Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

tu dabar paliginai sudrosta welgeri su geru welgeriu,kuris is jusu perka sudrosta daigta? visi iesko kuo geresnio,tuo labiau ieskok geresnio welgerio,bent jau man, jie atrodo patikimiau ir puikiai ir sparciai dirba,pradzioje mane visu durnium laike kad su presu po lauka lakstau, po to visi issisiepe snekejo ,koks geras presas, psarciai dirba,gerai susuka,bla bla bla

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei claas 46 su kabliais.. ir pagrindine grandine didesne nej 25 zingsnio jis neprasciau dirbs nei welgeris. gal net gi sakyciau jis turi pliusa nes yra cinkuotas. ~1996m. welgerio volai puva sukant zalia mase. ir dazniau volai luzineja nei claaso. ;)

tik ka jau nori ta sakykit, bet geriau senas claas arba welger nej naujas lenkiskas uz ta pacia kaina. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau cia tai kaip kam..kiek zmoniu tiek nuomoniu..lyginant tikimybe sugesti ir detaliu kainas tai reikia gerai pagalvot..welgerio 200 yra plonesni volai o welgwrio 220 yra stambesni volai, tai 220 volai neluzta o jei luzta tai daug reciau negu 200 welgeris..claso nesu turejes , esu mates kaip dirba tai jis man atrodo labai jau menkas, toks mazytis..bent 46 clasas..cia mano nuomone..o jei lyginti welgeri 220 tai tik su classu 250 manau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz welger 220 ir geriausia, kad butu profy serijos. Pats toki turiu tai esu patenkintas. Pirmus 2 metus sukau su belarusu 892, tai be smulkintuvo galima darbuotis, aisku tempas nedidelis, bet imanoma. Taciau darbinio juostas teks keisti - 1000 rulonu dvi juostas sudrozdavau, paskui idejau platesne varomaja juosta, tai reciau bereikejo keisti. O del claaso, tai kaimynas vienais metais paprase, kad apviniociau rulonus su plevele, o pats su claasu presavo (traktorius belarusas 820), tai man rulonai is viniotuvo islekdavo sukant nes labai lengvi buvo. As jam sakau labiau suspausk rulonus, o jis man atsako, kad daugiau nebeina ir taip traktorius troksta. Beje zmones pastebi, kad is po claaso mezesni rulonai, nes greiciau suseria rulona gyvuliams nei is po mano presavimo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip mada kokia arba velger 200-220 arba class 46. jus pasidomekit dirziniais ir pasiziurekit kaip jie eina.. blogiausiu atveju pasikeitei dirzus į pigius rusiskus ir viskas jokiu bedu nebelieka.grandines netrukinėja maza jega.greitis didelis, bet kada gali sustoti su pilnu ir vel sukti, kuro daug maziau. Svarbiausia kad pleveles maziau reikia vynioti, nes geriau laikosi.Zole rulone buna suspausta kaip knygos lapai , o ne suglamzyta.Tik vienas minusas kad jie turi kompiuerius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip mada kokia arba velger 200-220 arba class 46. jus pasidomekit dirziniais ir pasiziurekit kaip jie eina.. blogiausiu atveju pasikeitei dirzus į pigius rusiskus ir viskas jokiu bedu nebelieka.grandines netrukinėja maza jega.greitis didelis, bet kada gali sustoti su pilnu ir vel sukti, kuro daug maziau. Svarbiausia kad pleveles maziau reikia vynioti, nes geriau laikosi.Zole rulone buna suspausta kaip knygos lapai , o ne suglamzyta.Tik vienas minusas kad jie turi kompiuerius.

bent viena protinga minti isgirdau.. nes susirinko welgerio garbintojai ir nebemato jo trukumu, kuriu tikrai yra nemazai. :icon-wink: gincytis beprasmiska. per daug isisenejo bugniniai presai, visi biijo naujoviu su dirziniais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip mada kokia arba velger 200-220 arba class 46. jus pasidomekit dirziniais ir pasiziurekit kaip jie eina.. blogiausiu atveju pasikeitei dirzus į pigius rusiskus ir viskas jokiu bedu nebelieka.grandines netrukinėja maza jega.greitis didelis, bet kada gali sustoti su pilnu ir vel sukti, kuro daug maziau. Svarbiausia kad pleveles maziau reikia vynioti, nes geriau laikosi.Zole rulone buna suspausta kaip knygos lapai , o ne suglamzyta.Tik vienas minusas kad jie turi kompiuerius.

As irgi tik uz dirzinius,rulonai didesni, labiau suspausti ir pleveles daugiau sutaupoma negu su bugniniu. Kadangi mes mazai rulonu gaminam tai uztenka ir jd 550.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.aptikau visai neblogos isvaizdos presa new holland 648 ,bet dirzai kokie tai neaiskus su vienos eiles kordo siulais o kiek teko matyt beveik visur yra 3 eiles.KLAUSIMAS dabar toks, kokie turi but originalus dirzai su kiek eiliu ir ar sitie vienos eiles netrukines sukant zalia mase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.aptikau visai neblogos isvaizdos presa new holland 648 ,bet dirzai kokie tai neaiskus su vienos eiles kordo siulais o kiek teko matyt beveik visur yra 3 eiles.KLAUSIMAS dabar toks, kokie turi but originalus dirzai su kiek eiliu ir ar sitie vienos eiles netrukines sukant zalia mase.

su senos laidos dirziniu zalia mase sukdamas vargsi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na presas 2000m tai jis nera tragiskai senas.su panasiais suka zalia zolia keli ukininkai aplinkui ir krosnos agrarines su tokiais suka ,bet va tie dirzai nezinau kokie turetu but nes su viena eilia siulu kazkaip nerimtai atrodo ar tik nebus sukisti kokie pigus del vaizdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na presas 2000m tai jis nera tragiskai senas.su panasiais suka zalia zolia keli ukininkai aplinkui ir krosnos agrarines su tokiais suka ,bet va tie dirzai nezinau kokie turetu but nes su viena eilia siulu kazkaip nerimtai atrodo ar tik nebus sukisti kokie pigus del vaizdo.

zaliai masei skirti dirziniai presai truputi kita technologijai pagaminti, kad dirzus nuvalytu, kitokiu atveju tau jie buksuos ir nepasuksi, nebent stipriai vytinta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o pavyzdžiui niekas nežiūri į john deere presus? pats šiemet su jd 568 suksiu jau penktą sezoną, o problemų su juo visiškai nebuvo, pernai grandinė ilgoji nutrūko, nuvažiavom į lytagrą ir nusipirkom paprastą rusišką sujungimą už du ar tris litus, įdėjom ir sezoną užbaigėm be trukdžių. nuo 2008 metų su juo dirbu ir minusų kaip ir neįžiūrėjau. vienas minusas kad linksta strypai, bet jei jau daugiau sulinko, atsidarai rulono išmetimo kamerą, pakiši dankratą, įspaudi, pakaitini su autogenu ir vel tiesus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o pavyzdžiui niekas nežiūri į john deere presus? pats šiemet su jd 568 suksiu jau penktą sezoną, o problemų su juo visiškai nebuvo, pernai grandinė ilgoji nutrūko, nuvažiavom į lytagrą ir nusipirkom paprastą rusišką sujungimą už du ar tris litus, įdėjom ir sezoną užbaigėm be trukdžių. nuo 2008 metų su juo dirbu ir minusų kaip ir neįžiūrėjau. vienas minusas kad linksta strypai, bet jei jau daugiau sulinko, atsidarai rulono išmetimo kamerą, pakiši dankratą, įspaudi, pakaitini su autogenu ir vel tiesus.

kiek rulonų padarot per sezoną...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...