Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

O gal gali nufotkinti ir matmenis parašyti plaktukėlių? Apatinis kirtimo plotis, aukštis, tvirtinimo plotis? Būčiau dėkingas. Man įdomu ar eitų juos sudėti į mano aparatą...

Aš dabar tik savaitgalį galėsiu, jei nepamiršiu... Siūlau į gringrasą parašyti, bent jau man labai geranoriškai ir mail'u atrašinėja.

Labai prašau, nepamiršk. Gringasas atrašė, bet taip aptakiai... Geriau praktiškai pasitikrinti. Dar jeigu svorį plaktuko galėtum parašyti, būtų labai puiku. Gringasas sako, kad gali būti problema su svoriu, tai ir įdomu kiek jis pasikeistų uždėjus kitokius plaktukus.

Suradau Kauniečių parduodamus mulčerius (smulkintuvus) pagal užsakymą. Matau, kad plaktukai (bent nuotraukoje) tie geresni)

http://www.traktoriaivisiems.lt/index.html

Reikės paskambinti jiems paklausti ar ir 0.95m modelis eina su tokiais plaktukais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau šią sav. į gringrasą užsukęs, kaip tik mačiau latvis nuo daugpilio pasikraudinejo tokį pat yanmara 215

Įdomumo dėliai užklausiau ką suderėjo, minėjo vienuolika su trupučiu, tai kaip ir manau permokėsi

smarkiai pirkdamas pas tą perekupą.

Esu girdėjęs, kad jis pagrinde mašinas stumdo aikštelėse, tik su tom biznis sunkesnis, tai metėsi prie japonų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau šią sav. į gringrasą užsukęs, kaip tik mačiau latvis nuo daugpilio pasikraudinejo tokį pat yanmara 215

Įdomumo dėliai užklausiau ką suderėjo, minėjo vienuolika su trupučiu, tai kaip ir manau permokėsi

smarkiai pirkdamas pas tą perekupą.

Esu girdėjęs, kad jis pagrinde mašinas stumdo aikštelėse, tik su tom biznis sunkesnis, tai metėsi prie japonų.

Mum pasirodė, kad kaina normali, nes traktoriaus stovis tikrai geras. Buvom ir litechnijoj, ir kretingoj, tai už tokią kainą nieko panašaus neturėjo. Litechnijoj už 16,5ag yanmarą prašė 13500lt, kurio stovis atrodė žymiai prastesnis, skardos parudijusios, padangos suskeldėjusios. Kretingoje buvo neblogų variantų, bet galingesnių traktorių kainos nuo 18000lt.

Ir ar tikrai jis perekupas ar tik gandai? Jeigu perekupas, tai iš kur perka tuos traktorius? Gringraso? Sakė lapkričio mėnesį jis turės virš 20 traktorių, tai gal tiesiogiai importuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pirmas variantas aiškus. O antras yra grynai bendras reklaminis. Ne ką ir suprasi. Kas dėl frezos pločio, tai jeigu čia jo originali, tai ir patemps, nes traktorius apynaujis. Pirmiausia iškelk sau klausimą: ko nori iš traktoriaus, T.y. ką su juo veiksi. O visumoje tai galingesnis yra pranašesnis. Aš pats antri metai turiu 18 AG HINOMOTO, pirkau Gringrase. Sėkmės apsisprendžiant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad importuoja tiesiogiai, dar nereiškia jog ne perekupas.

Visaga geriau pirkt iš tuo verslu rimtai užsiimančių firmų, kurios turi baze nustayti galimus

gedimus ir gali juos pašalinti.

Vien pašnekėjus su juo matosi, kad apie techninę pusę supratimo jokio.

Iškilus klausimams tikrai niekuo nepadės ir nepakonsultuos. O nepatyrusi akis, problemų tikrai neras, pati.

Na bet kiekvienas savus kelius turi nueit kol susigaudo kas kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nerekomenduoju kreipti dėmesį į motovalandas - gal ten jau kelis kart prasisuko :)

Pirkdamas žiūrėjau į pravažumą (t.y. 4WD) Aišku, paties traktoriaus svoris savo duoda, nes su padargais lengviau suvaldyti. Dėl vairo stiprintuvo - kol kas nepasigedau :D Galingumas nurodomas ne AG, o KW, galima pasitikrinti http://www.tractordata.com/farm-tractors/

Beje, kas per modeliai, nes pagal svorį sunkoki atrodo?

Sveiki,

Kreipiuos į japoniukų savininkus ir į tuos, kurie gaudosi technikoje. Turiu išsirinkti vieną traktorių iš dviejų, kurie turi skirtingus privalumus ir trūkumus. Todėl būčiau dėkingas jeigu pasidalintumėt savo nuomonėmis ir palengvintumėt apsisprendimą.

Traktorių specifikacijos:

Traktorius Nr.1 Nr.2

Arklio galios 18ag 21ag

Pagaminimo metai 2000 – 2003 1987 – 1992

Motovalandos 480h 876h

Frezos plotis 150cm 140cm

Svoris 1250kg 900kg

Vairo stiprintuvas Yra Nėra

Kaina 15000lt 16000lt

Pirmojo pliusai: naujesnis modelis, pagaminimo metai, mažiau dirbtas, sunkesnis, vairo stiprintuvas. Minusas, kad mažiau arklio galių ir plati freza - 150cm, klausimas ar pakaktų galios tokiai frezai?

Antrojo pliusas galia, siauresnė freza. Minusai: metai, daugiau dirbęs, mažesnis svoris.

Abu traktoriai iš pažiūros tvarkingi. Kurį rinktumėtės jūs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šita tik kaip pavyzdį pateikiau, man idomu atsiliepimai iš žmoniu kurie turi tokį, seip tai apskambinau visus pardavėjus ir neturi tokio, žadėjo kažka panašaus turėti Gringrase.

Dirbu su tokiu jau 7 metai , taip pat 20 AG , tik senesnės laidos Mt-20 .Keičiau priekinės ir galinės pavaros ribokšlius , daugiau bėdų nebuvo .Darbai: arimas , frezavimas , bulviasodė , bulviakasė , žoliapjovė , purkštuvas, buldozeriukas , šiupelė , prėkaba . Visiems darbams patogus traktoriukas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šita tik kaip pavyzdį pateikiau, man idomu atsiliepimai iš žmoniu kurie turi tokį, seip tai apskambinau visus pardavėjus ir neturi tokio, žadėjo kažka panašaus turėti Gringrase.

Dirbu su tokiu jau 7 metai , taip pat 20 AG , tik senesnės laidos Mt-20 .Keičiau priekinės ir galinės pavaros ribokšlius , daugiau bėdų nebuvo .Darbai: arimas , frezavimas , bulviasodė , bulviakasė , žoliapjovė , purkštuvas, buldozeriukas , šiupelė , prėkaba . Visiems darbams patogus traktoriukas .

Sakykite prasau, kiek tiesos tame, kad Mt- 20 traktoriuko užpakalinio tikto korpusas duraliuminio, cia man taip litechnijoje papasakojo....ar sunku buvo rasti riebokšlius ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šita tik kaip pavyzdį pateikiau, man idomu atsiliepimai iš žmoniu kurie turi tokį, seip tai apskambinau visus pardavėjus ir neturi tokio, žadėjo kažka panašaus turėti Gringrase.

Dirbu su tokiu jau 7 metai , taip pat 20 AG , tik senesnės laidos Mt-20 .Keičiau priekinės ir galinės pavaros ribokšlius , daugiau bėdų nebuvo .Darbai: arimas , frezavimas , bulviasodė , bulviakasė , žoliapjovė , purkštuvas, buldozeriukas , šiupelė , prėkaba . Visiems darbams patogus traktoriukas .

Sakykite prasau, kiek tiesos tame, kad Mt- 20 traktoriuko užpakalinio tikto korpusas duraliuminio, cia man taip litechnijoje papasakojo....ar sunku buvo rasti riebokšlius ?

Taip , korpusas duraliuminio , vasara sodinant ir kaupiant bulves tenka ratus išplatinti , bet vis dar laiko Riebokšlius galiniam tiltui radome guolių parduotuvėje , o priekinio velenėlio riebokšlio vietos buvo rievėtos teko presuoti įvorę ir taikyti riebokšlius .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

sveiki ar jums neatrodo kad atpigo japoniski traktoriai galvoju pirkti kaip pastebejau paskutines partijos atpige reikia dar palaukti eu gal dar atpigs kaip jus manot

 

Sveiki. Aš asmeniškai nors ir pirkau savo traktoriuką gana seniai, bet vis nuolat pasižiūrių ką atveža naujo ir kokiom kainom. Manau kainos labai nesiskiria lyginant nuo tada kai aš pirkau, bet labai skiriasi tarp įmonių. Aš savajį pirkau Gringrase, Utenoj, tai kiek pats pastebėjau ir kiti čia forume rašė, pas juos galima nupirkti apie 30% pigiau negu Vilniuje arba Kretingoj. Bet Gringrasas niekur nerašo kainų, todėl reikia nuolat jiem skambintis ir klausti.  Taip ir dėl atsarginių dalių, radau pas juos net po 40-50% pigiau negu kitur, o dalys visur vienodos. Čia tik mano asmeninė nuomonė tokia. O dėl to kad gal paskui dar atpigs traktoriai tai nežinau, tuoj Eurą turėsim, pažiūrėsim kaip tai paveiks traktorių rinką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...