Jump to content

Ka gali papasakoti apie kombaina NEW HOLLAN TF44


waidas

Recommended Posts

savo TF ir is krosnos nupirkes, bet pernai. sezona atkuliau be gedimu ;) o siam sezonui besiruosiant ejau is pagrindu tai kupsta bedu radau :icon-eek: o ziauriausia aptikau kaip pabandziau slaitu pavaziuoti ar stabilei veikia kratomosios lentos horizantalioji, blyn i viena sona jau nebeveikia, ir negaunu sio mechanizmo.... o pas mane kalnuota :icon-confused:

Turiu jau kokie 5 metai TF 42, tai tas pats kas TF 44 tik variklis fiato. Praeitais metais vsus guolius keičiau. Pas mane į viena pusę ir horizontalioji neveikia, bet pas mane lygumos todėl į galva neimu, paprasčiausiai atjungiau. Kiek teko tą dalį nagrinėti tai ten elektrinės dalies problemos. Kratilką varto el. variklis. Atjungęs jungtį pabandžiau ar į abi puses variklis sukasi tiesiai pajungęs. Su ta dalim buvo okei. Turėtu būt toks daviklis kuris reaguoja i posvirio kampą. Gali bandyt ieškoti Šiaulių "Agrotakoi" jie nemažai TF-ų buvo parvare. Be to Pasvalio "Agrodyleris" kai ko jiems turi. Problemų turėjau su hidraulika - buvo nusisukę važiavimo siurblio škyvo šlitsai. Be to turiu knygą, tik gaila švediškai bet reguliavimai daug maž suprantami. Jei ką galėsiu atsakyti į klausimus penktadienį kai dirbsiu darbe. Bandysiu pritaikyt rapsini stalą ukrainos darbo per išegines.

Rapso stalas ukrainietiskas tinka neblogai pas mane 7,30 .Ka darei su slycais vaziuokles? Pas mane antram isejo kampinis grudu pakelimo reduktorius, ten tokie du dantraciai, kas idomiausia kainos ,Lytagra uz dantracius praso 3400lt, raifagra visa reduktoriu atveza 1900, privatininkai dantracius drozia uz 500lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rapso stalas ukrainietiskas tinka neblogai pas mane 7,30 .Ka darei su slycais vaziuokles? Pas mane antram isejo kampinis grudu pakelimo reduktorius, ten tokie du dantraciai, kas idomiausia kainos ,Lytagra uz dantracius praso 3400lt, raifagra visa reduktoriu atveza 1900, privatininkai dantracius drozia uz 500lt

Pasiskambink EWA'i, jie neplėšikauja. Tas reduktorius tai jaučiu visuose kombainuose yra ir visuose sugraužia dantračius tada, kai subyra guoliai. AŠ turiu išsidrožęs juodai dienai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

imesiu idomumo delei vieno dirzo kaina, keturiu eiliu ilgis apie 4m, lytagra 1700dabar neturi, narvija 700, dabar neturi, Rytas 270lt cekiskas. va kareiskia lietuva, uzpernai uzsisakiau niuholando orginalu dirza kultuvu, tai ka jus manot , lytagra atveze lenkiska, tik kaina vokiska.

Lytagra as irgi nusivyliau, ko paklausi to negausi. toks vaizdas kad ju atsargines detales sandeliuojamos lektuve :) o kainos kosmines. Pasvalio agrodyleris dirzu daug turi. kokiu reikejo visus gavau. pvz 5eiliu dirzas 2.3m ilgio agrodylerije 500 lt. o Lytagroj neturi o uzsakant 1600 lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

imesiu idomumo delei vieno dirzo kaina, keturiu eiliu ilgis apie 4m, lytagra 1700dabar neturi, narvija 700, dabar neturi, Rytas 270lt cekiskas. va kareiskia lietuva, uzpernai uzsisakiau niuholando orginalu dirza kultuvu, tai ka jus manot , lytagra atveze lenkiska, tik kaina vokiska.

Lytagra as irgi nusivyliau, ko paklausi to negausi. toks vaizdas kad ju atsargines detales sandeliuojamos lektuve :) o kainos kosmines. Pasvalio agrodyleris dirzu daug turi. kokiu reikejo visus gavau. pvz 5eiliu dirzas 2.3m ilgio agrodylerije 500 lt. o Lytagroj neturi o uzsakant 1600 lt

o tu pagandyk sandely lektuve atsidaryti, tai suzinosi is kur tokios kainos :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 metų...
  • po 2 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...