Jump to content

Naujas paraiskų surinkimo etapas


Dzūkija

Recommended Posts

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

pradzia tai suprantu isiregistruoju uki 12ha nuosava (min) ir kad 40ha bendro butu sutartis min 6m.. ir kaip toliau susirandu firma kuri raso projektus?

Viena eilute aukščiau turėtum matyti www nuorodą. Įeini į tą puslapį, pasirenki "Klauskite", ten surašai kas domini ir spaudi "siųsti". Arba skambini kontaktuose nurodytu telefonu.

Jei taip neįdomu, eini konsultavimo tarnybą ir sakai, kad nori JŪ plano. Tik ten turėtų būti kiek brangiau..

man reikia naujo plana kitam etapui, nenoretum pasimankstinti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tave pigiau nei konsultavkej :icon-eek:

Žinoma. O ko čia stebėtis? Pas mane personalas minimalus, dirba namuose, gauna tik už tai, ką padaro, ofisas susiorganizuotas (bent jau metams) už dyką. Žodžiu, asketiškas minimalizmas.:) Na, o jei darbai užpuls, kad nesusitvarkysime, pasisamdysim papildomai iš tos pačios tarnybos.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai eis mazai beliko laiko blaskymuisi kas iesko kito darbo tai jau tokio, kad ir po 13 galetu dirbt

Na po 2013m gali būti žemės ūkyje krachas...na bet manau tokios šalys kaip Prancūzija,kurioje viskas paremta žemės ūkiu,to neleis...

Kaip bus-pamatysime,bet jei žemdirbiams bus blogai,tai ir pramonė nukentės,ypač technikos pardavėjai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai eis mazai beliko laiko blaskymuisi kas iesko kito darbo tai jau tokio, kad ir po 13 galetu dirbt

Na po 2013m gali būti žemės ūkyje krachas...na bet manau tokios šalys kaip Prancūzija,kurioje viskas paremta žemės ūkiu,to neleis...

Kaip bus-pamatysime,bet jei žemdirbiams bus blogai,tai ir pramonė nukentės,ypač technikos pardavėjai...

visi nukentes, nepamirshk kad visiems reikia valgyti, patenkinti 3 % populiacijos yra lengviau nei 97 %, taigi i tai tikrai bus atsizvelgta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai eis mazai beliko laiko blaskymuisi kas iesko kito darbo tai jau tokio, kad ir po 13 galetu dirbt

Na po 2013m gali būti žemės ūkyje krachas...na bet manau tokios šalys kaip Prancūzija,kurioje viskas paremta žemės ūkiu,to neleis...

Kaip bus-pamatysime,bet jei žemdirbiams bus blogai,tai ir pramonė nukentės,ypač technikos pardavėjai...

visi nukentes, nepamirshk kad visiems reikia valgyti, patenkinti 3 % populiacijos yra lengviau nei 97 %, taigi i tai tikrai bus atsizvelgta

nelabai supratau :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai paprastai tie 3 % tai ne tik augintojai. uz tokiu augintoju stovi labai placios nugaros, taigi nenukabink nosies, neduos niekas tau be darbo ir be uzdarbio sedet, tiesa atsargini varianta reiktu turet, bet as kadangi esu nepataisomas optimistas tai esu linkes manyti kad viskas bus gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai paprastai tie 3 % tai ne tik augintojai. uz tokiu augintoju stovi labai placios nugaros, taigi nenukabink nosies, neduos niekas tau be darbo ir be uzdarbio sedet, tiesa atsargini varianta reiktu turet, bet as kadangi esu nepataisomas optimistas tai esu linkes manyti kad viskas bus gerai

mano paties nugara plati :D fizine prasme aišku :)

Atsarginį variantą kaip ir turiu-kol jaunas galiu bandyti mieste pagal specialybę įsidarbinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...