Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Viktorai, tie naujieji vadero carrier xl gali kabinti ir ant kablio, nes cilindras dedasi ant dišliaus ir jis vienodai kyla tiek priekis tiek galas. Nereikia papildomai šlaunų kilnoti. Man asmeniškai taip patogiau būtų.

Gali būti, labai nesigilinau, bet  teoriškai tai ant kablio prikabinus pats skutikas jau arčiau traktoriaus bus ir apsisukant gali kylt nepatogumu, dar būna atveju kai reik nuvažiuot nuo kokio aukštesnio kelio i lauka arba iš lauko išvažiuojant galima su šlaunimis pareguliuot, kad neišgadint kelio.

Kodėl manai, kad patogiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del apsisukimo pliusas, bet jeigu nelenda slaunis kelia i virsu, o ant kablio su cilindru gali paspaust.

O ar nesidomėjai ka technikos pardavėjai patartu tuo klausimu,   nes mano nuomone tai tas cilindras yra skirtas pareguliuot prikabinimo aukšti o jeigu su juo pradėsi  igilinėt skutika tai turėtu kažkas sulužti, kitas dalykas,kad tu prikabinamu skutiku tokie svoriai jog jie labai gerai sulenda i reikiama gyli be jokiu paspaudimu,ojeigu imti kaip išimti šiuos metus kada buvo labai sausa tai  girdėjau mūsu kraštuose lemkenai sunkokai lindo, bet tai tokiu atveju jeigu dėl sausros diskai nelenda i žeme tai netgi jeigu juos ispaustum su tuo cilindriuku mažu (kuom aš abejoju) tai jie vėl iškyltu i paviršiu už keliu metru, o jei važiuot visa laika su tuo cilindru spaudžiant tai  kaip sakiau turėtu kažkas sulužti arba traktorius pradės keltis i viršu ir padidės prabuksavimas nežmoniškai, pas mane ant lekiško prikabinamo vietoi to cilindro stovi reguliuojama traukė tai ji reikalinga prikabinimo atreguliavimui, kad kai apsisukinėji ir pakeli skutika ant galiniu ratu o priekio (ta prasme šlaunu) nekeli tai priekinė eilė disku nesiektu žemės. Spėju,kad ir tas cilindras ten panašia funkcija turėtu atlikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek metrų/centimetrų ar dar ko padidėja tas spindulys? ir ar tai yra didelis trūkumas? man asmeniški tai netrugdytų, nes ar taip ar taip visvien nesisuku pačioje galulaukėje, nes ten minasi ir taip sėjant, ariant ir t.t.

Kiek metru tai nematavau nes norint išmatuot tai reik turėt du vienodus skutikus su skirtingais prikabinimais, bet yra daugiau niuansu nei apsisukant gale,  pvz. lauko kampai lieka neidyrbti  arba turi atbulas varinėt bet tai irgi menkniekis palyginus su tuo kai su apsisukant su duliais gali pasiekt skutiko priekine dali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai butent vaderio vadyba ir ivardino to cilindro pliusa, kad kai nelenda, galima taip priverstinai ikist. Bet minusas, kad apsisukimo spindulys dideja.

neisivaizduoju, kaip tas cilindras padeda priverstinai ikisti skutika, jis be kokiu atveju ar tu dirbi 3cm ar max gyliu - susitraukia visas. Jis su darbiniu gyliu ir jo reguliavimu nesusijes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viktorai, dėl kampų ir dublių lietimosi su priekiu gal ir iškiltų problemos. Bet čia reiktų vadybos klausti, galbūt ten atstumas pakankamas su dubliams laisvai sukinėtis. Bet suma sumarum, vaderio cariero xl kaina apie 10k eu didesnė nei lemken rubino.

Cia keliu metru lyginant ta kaina tiek skirasi? Jei nepaslaptis kokiom kainom siulo?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zetor, jei ne paslaptis, kiek rolmako 5m diskinis kainuoja šiai dienai?

pas mane projekte irasytas 4 metru 56mm diskai,lyginimo lenta ir metalinis volas,dirbtu puma 145 su galimybe pacipuoti, dar near uzsakytas galiu ir 5 metrus uzsakyti bet galvoju ar uzteks arkliu (ukyje pirmas skutikas nezinom kiek tu arkliu reikia) o kaina 5 metru liktais kai pavasari klausiau tai kazkur 54000 litu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hm... savo kailiu esu išbandęs, kad 56cm diskų, 5 m. darbinio pločio ir sveriančio 5,4t skutikui 180ag yra maža normaliam darbui. Aš prie tiek arlių rinkčiausi tik 4 metrus. O kiek sveria tokio pločio skutikai? nes audrokestos interneto puslapyje mažai informacijos, ypatingai apie technines specifikacijas. Gal kur daugiau info yra apie juos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hm... savo kailiu esu išbandęs, kad 56cm diskų, 5 m. darbinio pločio ir sveriančio 5,4t skutikui 180ag yra maža normaliam darbui. Aš prie tiek arlių rinkčiausi tik 4 metrus. O kiek sveria tokio pločio skutikai? nes audrokestos interneto puslapyje mažai informacijos, ypatingai apie technines specifikacijas. Gal kur daugiau info yra apie juos?

4 metru skutiko mase be volo 2740 kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...