Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

kiek esu mates tai tkr kad man nepatiko rulonu kokybe.. palyginus kokia tokio preso kaina ir kiek reikia kuro tai mano nuomone, neverta su juo prasideti. man arba welger, arba claas..

o tai kiek to kuro jie naudoja lyginant su welgeriu.Ir dar o kokia nuomone apie viconus

na tixliai nepasakysiu kiek kuro reikia daugiau fusion.. kiek zn welgeriui reikia ~130AG, kad nrml dirbtu, o fusion ~150AG ir dirbanciu su tokiu preso ir tokios galios trakt zmogum kalbejau, tai sake ir tu 150AG mazai, reiktu apie 170AG..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek esu mates tai tkr kad man nepatiko rulonu kokybe.. palyginus kokia tokio preso kaina ir kiek reikia kuro tai mano nuomone, neverta su juo prasideti. man arba welger, arba claas..

o tai kiek to kuro jie naudoja lyginant su welgeriu.Ir dar o kokia nuomone apie viconus

na tixliai nepasakysiu kiek kuro reikia daugiau fusion.. kiek zn welgeriui reikia ~130AG, kad nrml dirbtu, o fusion ~150AG ir dirbanciu su tokiu preso ir tokios galios trakt zmogum kalbejau, tai sake ir tu 150AG mazai, reiktu apie 170AG..

150AG pats tas,daugiau tikrai nereikia, nebent kokias sakas presuosi ar i 45 lapsniu kampo kalna kilsi :D suka su 135AG ir vargo nemato.Siaip jei 100AG traktorius suka paprasta bugnini, tai dametus vyniotuva tikrai 70AG nereikia :) tik daugiau svorio patempt ir viskas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

150AG pats tas,daugiau tikrai nereikia, nebent kokias sakas presuosi ar i 45 lapsniu kampo kalna kilsi :D suka su 135AG ir vargo nemato.Siaip jei 100AG traktorius suka paprasta bugnini, tai dametus vyniotuva tikrai 70AG nereikia :) tik daugiau svorio patempt ir viskas :icon-wink:

as nesigincyju. pats nesu dirbes su tokiu.. man taip tik pasakojo zmogus kuris pats dirba su tokiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jkokį presą siūlytūmėte pirkti pagal struktūrinius prie mtz 820? reikia su smulkintuvu ir kad viniotu tinkliuku, gautusi geri zalios masės rulonai ir, be abejo daznai negestu. Ūkis nėra pats didžiausias(šiuo metu 35 baubiančios ) planuoju plėstis iki kokiu 40 karvių + 5-10 telyčių. ką patartumėt iš pigesnių? dubliai nedomina :) o kas gero apie lenkiškus vyniotuvus girdeti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jkokį presą siūlytūmėte pirkti pagal struktūrinius prie mtz 820? reikia su smulkintuvu ir kad viniotu tinkliuku, gautusi geri zalios masės rulonai ir, be abejo daznai negestu. Ūkis nėra pats didžiausias(šiuo metu 35 baubiančios ) planuoju plėstis iki kokiu 40 karvių + 5-10 telyčių. ką patartumėt iš pigesnių? dubliai nedomina :) o kas gero apie lenkiškus vyniotuvus girdeti?

prie tokio trakt pirkciau claas manau tikrai nasiai dirbsi ir rulonu kokybe bus gera.. na vyniotuvai manau visi geri, tik NE LENKISKI..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jkokį presą siūlytūmėte pirkti pagal struktūrinius prie mtz 820? reikia su smulkintuvu ir kad viniotu tinkliuku, gautusi geri zalios masės rulonai ir, be abejo daznai negestu. Ūkis nėra pats didžiausias(šiuo metu 35 baubiančios ) planuoju plėstis iki kokiu 40 karvių + 5-10 telyčių. ką patartumėt iš pigesnių? dubliai nedomina :) o kas gero apie lenkiškus vyniotuvus girdeti?

prie tokio trakt pirkciau claas manau tikrai nasiai dirbsi ir rulonu kokybe bus gera.. na vyniotuvai manau visi geri, tik NE LENKISKI..

Bet zinai paradoksas, kad nuo bendro skaiciaus vyniotuvu esanciu pas ukininkus didziaja dali sudaro butent LENKISKI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jkokį presą siūlytūmėte pirkti pagal struktūrinius prie mtz 820? reikia su smulkintuvu ir kad viniotu tinkliuku, gautusi geri zalios masės rulonai ir, be abejo daznai negestu. Ūkis nėra pats didžiausias(šiuo metu 35 baubiančios ) planuoju plėstis iki kokiu 40 karvių + 5-10 telyčių. ką patartumėt iš pigesnių? dubliai nedomina :) o kas gero apie lenkiškus vyniotuvus girdeti?

prie tokio trakt pirkciau claas manau tikrai nasiai dirbsi ir rulonu kokybe bus gera.. na vyniotuvai manau visi geri, tik NE LENKISKI..

Bet zinai paradoksas, kad nuo bendro skaiciaus vyniotuvu esanciu pas ukininkus didziaja dali sudaro butent LENKISKI

isduosiu paslapti kad as ir prie tu paciu.. na bet as seniai pirkau tai lenkiski tada dar buvo stebuklingi.. neimanoma su juo dirbt neislipant is trakt.. vargas, vis kokia beda atsiranda, tai plevele besukant nuplysta, tai nenukerpa.. db tokios klaidos nedaryciau, jau geriau imciau padeveta uzsienietiska negu lenkiska..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujo Claas kaina mažesnė.Tiksliai nepamenu,bet paskutinį kartą kai domėjausi,buvo 72000Lt+PVM.

na tai as apytixle kaina sakiau.. mano kaimynas neseniai parsivare claas, sake apie 80000lt mokejo is kesko..

jei gala laiko hidro, o ne kabliai, tada ššššššš...

na siaip galima manau pasirinkt kad gala laikytu kabliai, net manau standartine komplektacija su kabliais..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ydomu, tik kuriem modeliam juos galima sudet :D:icon-wink:

paklausk ciko, salia jo turi nauja class presa... ir gala laiko hidro... ir keikiasi...

pagal tave raimi iseina kad 80% lietuvos presu turetoju keikiasi nes classo presai neturi kabliu :lol::lol::lol:

tai gal pavardint, kas dziaugiasi ju atsikrate??? :lol::lol::lol:

kol hidraulika veikia, laiko, o ka daryt, kai nebelaiko??? a???? yra sita beda pas class presus, ir turek drasos ja pripazint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko ir su naudotu Clasu-46 RC pasikankinti .Kol hidraulika laiko dar siap ne taip,bet rulonai minkstesni,negu kitu bugniniu su kabliais.Ideja gal ir gera buvo,kad neperkrauti preso,bet kaimynui teko po keliu simtu rulonu naujam presui visa hidro bloka keisti....Naudotiem pagrindinis gedimas.Kol susuki rulona tenka ne viena karta vartus priverstinai pridaryti.Kuo toliau tuo dazniau griebiesi uz riciago.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kaimynas turi arobale t.y. tas pats kaip ir class 44 tai jam su mtz zaliu rulonu neina sukti, nes atsidarineja galas.

na 42 ir 46 claas tkr esu mates kad yra su kabliais.. beje kaip zmones suka su lenkiskais zalius.. jie ir be kabliu.. manau kad tas 44 claas geresnis uz lenkiska yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...