Jump to content

Galvoju pirkti John deere WTS9560,ka manote?


Manatu

Recommended Posts

galvoju pirkti sita kombaina WTS9560: 2002m; variklio isdirbis 1344; bugno isdirbis 1078; galia 248; kederis 5.5(be rapsu stalo), be vezimelio.

atrodo tai labai tvarkingas ir zinau kaip dirbo su juo sia vasara, tai be jokiu problemu. taivat praso uz ji 300 000 lt (su pvm). ka manote apie toki kombaina ir jo kaina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Dirbau su JD du sezonius, bet su WTS 9540,. buvau gaves nuo naujos, siaip tai dirba puse velnio tik variklis silpnoki ir nuostolei didoki nu kaip ir visu JD. Antra meta nusprogo kompas kabinoje ir sugedo lenktuvu hidrovariklis. db tam kombainui penktas sezonas buvo tai jau pradejo gest vis daugyn. db galvoja pirkt jau kita o sita parduos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galvoju pirkti sita kombaina WTS9560: 2002m; variklio isdirbis 1344; bugno isdirbis 1078; galia 248; kederis 5.5(be rapsu stalo), be vezimelio.

atrodo tai labai tvarkingas ir zinau kaip dirbo su juo sia vasara, tai be jokiu problemu. taivat praso uz ji 300 000 lt (su pvm). ka manote apie toki kombaina ir jo kaina :)

tik apie kaina...kainuos tiek pat naujas , aišku su ES programom, nukulsi apie 1500-2000ha ir prakalsi už tą patį ką esi nusiteikęs investuot , po to vėl nauja :) , na neaišku kiek to kūlimo pas patį , :icon-question: ir amžius :icon-confused::icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas klausimas kiek ha ruosiesi kulti? Nes uz tokia kaina galima gerokai galingesni tu paciu metu ikasti pvz NH TX 68 299 ag nominalas su 6 ar net 7m hederiu kiek domejausi panasiai kainuoja

pas mus dabar yra 2 Case CT 5060 2003m (taspats TX tik raudonas) kapitaliai atremontuoti su sezino garantija rapsu stalai vezimeliai 6,1m pjaunamosios kiek girdejau 300 000+pvm praso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as JD nelaikau rimtu kombainu gamintoju, bet ne apie tai alba del skonio nesigincysim. Virginilijus teisus su ES parama naujas ieitu tokio dydzio. O jei toliau kalbant apie devetus tai manau, kad kaina kiek perdidele ir tiek. Tos modelius kur minejau tai tik tam, kad kainas geletum palyginti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi matot, kad vaikis pievas rašinėja, o jūs jam čia variantus siūlot. Žino du gamintojus jis ir tų pačių teisingai parašyt dar nemoka. Tokias temas paskaitęs normalus žmogus daugiau čia nesilankys.

tai gal jau claas'o gerbejas busi kad taip isizeidei(uz netaip parasyta pav), ar bulviu maisas pasbaude ir db cypsi belenka...

dekui zmogeliukai uz patarimus cia del paramos tai vertetu rimtai pamastyti.

O kitu kombainu baidausi paprasciausiai del serviso, nes jei kox naujesnis tai pats ir ten nepasitaisysi visko... o patarimo ir nepasiklausi pas aplinkinius jei niekas neturi. todel ir galvoju apie populiariausius vardus.

Taip pat aplinkiniu nuomoniu itaka, mano krastuose JD ir Claas nera labai keikiami, gan populiari technika HD prakeikti juodai. Case retenybe bet ir negiriami. mano tokia nuomone ir tiek :) buvo malonu isgirsti jusu nuomone, aisku kaikuriu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jų nepardavinėju, tik šeip orientuojuosi kainose. Galiu žinomą kažką konkretaus išfiltruot ir pasiūlyt tik tam turiu žinoti ko tu nori.

Kolkas supratau, kad nori :

1 kombaino gerame stovyje

2 Žalio

3 kūlimo turi 200ha

4 reikia rapsų stalo

5 pasiryžęs pakloti 300 000ltl

Ką aš noriu žinoti tai:

1 Kokio pločio pjaunamosios nori?

2 pere kiek laiko tuos 200ha nori nuimti ir ar ne bus taip, kad po metų ar kelių pasirodys, kad žymei daugiau ha (ar tai savo ar tai chalymu)

3 ką žadi kulti ir kokiam stovyje (kaip su piktžolėm, ar šiaudus smulkinsi ar į pradalges guldysi)

Paprasčiau sakant įsivaizduok, kad esi daltonikas neskiri spalvų ir pasakok ko tu tikiesi iš kombaino ir už ką tu pasiryžęs mokėti pinigus, tada gali tikėtis protingų patarimų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nan gerai px ta spalva :)

bet db jau uztokia kaina tikrai ciuju nebeziuresiu seno nes geriau projekta daryti, taip ar taip jeu del vienos paramos iki 13 metu NMA atsiskaitinet turesiu tai dar prasitest ta laika butu ir nesunku ;)

o seip tai labai plataus kederio nenoriu 5m uztenka, nes nera tokios ir lygios dirvos,poto jei sugula reikia buldozeriuoti.

javai yra pakankamai svarus, na pasitaiko vienas kitas plotas, nes issinuomuoji nauju zemiu ar seip nepasiseka nupurksti, bet labai mazai.

seju nemazai rapso kartais beveik is puses (apie 100ha)

taigi noretusi kad kederis normaliai rytu ta rapsa nes droningburgas tai sunkiai ryja jei normalus rapsas, ziauriai netolygiai, reikia su lenktuvais grumdyti o tai jau nesamone.

siaudai visi smulkinami

aisku rapsu stalas butu ziauriai gerai

P.S. O JD man mieliausias delto kad jo servisas man atseitu pigiausiai.

Ir jei butu tok sudas tas JD kombainas tai nebutu pardave 85 naujus kombainus Lietuvos rinkai. o ji seip nera labai didele, visi greitai zodziu isgirsta kas kaip ir kodel, tai jei jau tox blogas tai kam perka vis juos.

Gal vis delto tas kainos ir kokybes santykis yra labai geras.

Cia truputi pratrukau ant tu kam nepatinka zalia spalva ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn. bet as tai nepirkciau JD o ypac naujo. geriau tada NH. Be to tik yra dar laiko, pasidomek ir apie kitas kombainu markes. As pavyzdziui ir buvau itikejas i JD kol symet neisbandziau Laverda kombainos, nedaug kuro ima, variklio galios uztenka pilnai, javu nuostoliai labai nedieli, l. svarei kulia. o del servizo tai JD brangiauses servizas yra. Nu turi gerai viska apgalvoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie spalvas, :) turiu raudona ir per pirma sezona pakeiciau... 3 dalgio peiliukus. Sakiciau tinginio kombainas, pats kopijuoja, pats atsireguliuoja ir netgi pats vairuoja... Turejau daug naudotu...oranziniu kaip tavo gal net 3, paskui geltona dar veliau zaliai balta ir visi atrode labai geri, bet naujas yra naujas. Nepersu savo nuomones :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ziniom JD pardave 70-75 kombainus didzioji dalis maziukai iki 300ag toj svorio kategorijoj jie sekmingai konkuruoja su klasu ir ju laime, kan NH miega turi tirai padoriu ir nebrangiu maziuku tiesa daug ka gazdina tas zodis Lenkija (NH TC gaminami Lenkijoj) bet tokio lygio kombainiokus tik lenkam ir rinkt, nes super paprastas yra. :lol:

didesniu (300-400ag) jau rimtesne konkurencija ir ten JD stebuklu nerodo. Virs 400ag JD turi tik STS kuris nei su Lexionu 580 ar tuo labiau 600 nei su NH CR nei su Case AF 8120 ar tuo labiau 9120 atlaiskit bet visiskai nesukonkuruoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia jau man labiau patinka sitos kalbos :) o kokia laverda? noreciau daugiau info. o skubet tai aisku nera ko, tik jei ziuret nauja tai reikia kuo greiciau krapstyt projekta, nes nezinau kaip ten kas vyxta siais metais...

o del NH tai vienas elektrikas labai ispeike NH nes tipo perdaug elektros prikista, galetu tipo buti maziau, o kur elektra ten ir bedos po ilgesnio laikoi. Tai pajutau su droningburgu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...