Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Pats dirbu su japonišku traktoriuku 16ag. Neteko dirbti su T25, bet bent jua man atrodo mažesniam ūkelyje japoniukas geriau, nes universalesnis - gali ir sodą nusmulkinti be problemų ir pievas smulkinti ar šienauti. Pats prižiūriu apie 10 ha ūkį. Kiekvienais metais reikia pasėti apie 1-2ha ploto. Tai arimą samdau rudenį, o pavasarį prasifrezuoju ir tada pasėju. Pievų tenka smulkinti apie 3ha. Tai stengiuosi nelaukti kl žolės labai sukils, nes vis tiek nėra jau toks galinkas traktoriukas. Freza ir plūgas palengvina darže ir mažesniuose plotuose. Asmeniškai mąstau taip, kad jei yra didesnis plotas, tai man laiko prasme neapsimoka apdirbti to lauko su japoniuku, tai nusamdau su didesniu traktoriumi. Nusipirkčiau didesnį traktorių - negalėčiau daryti smulkesnių darbų, kaip žolės smulkinimas aplink namus, daržo frezavimas, aviečių priežiūra ir t.t... Todėl renkantis reikia galvoti ar daugiau bus visokių smulkesnių darbų, kur geriau japoniukas, ar darbo su didesniu plotu iš karto. Čia manau ir slypi atsakymas dėl japoniuko ar T25. Kaip matau čia daugelis diskutuoja dėl remontų, tai sovo Yanmarui teko pakeisti tik kuro siurblį, tai kai iš gringraso pirkęs traktoriuką, tai paštu atsiuntė per porą dienų ir paaiškino kaip pakeisti, tai kol kas dar nesusidūriau su detalių bėdom.

Užmačiau, kad Gringrasas patalpinęs kai kurių traktoriukų knygas:

http://gringrasas.lt/index.php/zemes-uk ... -krautuvai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai pamirstu isijungti 4x4 ir bandau dirbti zeme su 4x2 tai labai daznai buksuoja ratai. Su 4x4 ir labai retais atvejais panaudojant blokiruote nera neiveikiamu kliuciu. Labai dziaugiuosi kad nepataupiau. Tiesa, 23ag kartais irgi atrodo mazoka, tai tie mazuliukai iki 20ag dabar atrodo vaikiski. Deja esu visiskas diletantas ir nera gyvenime teke dirbti su jokiu kitu traktoriumi, ir viska bandau ismokti pats, tai mano komentaras neturi labai daug naudos. Bet kolkas patenkintas savo Iseki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai retai būna, kad traukė einanti kartu su freza būtų tinkama ir plūgui.

Dažniausiai jos eina 15-20cm, plius dar papildomas trikampis išnešimas, leidžiantis pastatyti kardaną tinkamu kampu, kad kryžmių nelaužytų.

O šiaip jungikliai isekio garantuoju kad 90 proc neveiks, nes kompai jau senai nusporge būna, užtenka kad loštų pakėlimas aukštyn žemyn ir suvertimas šoninis, na dar pasitaiko grazinimas į vertikalia padėti kai priverstinai išjungia siurblį, kad neapkrautum variklio kelionės metu.

Tai nelabai matau ka ten daugiau ir aiškintis iš tų heroglifų.

Trauke nusipirkau kita, tai dabar tinka prie plugo ir prie trikampio priekabai. Kitu padargu dar neisigijau bet ir prie ju tiks.

O reguliavimo rankeneles beveik visos veikia ir rodos nera dar tas kompas nusproges. Neturiu su kuo palyginti kaip pas kitus, bet kolkas apsieinu be sistemos perdarymu. O issiaiskinau irgi viska bandymu metodu :)

Taip pat pasikeiciau frezai gal 15 blogiausiu nagu is 48, tai labai pagerejo rezultatas. Visus nagus pakeisti buvo per brangu, bet reikes ta padaryti ateity.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sveiki,

perskaičiau beveik visas temas apie japoniškus traktoriukus ir iškilo klausimas - visi diskutuoja tik apie tuos senolius kuriuos pas mus parduoda kaip "beveik naujus". Niekas nebandė domėtis naujų japoniškų traktoriukų įsigijimo galimybėmis? Trumpai pabrowsinus, radau tik Kubota atstovus. Prie progos užsuksiu pasiūlymo naujam traktoriukui. Gal kas jau domėjosi ir maždaug gali nušviesti ko reikėtų tikėtis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
Sveiki,

perskaičiau beveik visas temas apie japoniškus traktoriukus ir iškilo klausimas - visi diskutuoja tik apie tuos senolius kuriuos pas mus parduoda kaip "beveik naujus". Niekas nebandė domėtis naujų japoniškų traktoriukų įsigijimo galimybėmis? Trumpai pabrowsinus, radau tik Kubota atstovus. Prie progos užsuksiu pasiūlymo naujam traktoriukui. Gal kas jau domėjosi ir maždaug gali nušviesti ko reikėtų tikėtis?

http://forestila.lt/Irankiai-profesiona ... KI-LT.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Prisistatysiu ir aš. Turiu iš Litechnijos pirktą Kubota B1200DT 4WD. Pirktas 2009 metais, su padargais (plūgas, freza, vagotuvas) kainavo nepilni 10000Lt. Sodyba su 3ha žemės. Yra ariamos, yra sodo, pievos yra daugiausia. Intensyviausiai naudoju frezą, plūgą, vagotuvą, paprastas akėčias. Brolis padarė vienašę priekabą (tokią paprastą kaip vežimas) smulkiems dalykams vežti. Dabar nusipirkau mulčerį AGMA EF-95. Kol kas pjauna. Tfu, tfu, tfu (beldžiu į medį) - visi padargai ir traktoriukas veikia be priekaištų, niekas nesulūžo dar. Dabar pamąstau apie tokio dalyko pirkimą

http://litechnija.lt/index.php/transportavimo-deze

Aišku, tikrai geriau pirkti galingesnį traktoriuką. Bet, kaip matote, ir su tokiu visiškai silpnu įmanoma verstis :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va. Palaksčiau su AGMA EF-95 po senai pjautą pievą, kur akmenys nenurinkti - rezultatas trys sudaužyti plaktukai. Gal kas žino kur gerus plaktukus parduoda?Gal kas turi patyrimo su gringrasas.lt parduodamais? Nes originalūs tai tokie trapūs pasirodė...

Aš naudoju GEO EFG-105 smulkintuvą, tai kol kas kad ir kokį akmenį pakabinčiau peiliukai nelūždavo. Tik užsilankstydavo, tai pagaląsti užtekdavo arba jei jau susilengdavo stipriau keisdavau naujais iš gringraso, nei vienas dar nelūžo. Nors jau ir akmenys visi surasti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va. Palaksčiau su AGMA EF-95 po senai pjautą pievą, kur akmenys nenurinkti - rezultatas trys sudaužyti plaktukai. Gal kas žino kur gerus plaktukus parduoda?Gal kas turi patyrimo su gringrasas.lt parduodamais? Nes originalūs tai tokie trapūs pasirodė...

Sio tipo modelio peiliukai yra lengvi. Plaktukeliai yra tvirtesni, bet eina nuo 1,55

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Kreipiuos į japoniukų savininkus ir į tuos, kurie gaudosi technikoje. Turiu išsirinkti vieną traktorių iš dviejų, kurie turi skirtingus privalumus ir trūkumus. Todėl būčiau dėkingas jeigu pasidalintumėt savo nuomonėmis ir palengvintumėt apsisprendimą.

Traktorių specifikacijos:

Traktorius Nr.1 Nr.2

Arklio galios 18ag 21ag

Pagaminimo metai 2000 – 2003 1987 – 1992

Motovalandos 480h 876h

Frezos plotis 150cm 140cm

Svoris 1250kg 900kg

Vairo stiprintuvas Yra Nėra

Kaina 15000lt 16000lt

Pirmojo pliusai: naujesnis modelis, pagaminimo metai, mažiau dirbtas, sunkesnis, vairo stiprintuvas. Minusas, kad mažiau arklio galių ir plati freza - 150cm, klausimas ar pakaktų galios tokiai frezai?

Antrojo pliusas galia, siauresnė freza. Minusai: metai, daugiau dirbęs, mažesnis svoris.

Abu traktoriai iš pažiūros tvarkingi. Kurį rinktumėtės jūs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va. Palaksčiau su AGMA EF-95 po senai pjautą pievą, kur akmenys nenurinkti - rezultatas trys sudaužyti plaktukai. Gal kas žino kur gerus plaktukus parduoda?Gal kas turi patyrimo su gringrasas.lt parduodamais? Nes originalūs tai tokie trapūs pasirodė...

Aš naudoju GEO EFG-105 smulkintuvą, tai kol kas kad ir kokį akmenį pakabinčiau peiliukai nelūždavo. Tik užsilankstydavo, tai pagaląsti užtekdavo arba jei jau susilengdavo stipriau keisdavau naujais iš gringraso, nei vienas dar nelūžo. Nors jau ir akmenys visi surasti :)

O gal gali nufotkinti ir matmenis parašyti plaktukėlių? Apatinis kirtimo plotis, aukštis, tvirtinimo plotis? Būčiau dėkingas. Man įdomu ar eitų juos sudėti į mano aparatą...

Jo, Lithechnija kosmonautai... kai pirkau mulčerį, tai vadybininkas sakė, kad plaktukas 8Lt. Kai nuvariau pirkti, kitas berniukas užsiprašė 15Lt! O už frezos nagą 40Lt!!! :eusa-naughty: Užsisakiau viską iš Kretingos chebros - su siuntimu pigiau kainuos viskas vos ne dvigubai... Dėžės iš Litechnijos nepirksiu iš principo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Kreipiuos į japoniukų savininkus ir į tuos, kurie gaudosi technikoje. Turiu išsirinkti vieną traktorių iš dviejų, kurie turi skirtingus privalumus ir trūkumus. Todėl būčiau dėkingas jeigu pasidalintumėt savo nuomonėmis ir palengvintumėt apsisprendimą.

Traktorių specifikacijos:

Traktorius Nr.1 Nr.2

Arklio galios 18ag 21ag

Pagaminimo metai 2000 – 2003 1987 – 1992

Motovalandos 480h 876h

Frezos plotis 150cm 140cm

Svoris 1250kg 900kg

Vairo stiprintuvas Yra Nėra

Kaina 15000lt 16000lt

Is patirties tik galingesni Motovalandu tik juokas

Pirmojo pliusai: naujesnis modelis, pagaminimo metai, mažiau dirbtas, sunkesnis, vairo stiprintuvas. Minusas, kad mažiau arklio galių ir plati freza - 150cm, klausimas ar pakaktų galios tokiai frezai?

Antrojo pliusas galia, siauresnė freza. Minusai: metai, daugiau dirbęs, mažesnis svoris.

Abu traktoriai iš pažiūros tvarkingi. Kurį rinktumėtės jūs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal gali nufotkinti ir matmenis parašyti plaktukėlių? Apatinis kirtimo plotis, aukštis, tvirtinimo plotis? Būčiau dėkingas. Man įdomu ar eitų juos sudėti į mano aparatą...

Aš dabar tik savaitgalį galėsiu, jei nepamiršiu... Siūlau į gringrasą parašyti, bent jau man labai geranoriškai ir mail'u atrašinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...