netiesa ,jis kulia labai svariai, ten tik reguliavimu daugoka, reguliuojasi bugno greitis, seperatoriu greitis ir rotoriaus.Plius dar tarpai pobugnio, cia del iskulimo, del svarumo, jam dar papildomai yra vidurynis sietas, jei modelis senesnis, tai reikia lyst i vidu norint jam pastatyt norima tarpa, bet cia tankiai nereikia ,keiciant kulturas. konkreciai apsuku neatsimenu, kazkur turejau lentele paieskosiu imesiu.

del sietu, vienam naudojau paprastus,rapsui, mieziam, siemet nupirkau zvynelinius, daugiau galimybiu reguliuojant, greitis priklauso nuo derliaus, vienam veikia nuostoliu parodymai,(gerai veikia) tai labai gerai matosi pro kur kas barstosi.Jauciasi nuo greicio ir dregnumo. chederio kopijavimus pas mane turi dvejopus vienas elektroninis su ultro garsu, o kitas mechaninis, veikia kaip pas traktoriu ratu apkrautuvas, toks kopijavimas yra pas visus, ji tik reikia pasistudijuot norint ji prikalbint, kad veiktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
Is agrariniu nupirkai, kur krosnoj stovejo?

aga, o ka? :) kiek Lietuvoj apziurejau, tai sis normaliausio stovio pasirode, nors ir brangiausias.

Nieko, as irgi vis galingesnio kombaino pasiziurineju, tai is keleto apziuretu TF man irgi sitas geriausias buvo, tik kaina > kaip 50% didesne. Ir uz kiek atidave, o gal savo pridavei jiems su priemoka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is agrariniu nupirkai, kur krosnoj stovejo?

aga, o ka? :) kiek Lietuvoj apziurejau, tai sis normaliausio stovio pasirode, nors ir brangiausias.

Nieko, as irgi vis galingesnio kombaino pasiziurineju, tai is keleto apziuretu TF man irgi sitas geriausias buvo, tik kaina > kaip 50% didesne. Ir uz kiek atidave, o gal savo pridavei jiems su priemoka?

Ir dar i UP pakliuvai :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

savo TF ir is krosnos nupirkes, bet pernai. sezona atkuliau be gedimu ;) o siam sezonui besiruosiant ejau is pagrindu tai kupsta bedu radau :icon-eek: o ziauriausia aptikau kaip pabandziau slaitu pavaziuoti ar stabilei veikia kratomosios lentos horizantalioji, blyn i viena sona jau nebeveikia, ir negaunu sio mechanizmo.... o pas mane kalnuota :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
savo TF ir is krosnos nupirkes, bet pernai. sezona atkuliau be gedimu ;) o siam sezonui besiruosiant ejau is pagrindu tai kupsta bedu radau :icon-eek: o ziauriausia aptikau kaip pabandziau slaitu pavaziuoti ar stabilei veikia kratomosios lentos horizantalioji, blyn i viena sona jau nebeveikia, ir negaunu sio mechanizmo.... o pas mane kalnuota :icon-confused:

Turiu jau kokie 5 metai TF 42, tai tas pats kas TF 44 tik variklis fiato. Praeitais metais vsus guolius keičiau. Pas mane į viena pusę ir horizontalioji neveikia, bet pas mane lygumos todėl į galva neimu, paprasčiausiai atjungiau. Kiek teko tą dalį nagrinėti tai ten elektrinės dalies problemos. Kratilką varto el. variklis. Atjungęs jungtį pabandžiau ar į abi puses variklis sukasi tiesiai pajungęs. Su ta dalim buvo okei. Turėtu būt toks daviklis kuris reaguoja i posvirio kampą. Gali bandyt ieškoti Šiaulių "Agrotakoi" jie nemažai TF-ų buvo parvare. Be to Pasvalio "Agrodyleris" kai ko jiems turi. Problemų turėjau su hidraulika - buvo nusisukę važiavimo siurblio škyvo šlitsai. Be to turiu knygą, tik gaila švediškai bet reguliavimai daug maž suprantami. Jei ką galėsiu atsakyti į klausimus penktadienį kai dirbsiu darbe. Bandysiu pritaikyt rapsini stalą ukrainos darbo per išegines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir savo zveri jau isbandziau rapsuose :) kadangi dar zaliu neprinokusiu buvo, bei viena kita zole tai jau pora kart rotoriu buvau uzkimses. rapso dremge 18 proc o siaudai pro gala tai slapi kaip sienainis ejo. As irgi galiu paneigti gandus kad su rotorium neina kult dregnu javu. jei jau toki silosa suvirskija tai javuose tik vieni juokai bus :) beja knyga apie TF46 turiu anglu ir prancuzu kalbomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...