Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

prieš 19 minutes , aladinas pranešimas:

Dar girdėjau viena ausim, kad x įmonė rekomenduoja savo klientams 2.5 l fenix ir kartu vienu metu maišyti su amino rūgštim tipo, kad stresas mažesnis būtų :shock: gerai, kad dar kokio organo silikono nepataria įdėti nes pupos atrodytu šitaip :obscene-buttsway::obscene-buttsmiley::icon-lol:

Speju kad delfan rekomenduoja idet?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-05-21 at 23:55, paulius radvila pranešimas:

Speju kad delfan rekomenduoja idet?

 

Man dar prieš kokius 7 metus žiedinuko proteusas neėmė ir dėlto kad delfano neįdėjau, sako nerūgštinai vandens sakau kad rūgštinau, tadar nedėjai delfano nu sakau ne - tai ką tadar nori kad proteusas veiktu. Ėjau iškarto į google kas tas delfanas :) ištikro ir dabar man tas proteusas itartinas dalykas, bulvėse koloradas puikiai, gal kokie amarai ir nelenda bet kas liečia žiedinuką tai nė vieno negyvo neradau visi po žiedus maldavosi kai jau jų būdavo, o po mospilan visa žemė nubarstyta žiedinukais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , sigitass pranešimas:

Man dar prieš kokius 7 metus žiedinuko proteusas neėmė ir dėlto kad delfano neįdėjau, sako nerūgštinai vandens sakau kad rūgštinau, tadar nedėjai delfano nu sakau ne - tai ką tadar nori kad proteusas veiktu. Ėjau iškarto į google kas tas delfanas :) ištikro ir dabar man tas proteusas itartinas dalykas, bulvėse koloradas puikiai, gal kokie amarai ir nelenda bet kas liečia žiedinuką tai nė vieno negyvo neradau visi po žiedus maldavosi kai jau jų būdavo, o po mospilan visa žemė nubarstyta žiedinukais

Kam inseticidui amino rugštys reikalingos? Delfan ne paprasta rūgstis tirpalo ph reguliuot, o trąša su amino rūgštim. Su herbicidu ją maišo kad kultūriniam augalui mažiau streso sukelt. Koks delfan ph, niekur nerandu info? Geras biznis pardavėjui jei ph reguliavimui pilt brangų skystimėlį :icon-geek:

Daug ko nepaima tas proteusas arba tik trumpai laiko, bet ptiu tiu, koloradus visada sutvarkydavo ir kokiem žirniam jo tikrai pakanka d:handgestures-thumbupright:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jawax pranešimas:

Kam inseticidui amino rugštys reikalingos? Delfan ne paprasta rūgstis tirpalo ph reguliuot, o trąša su amino rūgštim. Su herbicidu ją maišo kad kultūriniam augalui mažiau streso sukelt. Koks delfan ph, niekur nerandu info? Geras biznis pardavėjui jei ph reguliavimui pilt brangų skystimėlį :icon-geek:

Daug ko nepaima tas proteusas arba tik trumpai laiko, bet ptiu tiu, koloradus visada sutvarkydavo ir kokiem žirniam jo tikrai pakanka d:handgestures-thumbupright:

Aš ph reguliavimui spray plius dėdavau, o delfanas etiketėje rašo kad gali būti naudojama kaip alyva - lipni medžiaga turima galvome, ar dėlto ir sakau kad nesamone sako, kad jei nenaudojai tai neveiks. Nesu aš jo naudojęs :) nei reikia lipnios silvet gold nusipirkęs turiu kai prireikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kam taip buve?

Pries pora savaiciu fenix, bet praeita savaite viskas grazu. Praejusia savaite 0.5 bor + 0.5 molibdenas + kiti mikrai. Pries tai jokie herbicidai purkstuve nebuvo. Nemalonus vaizdelis. Pirma syk auginu, noretusi ateiciai isvengti tokij klaidu. Siaip augimas i auksti yra, panasios kaip ir tos, kur nekliuvo, bet tie lapai labai nesimpatiskai atrodo

Sorry uz kokybe, labai vejuota 

 

received_710178573079291.thumb.jpeg.c02629a425f102c76815b05233e2bc9b.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , manttys pranešimas:

Yra kam taip buve?

Pries pora savaiciu fenix, bet praeita savaite viskas grazu. Praejusia savaite 0.5 bor + 0.5 molibdenas + kiti mikrai. Pries tai jokie herbicidai purkstuve nebuvo. Nemalonus vaizdelis. Pirma syk auginu, noretusi ateiciai isvengti tokij klaidu. Siaip augimas i auksti yra, panasios kaip ir tos, kur nekliuvo, bet tie lapai labai nesimpatiskai atrodo

Sorry uz kokybe, labai vejuota 

 

received_710178573079291.thumb.jpeg.c02629a425f102c76815b05233e2bc9b.jpeg

Viskas ok . Dabar tik pasirode fenixo stresas . Kasmet taspats. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, manttys pranešimas:

Yra kam taip buve?

Pries pora savaiciu fenix, bet praeita savaite viskas grazu. Praejusia savaite 0.5 bor + 0.5 molibdenas + kiti mikrai. Pries tai jokie herbicidai purkstuve nebuvo. Nemalonus vaizdelis. Pirma syk auginu, noretusi ateiciai isvengti tokij klaidu. Siaip augimas i auksti yra, panasios kaip ir tos, kur nekliuvo, bet tie lapai labai nesimpatiskai atrodo

Sorry uz kokybe, labai vejuota 

 

received_710178573079291.thumb.jpeg.c02629a425f102c76815b05233e2bc9b.jpeg

Ir pas mane tas pats. Agronomai patarė neimti į galvą praeis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-05-31 at 14:02, rapsas pranešimas:

Gal galite pasidalinti kaip tresiate pupas? As sejos metu tik npk daviau. Kaip su azotu, siera?  Gal kokio sulfato duodate? 

tradiciskai 300 kg kompleksiniu, siemet dar sulfato po 100 uzmeciau del sieros. Blogiau nepasidare, bet esu girdejes kad gumbelines bakterijos nunyksta jei yra pripresta azotu dirvoj, tipo kam bakterijas laikyt jei ir taip yra azoto prieinamo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...