Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

prieš 31 minutes , manttys pranešimas:

Ta pati beda del tirpimo. Su slange liejau ir po truputi barsciau, bet procesas labai ilgas

Atgailek 20€ ir nusipirk mikseri purkstuvo bakeliui arba turbina purkstuvo virsutines angos sietui . Pvz sita http://www.agrodileris.lt/lt/talpos-maisytuvai/9605-chemikalu-maisykle-PT0724.html

Kadzngi mane itikino kad amino rugstis efektivesnes ir ekomiskesnes miltelineje formoje o ne pasterizuotos skistos , per metus tenka istipdyti keles tonas . Keli negudrus mikseriukai ir koncentratas paruostas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, vrimvydas pranešimas:

Atgailek 20€ ir nusipirk mikseri purkstuvo bakeliui arba turbina purkstuvo virsutines angos sietui . Pvz sita http://www.agrodileris.lt/lt/talpos-maisytuvai/9605-chemikalu-maisykle-PT0724.html

Kadzngi mane itikino kad amino rugstis efektivesnes ir ekomiskesnes miltelineje formoje o ne pasterizuotos skistos , per metus tenka istipdyti keles tonas . Keli negudrus mikseriukai ir koncentratas paruostas .

kaip veikia tas mikseris? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Karsonas pranešimas:

kas dar? busiu prasoves su tuo Signum

Basfas raso: Lietuvoje registruotas fungicidas Signum®. Į jo sudėtį įeina dvi veikliosios medžiagos – piraklostrobinas ir boska- lidas, kurios veikia nuo rudosios dėmėtligės, askochitozės bei rūdžių. Tai yra pagrindinės ir daugiausiai žalos ankštinių pasėliuose pa- darančios ligos. Išplitusios šios ligos, gali stipriai pakenkti grūdų kokybei ir sumažinti derlių. Ypač palankios sąlygos ligoms plisti – drėgni vasaros mėnesiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, manttys pranešimas:

Basfas raso: Lietuvoje registruotas fungicidas Signum®. Į jo sudėtį įeina dvi veikliosios medžiagos – piraklostrobinas ir boska- lidas, kurios veikia nuo rudosios dėmėtligės, askochitozės bei rūdžių. Tai yra pagrindinės ir daugiausiai žalos ankštinių pasėliuose pa- darančios ligos. Išplitusios šios ligos, gali stipriai pakenkti grūdų kokybei ir sumažinti derlių. Ypač palankios sąlygos ligoms plisti – drėgni vasaros mėnesiai.

 su pictor aktiv maišai nors pažiurėjus i veiklias medžiagas tai šis produktas atvirkštinis signum tik klausimas kodėl jis čiut ne brangesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , grazbek pranešimas:

 su pictor aktiv maišai nors pažiurėjus i veiklias medžiagas tai šis produktas atvirkštinis signum tik klausimas kodėl jis čiut ne brangesnis.

nu ne aš šitą aprašą sudarinėjau. Basf  savo lankstinuke nuo pupų ligų būtent signum ir rekomenduoja... žodžiu, kosmos. Pirmi metai sėju toj dirvoj pupas, gal mane bent tai išgelbės nuo ligų, o kitąmet pasiruošiu rimčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...