Jump to content

Galvoju pirkti John deere WTS9560,ka manote?


Manatu

Recommended Posts

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Laverda yra italu gamybos kombainos. pas jas nera tiek daug elektros kaip kitose kombainose. As pats symet dirbau su 3650 laverda tai tikrai nustebes esu nors kombaina 86m. gamybos bet eina be priekaistu. man jose patinka kad yra ilgiausi kratukai is visu kombainu, galima greiciau kult nes kombaina pilnai ispurto javus is siaudu ir l. patiko nuozulni kamera, joje yra imontuotas specelus volas su pirstais pries transporteri kuris islygina mase, todel mase lygei paduodama i kulimo bugna ir dar patiko tas kad kulimo bugnas yra su papildomais svoreis del siu techniniu sprendimu nereik galingo variklio ir yra pilnai isnaudojimas kombaino kulimo pobugnio plotas. simet kuliau su laverda penkiu kratuku o dede su JD sesiu kratuku ti nzn tikslios marke tek zinau 88m., tai gal ir neitiketina bet kuldami kvietukus tam paciam laike galima sakyt ne ka atsilikau nuo jo :D:D net paskui pats dede prase kad duociau pamegyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia jau man labiau patinka sitos kalbos :) o kokia laverda? noreciau daugiau info. o skubet tai aisku nera ko, tik jei ziuret nauja tai reikia kuo greiciau krapstyt projekta, nes nezinau kaip ten kas vyxta siais metais...

o del NH tai vienas elektrikas labai ispeike NH nes tipo perdaug elektros prikista, galetu tipo buti maziau, o kur elektra ten ir bedos po ilgesnio laikoi. Tai pajutau su droningburgu :)

o del gedimu tai galiu tiek pasakyt, kad visko gi pasitaiko, as tik zinau kad db Claas, JD ir NH suprastejo kokybe l. net. Pavyzdziui draugas symet isigijo nauja NH CS6080 ir ipusejus kulimus sutruko naujo kombaino bugno guoliai, paskui guodesi, kad pobugnis reguliuosi is kabinos taciau paziuret koks tarpas reik lipt is kabinos ir atsidarius specialu dangtuka reik su plokstelem matuot tarpa tarp pobugnio ir bugno tai dar ir db erzinu kai susimatom :D o del Claas tai netoli mano kaimuko isigijo Lexion, bet nzn kelinta tai ir guolei kazkurie subiro ir su elektra turejo daug problemu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o mates nauja Laverda? o Seip kaip tavo nuomone apie jas? :)

Kiekvieną rytą į kaimą važiuodamas matau. Pjaunamoji 20 metų tokia pati (keli pasikeitimai tiktai), toliau viskas elementaru, MCS - papildomas būgnas su reguliuojamu pobūgniu, reikalui esant gali jį užvers į viršų. Žinoma yra pora vietų, kuriom kartais reik skirt daugiau dėmesio, bet prižiūrėt reikia visus. Dėl naujų serviso tai žinoma klausimas, bet manyčiau jie susitvarkys. O seniem detalių veža kelios firmos, ir nors kainos skiriasi net kelis kartus skirtingose firmose, bet problemos jokios nėr. Reikalui esant atskrenda per parą. Kaip jau visi žinot, Laverdą galit nusipirkt nudažytą Fendt ir MF spalvom. Žinoma, jei jum svarbi kaimynų nuomonė, tai tada geriau pirkt labiau prestižinį "brandą".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad skiriasi tik spalva ir kaina "brando" "svoris" rinkoje kuriamas metu metus ir juo nesisvaistoma. Nors zinoma tisliai nezinau kaip ten AGKO viskas vyksta

Būten taip viskas ir vyksta. Metalas vienodas, o jei skiriasi, tai tik valdymo subtilybėm arba programų pavadinimais. Kadangi aš neišdidus, tai nejaučiu poreikio mokėt už vardą papildomus pinigus. Beje, tai kas lietuviui bus "prestige", kitoj šalyj gal tik rinkos autsaideris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...