Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

Jei jau tokie skaiciai iskyla , klausimas ar tikrai reikia tureti tokia prabanga. Kazin ekonomiskai tokie finansiniai akibrokstai susiveda i kruva :eusa-snooty: . Gal visu pirma reikia issikelti klausima sau , tai man padidins derlinguma ? , ir ar busiu laimingas turedamas tiek pat AG kaip ir pas daugeli tik mandras ir brangias ? Zodziu panasiai lig koks armani . Gink dieve as ne pries fendt ir kokybe , as uz protinga ekonomiskuma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Taipat šiektiek buvau užklauses 260 AG tai prašė 830 000 Lt. 1 ag -3192Lt .nematau kuo pigesnis :icon-evil: Neužmirštam kad tai su pilna komplektacija ir automatiniu vairavimu ,bet vistiek kosmosas :icon-evil:

uz tokia kaina as nupirksciau 2 NH po 225ag su vario deze, vavigacijom, pilna komplektacija, ir dirbciau be vargo o cia kai pasiziuri tai tikrai lektuva gali nupirkti :eusa-snooty:

jei fend tai tik 936... cia jau kaina normalesne gaunas vienam ag. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taipat šiektiek buvau užklauses 260 AG tai prašė 830 000 Lt. 1 ag -3192Lt .nematau kuo pigesnis :icon-evil: Neužmirštam kad tai su pilna komplektacija ir automatiniu vairavimu ,bet vistiek kosmosas :icon-evil:

is kur tokias kainas trauki? 820 fendat 380tukst + pvm tai su pvm gaunas 480tukst 936 kai akcija buvo ar ne 480tukst kainavo tai su pvm 580tukst o cia uz 260ag 800tukst usikose? kad naujos serijos 826 su 260ag 480tukst ar 500tukst tenori tai su pvm 600tukst gaunas o is kur tu 800tukst gavai? nebent uz 200tukst paildomos komplektacijos prisidejai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau tokie skaiciai iskyla , klausimas ar tikrai reikia tureti tokia prabanga. Kazin ekonomiskai tokie finansiniai akibrokstai susiveda i kruva :eusa-snooty: . Gal visu pirma reikia issikelti klausima sau , tai man padidins derlinguma ? , ir ar busiu laimingas turedamas tiek pat AG kaip ir pas daugeli tik mandras ir brangias ? Zodziu panasiai lig koks armani . Gink dieve as ne pries fendt ir kokybe , as uz protinga ekonomiskuma.

Auto vairavimas sakyčiau jau nelabai reikalinga prabanga . Lauko navigaciją naudoju jau keli metai - sakyčiau atsipirko jau . Galima kilnot per kelis traktorius - purškimui (JD6), tręšimui(belarus) , skutimui (JD7) . Net bulvių sodinimui buvau pritaikęs (purškimo vėžėm palikt) . O ir kaina tik 8 k pas dotnuvinius ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau tokie skaiciai iskyla , klausimas ar tikrai reikia tureti tokia prabanga. Kazin ekonomiskai tokie finansiniai akibrokstai susiveda i kruva :eusa-snooty: . Gal visu pirma reikia issikelti klausima sau , tai man padidins derlinguma ? , ir ar busiu laimingas turedamas tiek pat AG kaip ir pas daugeli tik mandras ir brangias ? Zodziu panasiai lig koks armani . Gink dieve as ne pries fendt ir kokybe , as uz protinga ekonomiskuma.

Auto vairavimas sakyčiau jau nelabai reikalinga prabanga . Lauko navigaciją naudoju jau keli metai - sakyčiau atsipirko jau . Galima kilnot per kelis traktorius - purškimui (JD6), tręšimui(belarus) , skutimui (JD7) . Net bulvių sodinimui buvau pritaikęs (purškimo vėžėm palikt) . O ir kaina tik 8 k pas dotnuvinius ...

ka naudoji Trimble EZ-250 ar EZ-500?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei lyginam, tai lyginam. Dabar paimat kokį traktorių xxx firmos, komplektacijoj net be sėdynių, žodžiu važiuojantį pliką rėmą ir lyginat su Fendt kuriam vos ne kosminio laivo komplektaciją sukrovėt, dar ko gero daapvalinot į didžiąją pusę bent 100 gabalų ir dar PVM pridėjot.

Mano paskaičiavimais mano ūkiui lygiagretaus važiavimo sistema, jei tik gerai veiktų, kuo irgi abejoju, atsipirktų tik per kokius 5 metus. O automatinio vairavimo net neskaičiavau, bet manau per kokia 40 metų. :lol: Net nežinau kam tas reikalinga. Nebent kažkas iš kažkur gauna kokių "lengvų" pinigų, tai negi jais sienas klijuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei lyginam, tai lyginam. Dabar paimat kokį traktorių xxx firmos, komplektacijoj net be sėdynių, žodžiu važiuojantį pliką rėmą ir lyginat su Fendt kuriam vos ne kosminio laivo komplektaciją sukrovėt, dar ko gero daapvalinot į didžiąją pusę bent 100 gabalų ir dar PVM pridėjot.

Mano paskaičiavimais mano ūkiui lygiagretaus važiavimo sistema, jei tik gerai veiktų, kuo irgi abejoju, atsipirktų tik per kokius 5 metus. O automatinio vairavimo net neskaičiavau, bet manau per kokia 40 metų. :lol: Net nežinau kam tas reikalinga. Nebent kažkas iš kažkur gauna kokių "lengvų" pinigų, tai negi jais sienas klijuosi.

:eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paskaičiavimais mano ūkiui lygiagretaus važiavimo sistema, jei tik gerai veiktų, kuo irgi abejoju, atsipirktų tik per kokius 5 metus. O automatinio vairavimo net neskaičiavau, bet manau per kokia 40 metų. :lol: Net nežinau kam tas reikalinga. Nebent kažkas iš kažkur gauna kokių "lengvų" pinigų, tai negi jais sienas klijuosi.

Vadinasi klausimas per kiek metų, tavo ūkyje, atsipirks tavasis Fendt? Ar labai gerai kai su 4 metrų padargu sudengia po 05-1m kiekvienu važiavimu? Per 300ha????????????? Kuras , dylančios detalės LAIKAS - per kurį būtų išdirbti papildomi ha. Mechanizatoriaus nuovargis. Nešneku jau apie gairiuotojus tręšiant arime ar skustam lauke. Kaip kas mąsto. Nusiperku Ferrari, bet degalams nelieka.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paskaičiavimais mano ūkiui lygiagretaus važiavimo sistema, jei tik gerai veiktų, kuo irgi abejoju, atsipirktų tik per kokius 5 metus. O automatinio vairavimo net neskaičiavau, bet manau per kokia 40 metų. :lol: Net nežinau kam tas reikalinga. Nebent kažkas iš kažkur gauna kokių "lengvų" pinigų, tai negi jais sienas klijuosi.

Vadinasi klausimas per kiek metų, tavo ūkyje, atsipirks tavasis Fendt? Ar labai gerai kai su 4 metrų padargu sudengia po 05-1m kiekvienu važiavimu? Per 300ha????????????? Kuras , dylančios detalės LAIKAS - per kurį būtų išdirbti papildomi ha. Mechanizatoriaus nuovargis. Nešneku jau apie gairiuotojus tręšiant arime ar skustam lauke. Kaip kas mąsto. Nusiperku Ferrari, bet degalams nelieka.......

pas drapox, 4m padargu ner :lol::lol::lol:

vat ir skaiciuoja zmogus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano paskaičiavimais mano ūkiui lygiagretaus važiavimo sistema, jei tik gerai veiktų, kuo irgi abejoju, atsipirktų tik per kokius 5 metus. O automatinio vairavimo net neskaičiavau, bet manau per kokia 40 metų. :lol: Net nežinau kam tas reikalinga. Nebent kažkas iš kažkur gauna kokių "lengvų" pinigų, tai negi jais sienas klijuosi.

Vadinasi klausimas per kiek metų, tavo ūkyje, atsipirks tavasis Fendt? Ar labai gerai kai su 4 metrų padargu sudengia po 05-1m kiekvienu važiavimu? Per 300ha????????????? Kuras , dylančios detalės LAIKAS - per kurį būtų išdirbti papildomi ha. Mechanizatoriaus nuovargis. Nešneku jau apie gairiuotojus tręšiant arime ar skustam lauke. Kaip kas mąsto. Nusiperku Ferrari, bet degalams nelieka.......

ar ne per daug kiekvienu vaziavimu nuo keturiu nurasyti metra.

man atrodo kad didziausias atsiperkamumas naudojant su purkstuvu ir darinejant sekcijas automatiskai, tik viskas kainuoja jau ne 8 klt tikriausiai. Jei nepasikeis nuomone ir atliks nuo supaprastintos pinigu kita karta reiketu isigyti toki zaisliuka (lygiagretaus vaziavimo sistema). Butu gerai pries tai pabandyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei lyginam, tai lyginam. Dabar paimat kokį traktorių xxx firmos, komplektacijoj net be sėdynių, žodžiu važiuojantį pliką rėmą ir lyginat su Fendt kuriam vos ne kosminio laivo komplektaciją sukrovėt, dar ko gero daapvalinot į didžiąją pusę bent 100 gabalų ir dar PVM pridėjot.

Mano paskaičiavimais mano ūkiui lygiagretaus važiavimo sistema, jei tik gerai veiktų, kuo irgi abejoju, atsipirktų tik per kokius 5 metus. O automatinio vairavimo net neskaičiavau, bet manau per kokia 40 metų. :lol: Net nežinau kam tas reikalinga. Nebent kažkas iš kažkur gauna kokių "lengvų" pinigų, tai negi jais sienas klijuosi.

Aš dažnai pritariu tamstos nuomonei, bet čia jau galima pasiginčyt. Taip šitie žaislai dar labai brangųs, bet negali gi tiek daug žmonių, kurie juos naudoja, priimti tokius sprendimus nematydami konkrečios naudos. Svarbu ne už kiek perki, o kiek kainuoja turėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau ir galvoju , gal temas sumaisiau. Cia lyg ir apie fendt o john deere apie fendt diskutuoja :eusa-think: Keista nebeturim moderatoriu , seniau tokie uolus budavo... :eusa-think:

Na ir ką gi čia moderuoti? Pirmiausia temos pavadinimas "Fendt" pats savaime labai platus ir jame daug telpa. O kiek lapų jau primarginta... Manau jau viskas šnekėta peršnekėta. Na ir kaip beveik visose Temose ant savo kurpaliaus bandoma visą Lietuvos (jei ne daugiau) ŽŪ užmauuti "jei man to reikia tai ir visiem to reikia" "jei man tas neapsimoka tai tai kaip gali kam kitam apsimokėt?" ir tt ir pan... Nai ir dar žinoma išminties perliukai (gal nikais neminėsiu, manau patys mūsų grynuolius jau atsirenkat).

Trumpai sakant tema jau savo atgyveno, dabar vegetuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuos metrus nugrybauji dirbdamas su skutiku, germinatoriumi, tręšdamas tamsoje be tech.vėžių prieš sėją. Klausimas kaip įžiūrėti gairiuotojus tamsoje :eusa-think: Arba kalnuotose vietovėse. Netgi ir purškime, kai tenka užpildyti purkštuvą iš vidurio lauko, lengviau orentuotis į kurias vėžes sugrįžti. Kad tas malonumas kainuoja palyginus kosminius pinigus :eusa-think: kita kalba :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuos metrus nugrybauji dirbdamas su skutiku, germinatoriumi, tręšdamas tamsoje be tech.vėžių prieš sėją. Klausimas kaip įžiūrėti gairiuotojus tamsoje :eusa-think: Arba kalnuotose vietovėse. Netgi ir purškime, kai tenka užpildyti purkštuvą iš vidurio lauko, lengviau orentuotis į kurias vėžes sugrįžti. Kad tas malonumas kainuoja palyginus kosminius pinigus :eusa-think: kita kalba :(

nu siemet buvau pora kartu pasiklydes su kultivatorium 10m bet ne tame esme.... :eusa-dance: o purkst ir trest galima pasitaikyt sviesiu paros metu.... o jaj skuti raziena tai be sancu pasiklyst.... :eusa-think: o del trsimo pries seja ar ne pigiau butu sejamoji su trasu iterpimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vis bliamba ar ne pigiau butu ar ne pigiau butu o jeitrasos kokios tai prasciau birios kad su barstytuvu isbarstyt greciau gaunasi diskinis dirbimas ir pasises o jei sejamoji uz 150000 lt ir be trasu tai ka ja reik parduot ir uz 200000 lt kita pirkt? ar geriau su amazone ar bogbale atskirai pravaziuot vistiek ta trasu barstomoji reikalinga o kuo daugiau trasu per ja isbyra tuo ji greiciau atsiperka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vis bliamba ar ne pigiau butu ar ne pigiau butu o jeitrasos kokios tai prasciau birios kad su barstytuvu isbarstyt greciau gaunasi diskinis dirbimas ir pasises o jei sejamoji uz 150000 lt ir be trasu tai ka ja reik parduot ir uz 200000 lt kita pirkt? ar geriau su amazone ar bogbale atskirai pravaziuot vistiek ta trasu barstomoji reikalinga o kuo daugiau trasu per ja isbyra tuo ji greiciau atsiperka :)

reikia galvot nuo pradziu ir perkant apsvarstyt ar rekalinga tas ar ne...juk nebutinai i trasu bunkeri kraut...gali jis ir tuscias buti....kad ir bogbale turim visvien sejamaja perkant pirkom su trasu iterpimu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiktu kelti viską į tenkamą temą, bet neturiu kada remontas namie tai tik šeip kada pripuolu kol akumas grėlės kraunasi.

Todėl Gyčiui atsakysiu irgi trumpai, kai prancūzo ūkininko bandžiau išklausinėti kaip jam atsiperka ar ne, kiek sutaupo ir pan. Jis man atsakė "nežinau ir nerūpi, svarbiausia, kad man patogiau dirbti"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...