Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Sveiki,

Gal ir paveluotai, bet reikia patarimo:)

Nusipirkau Ovlac SPLB3 vartoma plugeli prie belarus 892. Prisikabinau ir isigandau, prieki 200kg svoriu, bet kelia ratus lengvai,

hudraulas ir tik su gazu iki galo iskelia. Ar bandyt uzsimetus dar priekyje svoriu dirbti, ar keist i koki lengvesni? Bijau, kad

belarusas per puse neperluztu, kai siubtels vaziuojant.

Plugas tikrai geras, tvirtai pagamintas, mazai dirbes. Gaila butu apkeist.

kiek mokejai uz pluga? jei sunkiai kelia tai turi keisti tepalo siurbli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu dar hidrocilindras nekiauras, tai siurblio keitimas padės. Man padėjo cilindro kapitalinis remontas. Nu bet tokį svorį jau sunku vežiotis... Mano overumą 3 korpusų nevartomą jau yra ką kelti, o čia dar vartomas... Kiek jis sveria ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveria 1 tona.

Cilindras pas mane apvalus didelis ir suremontuotas naujai, is pradziu kelia gerai bet kai pakeliu auksciau pradeda jeginis reguliatorius

dziarkst ir fsio. Gal sakau ten koki voztuva paspaust reikia?

Mano overumas berods 680 kg sveria. Kad tame jėginio-pozicinio skirstytuve lyg ir nėra apsauginio vožtuvo. O gal aš jį dar nepilnai išardęs buvau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsikroviau normaliai svoriu priekyje siandien, tai priekio kilimas kaip ir isprestas, bet visviena manau, kad belarusui jis stipriai per sunkus

ir tikrai dirbant kazkas luz, o per laika ir dar daugiau bedu su traktorius iskils.

matau kelis variantus: pirkt galingesni traktoriu pardavus bielki, kurio gaila, nes visas ledinis, parduot pluga ir pirkt lengvesni, gal su varztine apsauga,

arba parduot pluga ir gryzt prie 3 korpusu nevartomo.

Nu nebent pakalbeciau su zmogum kuris aria su panasiu variantu ir viskas jam ok.

aisku youtube pilna variantu, kai ne tik su triju, bet ir su penkiu vartomais aria, tik idomu, kaip ilgai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isigijau kita pluga. Kvernelandas LA8 3x3, su varztine apsauga. Visai kitas reikalas, lengvai beleris kelia, priekis savo vietoje ir tikrai dabar neluz niekas.

Tik va viena beda. Orginali belaruso centrine trauke per trumpa, kaip jus sprenziat toki klausima?

Nusipirkau nauja T-40 trauke ir bedos issisprende puikiai :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim tokią nesąmonę - rusišką trijų korpusų plūgą, labai panašų į šitą http://samadielkos.lt/photogallery.php?photo_id=4650, aria baisiai(velėna paviršiuj lieka) ... priešplūgiai kažkiek pagelbėtų, kaip suprantu, bet jie kemšasi, o beto, kadais tėvas perdarė rėmą šiek tiek, tai pirmo korpuso priešplūgį jei ir įmanoma uždėt, tai jis į rat remtsis, o galinio nebėr kaip uždėt, ne rėmas palaužytas...

Ar galima tokį plūgą kaip nors patobulinti, pavyzdžiui uždėti jam kitokias verstuves? Ar jau tik nudažyt ružavai, apmyžt ir padegt?(įtariu, kad tai nepadėtų)

Šiemet jau investicija į ūkį padaryta tai jau dabar porą metų jau tikrai nebus kaip naujo plūgo nusipirkt, nors ir pasvajoju...

Kvailas klausimas: kas tie kamporaižiai, kaip jie atrodo ir su kuo jie valgomi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip perdaryt nera cia kas,kverno ar kokio kyto plugo is uzsenietisku metalo luome paieskok maziau aptrintu,kur bus isdyle ispjauk ir privirrink kokio metalo , ispjauk sitam plugui skyles ir tas verstuves priderink,pilna metalo luome visokiu hlamu,per ukininkus perlek jai kas dar metalo neissiveze,jai rankos nemedines tai pasidarysi,siaip rabe graziai velena vercia,bet ariant velena butina lekscuoti ar bent su kultivatorium pradraskyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...