Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

Vat ir man klausimas iškilo.

Kaip pigiau rišt šiaudus ar tinkliuku ar špagatu? Gal kas esat paskaičiavę :icon-question:

spagatas tkr pigiau, pats suku siaudus su spagatu, ruliui dedu po 13-14apsukimu ir pilnai pakanka ir siuo atveju man vieno rulono savikaina iseina ~20 ct. su tinkleliu kad ir kiek taupytum tokia savikaina neiseis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tada kitaip paklausiu kiek kartu apsukat rulona tinkliuku , sieno , siaudu , sienainio

na iskart aiskus klausimas. kas su dubliu vynioja sienaini tai taupumo sumetimais karta vynioja tinkliuka, bet po to rulis po kiek laiko apvyniotas plevele issipucia ta prasme atsipalaiduoja ko pasekoje gali prasciau issilaikyti sienainis. kas be dubliu du kartus suka sienaini, bet ir siena suka du, nes gali kitu atveju transportuojant issivynioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Nu va dziugi naujiena ir ant mano kiemo atsirado presas :) presas nenaujas Hesston 5600c, bet tipo raides 5700, o siaip inete kiek pagal foto ziurejau uznesa pagal viska i 5800 :) , savaitgali reiks normaliau apsiziureti kokie ten skaiciukai visur siandien nebuvo laiko :) .

Bet kaip pastebejau visi jie panasus, gal kas toki turejot ir galit papasakoti kaip su juo dirbti kaip jis valdomas, kokia eiles tvarka reikia viska atlikti kai presuoji ir t.t. Nes niekad nedirbes ir nenoriu stipriai lauzyt beeksperementuodamas kas ir kaip. Butu gerai bendra suvokima is anksto jau tureti :)

Aciu is anksto uz atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...