Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

tai kad su sesiu korpusu overumu per dvylika valandu nuo 20 iki 25 ha tai ka tu septynis desi

Tarkim 25 ha yra 250000 kvadratiniu metru. plugas 3 metrai uzgriebio, 250000:3 gaunasi 83 kilometru ištisas gabalas, tai be sustojimo varydamas 10 val. ant 8,3 kmgreicio suartum toki gabala (kur dar pietus,gamtiniai reikalai, kuro tikriausiai dasipylt reiks) idialiom salygom galima tokius rekordus musti, bet realiam gyvenime nežinau ar verta taip draskytis.

kodel ne jai 240 arkliu kuro kaiptik nes kompas rodydavo 2,5 h per val tai atmesk sukinejima greitis 10 km /val nes cia buvo mano atlyginimas pagl ha

Na jei uzatlygi tai reik varyt, o siaip tai 10 greitis arent jau nemazas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vygandai, nepyk, bet tu nusisneki totaliai. kai neturi ka pries pastatyt, pradedi kist buksavimus, ir kita mesla.

eik koses uzvalgyt, po to dar pakalbesim.

na tu ponas ir drasus :D po kiek ari i metus kad toks pilnas ironijos ir paniekos? ar tik 10 klasiu baigei ?

o tu baigei 3 klases, nes nemoki skaiciuot. vat tuom viskas ir pasakyta.

pats pasakei salygas - 30ha taisyklingas laukas. o dabar myzcioji, buksavimu ir balu ieskodamas :D:D

artojas, blyn....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar reik pasiziuret kokios zemes tuose gabaluose, nes cia kai paskaitineju tai pakraupes as, septintu begiu su mtz80 varo ir dar 25cm, tegul atvaro pas mane paziuresim kaip tas mtz 80 nei penkiu metru nepajudes bet kokiu begiu, vienokioi zemei gali padaryt 30ha o kiti ir 20 gali neistengti.

Net smelyja bielikas 7 begiu netemptu o apie moli nekalbam gal hebra sumaise begius 7 su 4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas klause del overum,nusipirkau 3korpusu su gumine apsauga is marguciu,uzkabinau ant mtz50 su 80varikliu,tai 6begiu neturi ka veikti 25cm gyliu, 7 jau rodo truputi dumo,bet eina,kai vejas,vercia puikiai.Mokejau 3500lt

su atvezimu,nebuvo dvieju atpjovimo disku,ir kamporaizius reikia nuimti ar sukelti,nes kemsa kur didesne raziena.

Buvai pats nuvažiavęs, apsižiūrėjai pirkai ir atvežė ar kaip ? Mane vieni veikėjai prigasdino, kad gal margučių chebra atsiveža užjotus, suremontuoja kokiom tai "vietinės gamybos detalėmis" ir pardavinėja kaip labai gerus. Kažkaip man nesiseka rasti skelbimuose normalaus plūgo, arba kaina nenormali arba užjotas iki kriaunų. Tai mislyjau apie margučius... Mano žemėj daug molio, tai kverneland ko gero atkrenta, nesmigs turbūt į molyną jis. Overumą sunkiai kelia hidraulika ? Svoriai priekyje būtini ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka daryt su priesplugiais,kad nekimstu?

Nuimti ir užsidėti atpjovimo diskelius. Bent jau kiek aš ariau su tais mandrais plūgais, tai išgelbėjo tik šitas variantas.

nebalamutink zmogaus nuimt nieko nereikia

Nu paskutini karta ariau su priesplugiais ir visais trim atpjovimo diskais. Vietom buvo varpucio iki keliu, bet nieko, uzverte normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar reik pasiziuret kokios zemes tuose gabaluose, nes cia kai paskaitineju tai pakraupes as, septintu begiu su mtz80 varo ir dar 25cm, tegul atvaro pas mane paziuresim kaip tas mtz 80 nei penkiu metru nepajudes bet kokiu begiu, vienokioi zemei gali padaryt 30ha o kiti ir 20 gali neistengti.

aciu dievui , jau galvojau kad mano bielkis prastai traukia , ariu su lietuvaiciu kedainiu tvariniu , verstuves paprastos , gylis apie 20cm , 5begis norma , sestu galetum bet kombainas ismales griovius labai krato , 7 eina sunkokai i kalniuka pradeda dusti , kalniukas + molis dusta 6 , plikas molis 4+priekis. man butu idomu suzinoti ar daugiau sveikatos atima overumas , kvernas ar ruskis ? kaip jus ariat prieki visada ijungta laikot ar tik kada reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebalamutink zmogaus nuimt nieko nereikia

Toks ir balamutinimas... Šiaudai buvo paskleisti, bet be smulkinimo, žolės jau normalios paaugo ir niekaip nėjo art va su tokiu "skjold", tik 3 korpusų : Skjold-Beetpflug-1034961.jpg?height=600&width=800&quality=80

Leidau ir giliau ir negiliau, bet galų gale nusibodo laipioti iš traktoriaus, tai perverčiau į viršų priešplūgius ir nuleidau atpjovimo diskus. Problemos kaip nebūta - suariau visą lauką. Šiaip tai buvau labai nustebęs, kaip mano rusas lengvai traukia tokį galingą plūgą :icon-eek: Ir arimas gavosi fantastiškas - lygus, gražus, nematyti kiek kartų važiuota, atrodo kad per vienąsyk visas laukas suartas :eusa-clap: Tai man tas gero plūgo pabandymas subalamutino galvą, todėl dabar ieškau ką nusipirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia susireguliuoti pirmiausia traktoriaus slaunis,kad butu vienodo aukscio, slegis padangose vienodas, paskui pavirtima pacio plugo su plugo soniniais varztais. Gali buti ir korpusas koks palinkes, reikia ziureti ar sueina i viena eile, virvele istempus matysis kur kas nevietoje :) o jei tai nepades tai yra dede aRimas, kuris viska zino apie plugus :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...